Geri Dön

Kuruluş Osman sezon finali (son bölüm) full izle: Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlayacak?

Kuruluş Osman 27. bölümü le seozn finali yaptı son bölümde Osman Bey, Sofia'nın kara şövalelerini nasıl alt edeceği merak ediliyor? Son bölümü kaçıran diziseveler şimdi sezon finalini full izlemek istiyor. Aşağıdaki linke tıklayarak son bölümü izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman sezon finali (son bölüm) full izle: Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlayacak?

Burak Özçivit'in başrolünde olduğu Kuruluş Osman dizisi dün akşam 27. bölümü ile ekrana geldi. Dizi son bölümünün ardından sezon finali yaptı. Şimdi diziyi sıkı bir şekilde takip edenler 27. bölümde neler yaşandığını merak ediyor.

 SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Obaya yapılan baskını bertaraf ettikten sonra hedefine Sofia ve Kulucahisar Kalesi'ni koyan Osman Bey, Kayı Obası Alpleri ile birlikte kaleyi ele geçirip Sofia'yı alt etmek üzere için plan kurup harekete geçiyor. Osman Bey, Sofia'nın kara şövalelerini nasıl alt edecek? Osman Bey ve Kayılar, Kulucahisar Kalesi'ni ele geçirebilecek mi? Osman Bey, nihayet Sofia'ya ihanetinin bedelini ödetecek mi? Osman Bey'in bu hamlesi uç bölgesinde nasıl bir tepkiyle karşılanacak? Aygül, Hazal Hatun'dan intikamını alacak mı?

KURULUŞ OSMAN SEZON FİNALİ İZLE

KURULUŞ OSMAN YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kuruluş Osman'ın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı hakkında kanaldan ve yapımcıdan bir açıklama henüz gelmiş değil. Dizinin 28. bölümünün ekim ayının ilk haftası ekrana gelmesi bekleniyor.

 

İstanbul’da trafik magandaları işbaşında! Drift, makas ve hız terörü kameradaİstanbul’un çeşitli noktalarında lüks otomobilli bir maganda, kavşaklarda saniyelerce “drift” diye tabir edilen yanlama hareketi yaparak terör estirdi. Aynı maganda Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve TEM Otoyolu’nda da 274 kilometre hızla seyretti. E-5 Karayolu’nda bir başka maganda ise araçların arasında “makas” atarak trafiği tehlikeye düşürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber