Geri Dön

MasterChef Murat Özdemir kimdir?

Murat Özdemir, papağana işkence ettiği videoyu paylaşmasının üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra gözaltına alındı. Murat Özdemir'in geceyi polis merkezinde geçirdiği ve alkollü olduğu belirtildi. Peki Yemekteyiz yarışmasında da boy göstermiş olan eski MasterChef Murat Özdemir kimdir?

MasterChef Murat Özdemir kimdir?

MasterChef yarışmasında yaptığı değişik hareketler ile gündeme gelen Murat Özdemir son olarak Instagram üzerinden paylaştığı papağana eziyet videousunun ardından kısa bir süre sonra gözaltına alındı. Murat Özdemir geceyi polis merkezinde geçirdi. Birçok ünlüden Murat Özdemir'in papağana eziyet ettiği video'ya hakıında ağır eleştiriler yapıldı. Murat Özdemir'in 21 gün akıl hastanesinde yatmasına karar verildi. Peki Murat Özdemir kimdir?

MURAT ÖZDEMİR KİMDİR?

Murat Özdemir, 1973 yılında aşçılar şehri Bolu’da dünyaya geldi. Aile geleneği olan aşçılık mesleğini sürdüren Murat Özdemir, küçük yaşlarda otel mutfaklarında çalışmaya başladı. MasterChef Murat, 1996 yılında Brüksel'deki Türk Büyükelçiliği'nde 4 yıl çalıştı. Bu dönemde İngilizce ve Fransızca öğrenen Özdemir, bir süre de Suudi Arabistan'ın Cidde şehrinde çalıştı.

Türkiye’ye döndükten sonra bir süre Antalya’da yaşayan Murat Özdemir, işleri kötü gidince İstanbul’a yerleşti. Murat Özdemir, İstanbul'a yerleştikten sonra bir süre farklı semtlerde pazarcılık yaptı. Daha önce de Yemekteyiz yarışmasına katılan Murat Özdemir, sunucu Onur Büyüktopçu’nun sözünü sık sık kestiği için yarışmadan kovulmuştu. Murat Özdemir, MasterChef Türkiye yarışmasının kırmızı takımında performans sergiliyordu. Murat Özdemir’in ilk evliliğinden bir kızı var.

Alev topuna dönen otomobilin sürücüsü canını zor kurtardıKayseri'de, seyir halindeki otomobil, çıkan yangında alev topuna döndü. Sürücü kendisini son anda dışarı atarken, yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber