Geri Dön
GündemSelin Ciğerci kiminle evleniyor? Selin Ciğerci kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

Selin Ciğerci kiminle evleniyor? Selin Ciğerci kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

Sosyal medyada popüler isimlerden biri olan Selin Ciğerci bu akşam evlenecek. Selin Ciğerci'yi yakından takip edenler, Selin Ciğerci hakkında bilgi almak istiyor. Selin Ciğerci kimdir, kaç yaşında, nereli ve mesleği nedir? soruları yoğun ilgi gördü. En çok merak edilen konulardan biri de Selin Ciğerci kiminle evleniyor? oldu. İşte Selin Ciğerci hakkında merak edilen bilgiler...

Selin Ciğerci kiminle evleniyor? Selin Ciğerci kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

Sosyal medya platformunda ve magazin gündeminde sık sık adı geçen Selin Ciğerci geçtiğimiz günlerde kına gecesi yaparak çok konuşulmuştu. Bu akşam da düğünü gerçekleşecek olan Selin Ciğerci'nin kiminle evleneceği merak konusu oldu.

SELİN CİĞERCİ KİMİNLE EVLENİYOR?

Selin Ciğerci, futbolcu Gökhan Çıra ile evlenecek.

SELİN CİĞERCİ KİMDİR,KAÇ YAŞINDADIR, NERELİDİR, MESLEĞİ NEDİR?

Selin Ciğerci, sosyal medyada ünlendi. Ardından kariyer hayatına şarkı söyleyerek devam eden Selin Ciğerci, yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor.

Selin Ciğerci, baba tarafı Konya, anne tarafı ise Kastamonulu olan Selin Ciğerci, 1984 yılın dünyaya geldi.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-9 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet