Geri Dön

ÖGG sınav soruları ve cevapları açıklandı 2020... 88.dönem Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

ÖGSS sınav soruları ve cevapları adayların araştırdığı konular arasında yer alıyor. Diğer taraftan ise Özel Güvenlik sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih merak konusu. 88. Temel ve 64.Yenileme Eğitimi Sınavı soruları açıklandı. İşte 88.dönem ÖGG sınav soruları, cevapları ve açıklanacağı tarih ile ilgili detaylar...

ÖGG sınav soruları ve cevapları açıklandı 2020... 88.dönem Özel Güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

Özel Güvenlik 88. Temel Eğitim ve 64. Yenileme Eğitimi Sınavı geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi. Sınav sonrasında ise sınava giren adayların gündeminde sınav soruları, cevapları ve sonuçların açıklanacağı tarih oldu.  Peki ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2020? İşte 88.dönem ÖGG sınav soruları ve cevapları ile ilgili detaylar...

ÖGG SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK 2020?

16 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen ÖGG sınavın sonuçları 4 Eylül 2020 tarihinde belli olacak.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen ÖGG sınav sonuçları için adaylar “www.egm.gov.tr/ozelguvenlik” web adresinde yer alan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak öğrenebileceklerdir.

Diğer taraftan sonuçlar Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı'nın “www.egm.gov.tr/ozelguvenlik” web sitesinden de yer alacak.

ÖGG SINAV SORULARI VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

88. Temel ve 64.Yenileme Eğitimi Sınavı soruları erişime açıldı.

88. TEMEL EĞİTİM SINAVI A KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ


88. TEMEL EĞİTİM SINAVI B KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ


64. YENİLEME EĞİTİMİ A KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ


64. YENİLEME EĞİTİMİ B KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ

Bakan Akar’a Pakistan'da 'mehter' sürpriziMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pakistan Deniz Kuvvetlerinin Karaçi’deki eğitim tesislerini ziyaretinde mehter sürpriziyle karşılandı. Askeri bando, Akar'ın ziyareti dolayısıyla Mehter Marşı'nı çaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber