Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes ve Ceylan...

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı için heyecan dorukta. Dün akşam ATV ekranında yayınlanan Sen Anlat Karadenniz yeni bölümde Nefes, Ceylan için neler yapacak?Peki Ceylan, Nefes için neler hissedecek? Sen Anlat Karadeniz, izleyicisini heyecanlandırmaya devam ediyor.

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes ve Ceylan...

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Çarşamba akşamları ekrana gelen dizinin son bölümünde Tahir, Vedat'ı yine köşeye sıkıştırdı. Ceylan ile karşı karşıya gelen Nefes gerçekleri öğrenecek mi merak konusu.

SEN ANLAT KARADENİZ 18. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir'in göğsüne Cemil'in kör mermisi saplanmış kalmıştır. Üstelik Vedat, Cemil'in yarım bıraktığı işi tamamlamak için Tahir'in peşindedir. Denizden gelen kaplan Tahir, Vedat'a karşı ilk kez bu kadar savunmasızdır. Deli Tahir'in akan her damla kanda takati azalırken, ona can olan tek şey, Nefes'e olan sevdasıdır. Nefes ise şimdi Tahir'den daha delidir. Tahir Kaleli'nin eşinden bekleneceği gibi; dağ gibi ayaktadır. İnandığı tek şeyi herkese haykırır: "Tahir bizi bırakmaz!" Son nefesiyle kendisini Karadeniz'in serin sularına bırakan Tahir, Nefes'e verdiği sözü tutabilecek midir, yoksa sonsuza kadar Nefes'siz mi kalacaktır?

Kardeşini öldüren zanlıdan kan donduran ifadeAntalya'nın Manavgat ilçesinde 8 yaşındaki kardeşini ormanlık alanda bıçaklayarak öldüren şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ağabey mahkemede ifadesinde, "Ben bilerek ve isteyerek öldürdüm. Babam bana ve diğer kardeşime ilgi göstermezken kardeşim Taha’nın üzerine titriyordu. Bu yüzden sırf babam acı çeksin diye sevmeme rağmen kardeşimi öldürdüm. 15 gündür onu nasıl öldüreceğimi tasarlıyordum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber