Geri Dön

Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alımı ne zaman, branş dağılımı ne olacak? Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alımı nasıl yapılacak?

Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alımı ile ilgili ayrıntılar gündemde yer alıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 12 bin personel alımı ile ilgili bir açıklama gerçekleştirdi. Peki Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alımı ne zaman, branş dağılımı nedir?

Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alımı ne zaman, branş dağılımı ne olacak? Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alımı nasıl yapılacak?

Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alımı gerçekleştirilecek. 12 bin personel alımı ile ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, açıklamalarda bulundu. Bakan Koca'nın açıklamasının detayları merak konusu oldu. Peki Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alımı ne zaman ve nasıl olacak?

SAĞLIK BAKANLIĞI 12 BİN PERSONEL ALIMI NE ZAMAN?

Bakan Koca, sağlık personeli alımlarına ilişkin de "Önümüzdeki günlerde KPSS puanına göre ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile 12 bin sözleşmeli sağlık personeli alıyoruz. ÖSYM hazırlık yapıyor. Bununla ilgili 7 bin hemşire, 1700 ebe, 2 bin 864 sağlık teknisyeni gibi devam ediyor." bilgisini verdi.

Adıyaman'da kıraathane baskınıAdıyaman'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken bir kıraathanede oyun oynayan 23 kişiye idari para cezası uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet