Geri Dön
GündemKatili, evlenmek için geldiği sevgilisi çıktı

Katili, evlenmek için geldiği sevgilisi çıktı

Sevgilisinin doğum günü partisinde hayatını kaybetti.

Katili, evlenmek için geldiği sevgilisi çıktı

Türkmenistan’dan İstanbul’a gelen ve sevgilisinin doğum günü partisinin sabahında ölü bulunan Türkmen Nargiza Tairova’nın, 26 yaşındaki sevgilisi tarafından boğulduğu ortaya çıktı.

36 yaşındaki Nargiza Tairova, 4 ay önce internette Yunus Yılmaz’la tanışıp sevgili oldu. Tairova, sevgilisinin evlilik vaadi üzerine Türkiye’ye gelerek Gültepe’de Yılmaz’ın kiraladığı evde yaşamaya başladı. Yunus Yılmaz’ın 7 Mayıs’ta düzenlediği doğum günü partisine, Tairova’nın kardeşi ve arkadaşları da katıldı. Ancak Tairova, parti gecesinin sabahında evin salonunda ölü bulundu.

Evdekiler gözaltına alınırken, olaydan sonra kayıplara karışan Yılmaz da aynı akşam yakalandı. Yılmaz ifadesinde, “Babaannem rahatsızlandığı için hastaneye gittim, sevgilimin öldüğünü kardeşi arayıp söyledi” dedi ve serbest bırakıldı. Ancak otopsi raporunda, Tairova’nın boğularak öldürüldüğü belirlendi. Bunun üzerine polis, Yunus Yılmaz’ı önceki gün ikinci kez gözaltına aldı.

Emniyette suçlamaları kabul etmeyen Yılmaz, sevk edildiği mahkemede ise cinayeti itiraf etti. Yılmaz tutuklandı.

Kaynak: Yusuf DOĞAN/ Habertürk

Bakan Kurum, yangının etkili olduğu Manavgat'ın Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulunduÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manavgat ilçesindeki orman yangınında çok sayıda evin zarar gördüğü Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulundu.Kurum, mahallede evleri, ahırları, otomobilleri yanan, büyükbaş ve küçükbaş hayvanları telef olan vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet