Geri Dön
GündemPKK’da çözülme sürüyor! 145'e yükseldi

PKK’da çözülme sürüyor! 145'e yükseldi

Terör örgütü PKK’da çözülme devam ediyor, gri kategorideki örgüt mensubu ikna yoluyla teslim oldu. Teslim olan örgüt mensubunun Terörden Arananlar Listesi'nde Gri Kategoride yer aldığı belirlendi. İkna çalışmaları sonucunda, 2021 yılında teslim olan örgüt mensubu sayısının 145'e yükseldiği belirtildi.

PKK’da çözülme sürüyor! 145'e yükseldi

İçişleri Bakanlığı koordinesinde Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğünce yürütülen ikna çalışmaları neticesinde; PKK terör örgütünden kaçan 1 terör örgütü mensubu daha bugün güvenlik güçlerine teslim oldu.

Teslim olan örgüt mensubunun 2014 yılında terör örgütüne katıldığı, Terörden Arananlar Listesinde Gri Kategoride yer aldığı belirlendi.

Yürütülen ikna çalışmaları sonucunda; 2021 yılında teslim olan örgüt mensubu sayısı 145'e yükseldi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
3. doz Biontech aşısı ne zaman? Bilim Kurulu önerdi2 doz Biontech aşısı olanlar için 3. doz aşı ne zaman? Merak edilen soru Bilim Kurulu'nda gündeme geldi. Tavsiye kararı bakanlığa iletildi. Buna göre "2. dozun üzerinden 6 ay geçenlerin aşılanmasında yarar var" denildi. Gözler bakanlığın açıklayacağı karara çevrildi. Detayları CNN TÜRK'ten Duygu Ayaz Bayram aktardı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler