Geri Dön
GündemMasterchef Araz kimdir, kaç yaşında? Araz Aknam nereli?

Masterchef Araz kimdir, kaç yaşında? Araz Aknam nereli?

Masterchef Araz, ana kadroya giren isimler arasında yer aldı. Masterchef'te yedeklerde yer alan yarışmacılar ana kadroya girmek için yarışıyorlar. Bu hafta Araz, ana kadroya dahil olan isim oldu. Peki Masterchef Araz kimdir?

Masterchef Araz kimdir, kaç yaşında? Araz Aknam nereli?

Masterchef'te rekabet tüm hızıyla devam ediyor. Masterchef'te yedekler arasında yapılan yarışmada bu hafta ana kadroya giren isim Araz oldu. Ana kadroya katılan Araz'ın yaşamı merak konusu oldu. Peki Masterchef Araz kimdir, kaç yaşında?

MASTERCHEF ARAZ KİMDİR?

Masterchef Araz, 26 Temmuz 1990 tarihinde İran’ın başkenti Tahran’da doğdu. Masterchef'te ana kadroya katılan Araz Aknam, 1.99 boyundadır ve 128 kilo. Araz Aknam’ın annesi Türk, babası İran Azerisidir. Voleybolcu Ecem Alıcı ile evlidir. Araz, inşaat mühendisidir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler