Geri Dön
GündemOkullar 17 Mayıs'ta açılacak mı? Okullar ne zaman açılacak? Son dakika açıklaması...

Okullar 17 Mayıs'ta açılacak mı? Okullar ne zaman açılacak? Son dakika açıklaması...

Okullar ne zaman açılacak? 17 Mayıs'ta sona eren tam kapanmanın ardından okullarda eğitim yüz yüze mi uzaktan mı devam edecek? Milyonlarca öğrenci ve velinin merakla beklediği sorunun yanıtı belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan okulların açılışı ile ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. İşte konuşmanın detayları.

Okullar 17 Mayıs'ta açılacak mı? Okullar ne zaman açılacak? Son dakika açıklaması...

Okullar açılacak mı? 17 Mayıs'tan sonra okullarda yüz yüze eğitim başlayacak mı? Milyonlarca öğrenci bu sorunun yanıtını merak ediyordu. Yanıt Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geldi. Okullar bu yılı uzaktan tamamlayacak.

OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

17 Mayıs sonrası normalleşme planları ile ilgili açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan bu yıl okulların uzaktan eğitim ile tamamlanacağını duyurdu. Bayram sonrası 17 Mayıs itibariyle okullarda uzaktan eğitim devam edecek.

Yatırım yaparken nelere dikkat edilmeli?Yatırım yaparken nelere dikkat edilmeli? Öncelikle yatırım yapacağınız tutarın tasarruf için ayırdığınız tutar olmasına özen gösterin. Çünkü yatırım araçlarının fiyatlarında oluşabilecek geri çekilmeler sonrası yaşayacağınız kayıplardan gündelik hayatınızın çok fazla etkilenmemesi önemli olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet