Geri Dön

MasterChef eleme adayları kimler oldu? İşte 55. son bölümde eleme potası...

MasterChef Türkiye'de heyecan her geçen gün daha da artıyor. Sevilen yarışmada bu akşam haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynanıyor ve son eleme adayları belli oluyor. Peki dokunulmazlığıo hangi takım kazandı ve eleme potasına hangi isimler girdi?

MasterChef eleme adayları kimler oldu? İşte 55. son bölümde eleme potası...

TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye, bu akşam 55. yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Dün yayınlanan son bölümde haftanın ilk eleme adaylarının belli olmasının ardından bu akşam son iki eleme adayı da açıkladı. Peki MasterChef Türkiye'de bu akşam haftanın eleme adayları kimler oldu?

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin dün akşamki bölümünde takım oyununu Kırmızı takım kazanmıştı. 55. bölümündeki dokunulmazlık oyununda Mavi ve Kırmızı takım arasında büyük bir heyecan yaşandı ve zorlu mücadele eşitlikle sonuçlandı. Final yarışması sonrası ise kazanan Mavi Takım oldu.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te haftanın ilk eleme adayları dün Mavi Takımdan RIfat ve Güzide olmuştu. Bu akşam ise ilk eleme adayı Batuhan oldu. Son eleme adayı ise Kıvanç oldu. 

Sevilen yarışmada eleme adayları Rıfat, Güzide, Batuhan ve Kıvanç oldu...

MasterChef Türkiye'de eleme gecesi ise 56. yeni bölümde yaşanacak...

MASTERCHEF TÜRKİYE 56. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

MasterChef Türkiye 56. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Hülya Avşar'dan Sergen Yalçın'a şampiyonluk sorusu!Beşiktaş’ta ‘Bırakmam Seni’ bağış kampanyasına destek gecesi öncesi Teknik direktör Sergen Yalçın ile Hülya Avşar arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber