Geri Dön

Sefirin Kızı 2. bölümde Nare'den sürpriz hamle! Sefirin Kızı 3. yeni bölüm fragmanı...

Kısa sürede büyük ilgi gören yeni dizi Sefirin Kızı 2. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Büyük bir ilgiyle takip edilen dizinin 2. bölümüne Nare'nin sürpriz hamlesi damga vurdu. Peki merakla araştırılan Sefirin Kızı 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 2. bölümde Nare'den sürpriz hamle! Sefirin Kızı 3. yeni bölüm fragmanı...

SEFİRİN KIZI 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Öldürdüğünü sandığı adamın yaşadığını ve hapse girmeyeceğini öğrenen Nare'nin artık tek amacı vardır. Kızını Sancar'dan geri alacak ve Sefirin kızıyla Yarıcının oğluna cehennem olan bu toprakları, kızına memleket yapacaktır. Ama elbette Sancar kızını vermez, Nare meleğini göremez bile. Artık ne destan vardır ne yalan; yaman bir savaştır davulları vurulan. Ne var ki, onlara kör noktalarından saldıracaktır asıl düşman.

SEFİRİN KIZI 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Uçurtmayı kurtarmaya çalışırken hayatını kaybetmişti! Son sözleri yürek yaktıAdana’da yüksek gerilim hattına takılan uçurtmasını demir çubukla kurtarmak isterken akıma kapılan ve tedavi gördüğü hastanede 14 gün süren yaşam savaşını kaybeden Dilara Ünal’ın annesi Zahide Ünal, "Kızım ölmeden bir gün önce hemşirelere 'yarın öleceğim uğraşmayın artık' demiş. Biz bu acıyı yaşadık. O telleri oradan kaldırsınlar, başka canlar gitmesin" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber