Geri Dön

Mamak ve Altındağ'da sular ne zaman gelecek? Ankara su kesintisi ne zamnan sona erecek?

Ankara'da Mamak ve Altındağ ilçelerinde planları su kesintileri yaşanıyor. Ankara'da Mamak ve Altındağ ilçelerinde yaşayan vatandaşlar ise sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt arıyor. Peki Ankara'da ASKİ tarafından yürütülen planlı kesintiler ne zaman sona erecek? Mamak ve Altındağ ilçelerine ne zaman su verilecek?

Mamak ve Altındağ'da sular ne zaman gelecek? Ankara su kesintisi ne zamnan sona erecek?

Ankara'da su kesintileri yaşanmaya devam ediyor. Su kesintileri kapsamında Mamak ve Altındağ ilçelerinde bazı mahallere kesinti sebebiyle su verileöiyor. Mamak ilçesinde bu sabah 09:30'da başlayan kesntinin 15:00'de Altındağ'da 09:20'de başlayan su kesintisinin de 15:00'de sona ermesi ve su kesintisinden etkilenen mahallelere su verilmesi bekleniyor.

ANKARA'DA SULAR NE ZAMAN GELECEK?

MAMAK

Arıza Tarihi: 11.12.2019 09:30:00

Tamir Tarihi: 11.12.2019 15:00:00

Detay: Mamak ilçesi Hüseyin gazi mahallesi çarşı içi caddesi içinde Su inşaat daire başkanlığı uhtesinde yapımı devam eden Q 1600 lük Çelik boru ana iletim şebeke hattı kazısı ve imalatı esnasında kurumumuza ait Q 125 lük Duktil boru içme suyu şebeke hattına hasar verilmesinden dolayı 15.00a kadar su verilemeyecektir

Etkilenen Yerler: Hüseyin gazi mahallesi çarşı içi caddesi, Harman mahallesi nin alt kotları, Bahceleriçi mahallesinin alt kotları, çağlayan mahallesi nin alt kotları, Altıağac mahallesi nin alt kotları

ALTINDAĞ

Arıza Tarihi: 11.12.2019 09:20:00

Tamir Tarihi: 11.12.2019 15:00:00

Detay: Altındağ ilçesi,Güneşevler mahallesi Malazgirt caddesi ile kaman sokak köşesinde içme suyu şebeke bakım onarım yapılmasından dolayı su kesintisi yapılmıştır.

Etkilenen Yerler: Güneşevler mahallesi,Yıldıztepe mahallesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan beyin tümörü ameliyatı geçiren çocukla ilgili paylaşımCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Açılış Töreni'nde, video konferans aracılığıyla görüştüğü beyin ameliyatı geçiren 4 yaşındaki çocuğa şifa dileğinde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber