Geri Dön
GündemSefirin Kızı 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sefirin Kızı 6. son bölümde Sancar ve Gediz'e büyük şok..

Sefirin Kızı 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sefirin Kızı 6. son bölümde Sancar ve Gediz'e büyük şok..

Sefirin Kızı dizisinde heyecan 6. yeni bölümle devam etti. Heyecan fırtınasının her geçen gün arttığı dizide bu hafta Gediz’le Sancar’ın mal varlıklarına el konulması ve sonrasında gelişen olaylar oldukça heyecanlı dakikalara sahne oldu ve gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte Sefirin Kızı 7. yeni bölüm fragmanı...

Sefirin Kızı 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sefirin Kızı 6. son bölümde Sancar ve Gediz'e büyük şok..

SEFİRİN KIZI 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sancar “Ortaklık devam, sadıçlık tamam” der ama kader gülüp geçer Sancar’ın bu ayrılık kararına. Kadere bakılırsa, iki sadıç bir koğuşta yan yana yıllar geçireceklerdir. Sefirin oyunu yüzünden ayrılamayan sadıçların ise hapse girmeden önce yapacakları son bir ortaklık vardır; Nare’ye saldıranları bulmak. Ona bunu yapanların cezasını kesene kadar gözleri ne ailelerini görür, ne de hapiste geçirecekleri yılları. Sancar ve Gediz’in tüm mal varlıklarına el konulunca, Efeoğlu ailesi konağı kaybeder. Halisefe, beslemeyken hep baş eğdiği konaktan, yine başı eğik çıkar. Üstelik Nare ile aynı çatı altında yaşamak ve o kızın yaralı yüzüne bakmak zorunda kalır. Bizzat neden olduğu yaraların olduğu yüze. Nare ise bir yandan yaşadığı saldırının travmasıyla savaşırken bir yandan kendini Sadıçların yokluğunda onlara yardım etmeye adar. Çünkü o sevdiklerinin suçsuzluğuna tüm kalbiyle inanmaktadır.

SEFİRİN KIZI 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

İki bina çökme riski nedeniyle boşaltıldıİstanbul Sultangazi'de iki binada akşam saatlerinde gelen sesler ve çatlaklar nedeniyle vatandaşlar tarafından boşaltıldı. Yapılan incelemelerde inşaat çalışması yapıldığı sırada 5 katlı binanın temelinin altının boşaldığı görüldü. İki binada oturanlar tedbir amaçlı olarak Sultangazi Belediyesi tarafından otele yerleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet