Geri Dön
GündemSefirin Kızı 6. bölüm 2. fragman! Menekşe'nin planı ortaya çıkıyor! Sancar ne yapacak? Sefirin Kızı nerede çekiliyor?

Sefirin Kızı 6. bölüm 2. fragman! Menekşe'nin planı ortaya çıkıyor! Sancar ne yapacak? Sefirin Kızı nerede çekiliyor?

Sefirin Kızı 6. yeni bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümünde, Menekşe'nin Nare'ye kurduğu plan ortaya çıkıyor. Sancar ise hesap sormak için Menekşe'nin abisine gidiyor. Peki Sefirin Kızı yeni bölümünde Sancar ve Gediz hapse girecek mi? Sancar ve Gediz'in vereceği hesaplar birbirine tutacak mı? İşte Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı...

Sefirin Kızı 6. bölüm 2. fragman! Menekşe'nin planı ortaya çıkıyor! Sancar ne yapacak? Sefirin Kızı nerede çekiliyor?

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sefirin Kızı yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de ekrana gelecek. Peki Sefirin Kızı yeni bölümünde neler olacak? Nare ve Sancar arasında duygusal bir konuşma yaşanacakken, Sancar ve Gediz karakolda nasıl bir hesap verecek? Birbirlerine verdikleri sözü tutmaya devam edecekler mi? İşte Sefirin Kızı 6. yeni blöümünde yaşanacaklar ve yeni fragmanlar...

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Sancar “Ortaklık devam, sadıçlık tamam” der ama kader gülüp geçer Sancar’ın bu ayrılık kararına. Kadere bakılırsa, iki sadıç bir koğuşta yan yana yıllar geçireceklerdir.

Sefirin oyunu yüzünden ayrılamayan sadıçların ise hapse girmeden önce yapacakları son bir ortaklık vardır; Nare’ye saldıranları bulmak. Ona bunu yapanların cezasını kesene kadar gözleri ne ailelerini görür, ne de hapiste geçirecekleri yılları.

Sancar ve Gediz’in tüm mal varlıklarına el konulunca, Efeoğlu ailesi konağı kaybeder. Halisefe, beslemeyken hep baş eğdiği konaktan, yine başı eğik çıkar. Üstelik Nare ile aynı çatı altında yaşamak ve o kızın yaralı yüzüne bakmak zorunda kalır. Bizzat neden olduğu yaraların olduğu yüze.

SEFİRİN KIZI FRAGMAN

 

SEFİRİN KIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sefirin Kızı Muğla ve Karadağ'da çekiliyor.

SEFİRİN KIZI OYUNCULARI KİMLER?

Engin Akyürek
Sancar Efeoğlu
Neslihan Atagül Doğulu
Nare
Uraz Kaygılaroğlu
Gediz
Doğukan Polat
Yahya
Hivda Zizan Alp
Elvan
Özlem Çakar Yalçınkaya
Refika
Erhan Alpay
Akın
Erdal Küçükkömürcü
Güven
Gonca Cilasun
Halise
Tülin Yazkan
Menekşe
Esra Kızıldoğan
Müge
Cemre Öktem
Zehra
Edip Tepeli
Kavruk Ömer
Edip Tepeli
Beren Gençalp
Melek

Türkiye'ye gelen Rus öğrenci kayıplara karıştı20 yaşındaki Rus öğrenci Makar Fedorovich Ragin, 5 gün önce Fatih'te kaldığı otelden ayrıldıktan sonra kayıplara karıştı. Ragin'i bulmak için ailesi İstanbul'a gelirken, otelden çıktığı son görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet