Geri Dön

Masterchef'te dün akşam kim kazandı-10 Ağustos? Masterchef Türkiye'de 9.yarışmacı hangi isim oldu?

Masterchef'te kıyasıya rekabet kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta MasterChef'in son 16 yarışmacısı arasına girecek 8 isim belirlendi. Bu hafta ise diğer 8 isim daha belli olacak. 10 Ağustos'ta izleyicilerle buluşan bölümde bir isim daha ana kadroya girdi. Peki 10 Ağustos'ta Masterchef Türkiye'de kim kazandı?

Masterchef'te dün akşam kim kazandı-10 Ağustos? Masterchef Türkiye'de 9.yarışmacı hangi isim oldu?

Masterchef Türkiye'de kazanan bir isim programda yarışan 16 isim arasına girdi. 10 Ağustos yayınında yarışmanın ilk turunda Tanya,Barbaros, Çağla, Ebru, Arem ve Eray en iyi yemeği yaprak yaratıcılık turunda yarışma hak kazandılar. 6 isimden biri ise Masterchef'in 9.yarışmacısı oldu.

MASTERCHEF'TE BUGÜN KİM KAZANDI? 10 AĞUSTOS

MasterChef Türkiye'de bugün yarışmacılar ilk turda Çerkes Tavuğu yaptılar. Çerkes tavuğunu en iyi yapan isimler Tanya, Barbaros, Çağla, Ebru, Arem ve Eray oldu. Masterchef'in 9. yarışmacısı 6 yarışmacının kıyasıya rekabeti sonrasında belli olacak.

Bu akşamın yaratıcılık yemeğinde üçüncü olan isim Tanya oldu. İkinci isim Eray olurken birinci olup ana kadroya adını yazdıran isim Barbaros oldu.

İŞTE ANA KADROYA GİREN İSİMLER

Serhat Doğramacı

Duygu Acarsoy

Özgül Coşar

Emir Elidemir

Ayyüce Kamit

Sedat Tuncer

Esra Tokelli

Furkan Yalçın

Barbaros

Çocukların çatıdaki tehlikeli oyunu kameradaSultanbeyli'de iki küçük çocuğun çatıdaki tehlikeli oyununu görenlere korku dolu anlar yaşattı. Bir süre çatıda oyun oynayan çocuklar çıktıkları penceren tekrar içeri girdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber