Geri Dön
GündemKimlik yenileme, ehliyet yenileme son gün ne zaman? Kimlik değişimi son tarih...

Kimlik yenileme, ehliyet yenileme son gün ne zaman? Kimlik değişimi son tarih...

Kimlik yenileme, ehliyet yenileme son gün ne zaman? 2019 yılının sona ermesine kısa bir süre kala vatandaşlar kimlik/ehliyet değişimi için sürenin ne zaman sona ereceğini merak ediyor. Peki, kimlik değişimi, ehliyet değişimi son tarih ne zaman?

Kimlik yenileme, ehliyet yenileme son gün ne zaman? Kimlik değişimi son tarih...

Kimlik, ehliyet, pasaport yenileme işlemleri devam ediyor. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü aracılığıyla yapılan kimlik değişimi son tarihi ne zaman? Yeni yılda kimlik yenileme, ehliyet yenileme ve pasaport yenileme işlemi yapılabilecek mi? Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünden konu ile ilgili açıklama geldi.

KİMLİK KARTI - PASAPORT - SÜRÜCÜ BELGESİ YENİLEME SON GÜN NE ZAMAN?

NÜFUS VE VATANDAŞLIK İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DUYURUSU

Son zamanlarda bazı basın yayın organları ile sosyal medyada 2020 yılında T.C. Kimlik Kartı, Pasaport ve Sürücü Belgesi değerli kâğıt ve harç bedellerinde yüksek artışlar olacağı, nüfus cüzdanı ve eski sürücü belgelerinin 2020 yılından itibaren geçerli olmayacağı, sürücü belgelerinin yenilenmesi için sağlık kurulu raporu isteneceği ve bu nedenle belgelerin değiştirilmesi gerektiği şeklinde asılsız haberler çıktığı anlaşılmıştır.

T.C. Kimlik Kartı, Pasaport ve Sürücü Belgesi değerli kâğıt ve harç bedellerinin her yıl olduğu gibi 2020 yılı içerisinde de yeniden değerleme oranında artış yapılarak güncelleneceği, halen kullanılmakta olan nüfus cüzdanlarının T.C. Kimlik Kartı alıncaya kadar geçerli olduğu, sürücü belgeleri için mevcut uygulamada herhangi bir değişiklik yapılmadan yenileme işlemlerine devam edileceği, vatandaşlarımızın asılsız haberlere itibar etmemeleri,

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İzmir’de polisin sırtından bıçaklandığı an kameradaİzmir’in Bornova ilçesinde sokak ortasında bağırarak küfürler savuran şahsı ikaz etmek isteyen polis bıçaklı saldırıya uğradı. Polisi sırtından bıçaklayarak yaralayan saldırgan kaçmak isterken yaralı polis tarafından bacağından vurularak etkisiz hale getirildi. Polisin bıçaklanma anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler