Geri Dön
GündemKısa saçlı Tuba Büyüküstün’ün yeni fotoğrafı şoke etti

Kısa saçlı Tuba Büyüküstün’ün yeni fotoğrafı şoke etti

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’den saç sürprizi. Kısa saçlı Tuba Büyüküstün’ün yeni fotoğrafını gören hayranları şoke oldu. İşte o fotoğraf...

Kısa saçlı Tuba Büyüküstün’ün yeni fotoğrafı şoke etti

Büyüküstün’ün kısacık kestirdiği saçları hayranlarını üzdü. ‘Kara Para Aşk’ dizisinin final yapmasının ardından eşi ve ikiz kızları ile Amerika’ya gidenTuba Büyüküstün imaj değiştirdi. Uzun saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz güzel oyuncu, tanınmayacak kadar değişti. Önce saçlarının bir yanını tamamen kazıtan Büyüküstün, “Bir proje için değil, tamamen kendi isteğimle saçlarıma bir değişiklik yaptım” demişti.

Kısa saçlı Tuba Büyüküstün’ün yeni fotoğrafı şoke etti


TUBA BÜYÜKÜSTÜN KİMDİR?

5 Temmuz 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ailesi Erzurum kökenlidir ama kendisi İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Özel Doğuş Okulları’ndan ve Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Tuba Büyüküstün, Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. 2003 yılında Aydın Bulut’un yönettiği ve Kanal D’de yayınlanan Sultan Makamı adlı dizinin son 4 bölümünde oynarak, dizi oyunculuğuna başladı. 2004 yılında Çağan Irmak’ın yönettiği ve Kanal D’de yayınlanan Çemberimde Gül Oya adlı dizide Zarife karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün, kendi adından söz ettirdi.

Kısa saçlı Tuba Büyüküstün’ün yeni fotoğrafı şoke etti


Yine aynı yıl Cemal Şan’ın yönettiği Gülizar adlı televizyon filminde Şevket Çoruh ve Yetkin Dikinciler’le başrolü paylaştı. Gülizar karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün, bu rolüyle Sırbistan Karadağ Cumhuriyeti Uluslararası TV Festival Bar’da En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Ayrıca yine Çağan Irmak’ın filmi Babam ve Oğlumda oynadı. Aydın Bulut’un yönettiği Ihlamurlar Altında adlı dizide Bülent İnal, Sinan Tuzcu ile başrolü paylaştı. Antakya’da çekilen Asi adlı televizyon dizisinde Murat Yıldırım ile beraber başrol oynadı. 28 Temmuz 2011 tarihinde Paris, Fransa’da kendisi gibi oyuncu olan Onur Saylak ile evlendi. 19 Ocak 2012 tarihinde Toprak, Maya adlarında ikiz kızları oldu.

Kısa saçlı Tuba Büyüküstün’ün yeni fotoğrafı şoke etti


Adı :Hatice Tuba Büyüküstün
Doğum Tarihi :5 Temmuz 1982
Doğum Yeri :İstanbul
Burcu :Yengeç
Boyu :1,73 m
Meslek :Oyuncu
Eğitimi :Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Tuba Büyüküstün’ün Oyuncu Olarak Yeraldığı Yapımlar:


2005 Babam ve Oğlum Aysun
2006 Sınav Zeynep Erez
2010 Yüreğine Sor Esma
2003 Sultan Makamı Nesrin
2004 Çemberimde Gül Oya Zarife
2005-2007 Ihlamurlar Altında Filiz Tekiner
2007-2009 Asi Asi (Asiye Kozcuoğlu)
2009 Beni w Benak Kendisi
2010-2011 Gönülçelen Hasret
2013 20 Dakika Melek Halaskar
2014 Kara Para Aşk Elif Denizer