Geri Dön

Savaşçı 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 94. son bölümde Yüzbaşı Kağan'ın sürpriz planı...

FOX TV'nin reytingleri alt üst eden dizisi Savaşçı, 94. yeni bölümüyle yine nefesleri kesen bir bölümle izleyicisiyle buluştu. Büyük ilgi gören dizinin son bölümünde Yüzbaşı Kağan’ın sürpriz planı damga vurdu. Peki merakla beklenen Savaşçı 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 94. son bölümde Yüzbaşı Kağan'ın sürpriz planı...

SAVAŞÇI 94. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ali Başçavuş ve Selçuk Astsubay’ı kaçıran Merlin, Kopuz Albay’a hayatının en zor seçimini yaptırmıştır. Kopuz Albay Merlin’e Ali Başçavuş’un adını verirken, Yüzbaşı Kağan da sürpriz planını devreye sokar. Olayların akışı bir anda değişirken Merlin için artık durum, yeni bir boyut kazanacaktır… Merlin zaman kaybetmeden, yeni hamlesi için bölgede provakasyon çalışmalarına başlar. Gözüne bir Türk Askeri Üssü’nü kestiren Merlin, Türk Askerleri’yle bölge halkını karşı karşıya getirir. Ancak Yüzbaşı Kağan olayların büyümemesi için elinden geleni yapsa da bölge halkının üsse saldırma girişimi, gerginliği daha da tırmandıracaktır…

SAVAŞÇI 95. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Savaşçı 95. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

Corona virüs tedavisi biten Prof. Dr. Sarı'dan diğer hastalara umut verici paylaşımCorona virüse yakalanan ve 2 gün önce taburcu olan 68 yaşındaki Prof. Dr. Hidayet Sarı, corona virüse yakalanan hastalara umut olması için bir video yayınladı. Prof. Dr. Sarı videoda, “Bu hastalığın düzelebileceğinin canlı göstergesi olarak sizlere bu videoyu çekiyorum. Değerli meslektaşlarımı insanüstü gayretleri için ayrı ayrı tebrik ediyorum, tedavileri çok başarılı olmuştur” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber