Geri Dön
GündemSavaşçı 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 94. son bölümde Yüzbaşı Kağan'ın sürpriz planı...

Savaşçı 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 94. son bölümde Yüzbaşı Kağan'ın sürpriz planı...

FOX TV'nin reytingleri alt üst eden dizisi Savaşçı, 94. yeni bölümüyle yine nefesleri kesen bir bölümle izleyicisiyle buluştu. Büyük ilgi gören dizinin son bölümünde Yüzbaşı Kağan’ın sürpriz planı damga vurdu. Peki merakla beklenen Savaşçı 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 94. son bölümde Yüzbaşı Kağan'ın sürpriz planı...

SAVAŞÇI 94. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ali Başçavuş ve Selçuk Astsubay’ı kaçıran Merlin, Kopuz Albay’a hayatının en zor seçimini yaptırmıştır. Kopuz Albay Merlin’e Ali Başçavuş’un adını verirken, Yüzbaşı Kağan da sürpriz planını devreye sokar. Olayların akışı bir anda değişirken Merlin için artık durum, yeni bir boyut kazanacaktır… Merlin zaman kaybetmeden, yeni hamlesi için bölgede provakasyon çalışmalarına başlar. Gözüne bir Türk Askeri Üssü’nü kestiren Merlin, Türk Askerleri’yle bölge halkını karşı karşıya getirir. Ancak Yüzbaşı Kağan olayların büyümemesi için elinden geleni yapsa da bölge halkının üsse saldırma girişimi, gerginliği daha da tırmandıracaktır…

SAVAŞÇI 95. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Savaşçı 95. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

30 Temmuz koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 256 bin 460 Kovid-19 testi yapıldı, 22 bin 83 kişinin testi pozitif çıktı, 69 kişi hayatını kaybetti. Kovid-19'la mücadele kapsamında son 24 saatte birinci, ikinci ve üçüncü doz toplam 1 milyon 424 bin 550 aşı uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet