Geri Dön

Sefirin Kızı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 5. son bölümde beklenmedik ayrılık! Gediz ve Sancar..

Star TV'nin yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören dizisi Sefirin Kızı, 6. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümünde Gediz’le Sancar’ın ayrılması nesillerdir omuz omuza yazılan ortak tarihin sona ermesine neden oldu. Peki dizinin hayranlarının şimdiden araştırmaya başladığı Sefirin Kızı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 5. son bölümde beklenmedik ayrılık! Gediz ve Sancar..

Sefirin Kızı dizisinde heyecan 5. yeni bölümle devam etti. Heyecan fırtınasının her geçen gün arttığı dizide bu hafta Sadıcına “ne ölüne ne ölüme” diyen Sancar'ın, Gediz’i ölmüş kabul edip sefirin kızından sonra sadıcı için de kalbinde bir mezar kazıp acısını derinlerine gömmesi heyecanlı dakikalara sahne oldu ve gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki Sefirin Kızı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEFİRİN KIZI 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?


Sadıcına “ne ölüne ne ölüme” diyen Sancar, Gediz’i ölmüş kabul eder ve sefirin kızından sonra sadıcı için de kalbinde bir mezar kazıp acısını derinlerine gömer. Gediz ise gerçekle karşılaşınca dağılır. Sadıcı, kader ortağı, suç ortağı Sancar Efe artık yoktur ve Gediz buna dayanamamaktadır. Gediz’le Sancar’ın ayrılması sadece bu iki kafadarı etkilemez. Nesillerdir omuz omuza yazılan ortak tarih son bulmuştur çünkü. Yakında yapılacak Yörük Toyu’nda dedelerden adet olduğu üzere karşı karşıya zeybek oynamalarını isteyen gaziler de, yörükler de onlara kızgındır. Aileler de malların paylaşılması derdine düşünce işler iyice karışır. Nare ise, iş hayatının olaylı ilk gününde defterine yeni amacını yazar: “Bu kalın kafalı sadıçları birleştir.” Onun yüzünden ayrılan sadıçları tekrar birleştirmenin bir yolunu bulacak, Sancar’ın “deprem” diye tanımladığı varlığının yarattığı enkazın altından ikisini de kurtaracaktır. Ancak Sancar’ın annesi Nare’yi, Nare’nin babası ise Sancar’ı çok daha büyük bir enkazın altında bırakmaya çalışırken, Nare’nin işi kolay değildir. Herkesle tek bir amaç için savaşması gerekecektir; bu iki inatçı zeybeğin tekrar aynı toprağa diz vurmasını sağlamak.

SEFİRİN KIZI 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sefirin Kızı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Sakarya'nın Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında patlamaSakarya'nın Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında dün sabah 11.15'te patlama meydana geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk olay yerine gitti. Meydana gelen patlama sonrası Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, o anları böyle kaydetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber