Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vedat'ın hain planı

Sen Anlat Karadeniz yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 22. bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Merakla beklenen, Sen Anlat Karadeniz 23. yeni bölüm fragmanı ise, dizinin hemen ardından yayınlandı.

Sen Anlat Karadeniz 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vedat'ın hain planı

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 23. bölüm fragmanını yayınladı. Vedat, Tahir ve Nefes'in peşini bırakmıyor. Yeni bölüm için heyecan dorukta.

Sen Anlat Karadeniz 23. bölümü ile 26 Eylül Çarşamba akşamı ATV'de...

SEN ANLAT KARADENİZ 23. BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 22. YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir suyun altında yaşam savaşı verirken Nefes ise Vedat'la karşı karşıya kalır. Gözünü karartan Nefes, Tahir olmadan yaşamaktansa ölümü mü tercih edecek? Ceylan'ın kızı olduğunu öğrenen Nefes anneliğini sorgulamaktadır yoksa bu da Vedat'ın bir oyunu mudur? Vedat'tan kurtulduklarını düşünüp, mutlu günlerine dönen Kaleli ailesi genişlemektedir. Asiye'nin hamileliği evde herkesin yüzünü güldürürken, Vedat intikam peşinde gezer. Öldü sanılan Vedat'ın ilk hedefi kim olacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan 7 ton kapasiteli ekskalatörü incelediSon dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gebze'de açılan TÜBİTAK Mükemmeliyet Merkezi'ne geldi. Alanda bulunan ve TÜBİTAK desteği ile üretilen yüzde yüz yerli dünyanın ilk elektrikli ve 7 ton kapasiteli ekskalatörü inceledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber