Geri Dön
GündemSen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nefes, Vedat'a gidiyor mu?

Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nefes, Vedat'a gidiyor mu?

Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm ile izleyicisini ekrana kilitledi. ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Yiğit kurtulacak mı? Nefes ve Tahir nasıl bir iş birliği yapacak? İşte Sen anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Sen Anlat Karadeniz 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nefes, Vedat'a gidiyor mu?

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 5. bölümü ile ekrana gelen dizide Nefes, Vedat'ın elinden kurtuluyor fakat Yiğit hala Vedat'la...

SEN ANLAT KARADENİZ 6. BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADEİZ 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes ve Yiğit'in Rusya'daki özgürlük hayalleri, Vedat'ın onları yakalamasıyla suya düşer. Tahir, Batum'da Nefes'ten gelecek "sağ salim vardık" haberini beklerken, Vedat, Nefes'ten oğlunu da ayırır, Yiğit'i annesinin kollarından koparıp İstanbul'a gönderir. Nefes şimdi yabancı bir memlekette yapayalnız Vedat'ın zalim ellerindedir.

Tahir ise yüzlerce kilometre öteden çok acı bir şekilde Nefes'in her çığlığına tanık olur. Nefes'in Yiğit'i kendisine emanet ettiğini duyar ve Vedat'ın silahından çıkan merminin sesiyle büyük bir karanlığın içine gömülür. Artık hayatının tek bir amacı vardır. Ölü ya da diri, Nefes'i Vedat'ın ellerinden almak ve Yiğit'i kurtarmak.

Karadeniz'de ise, Mustafa kardeşinin hayatı karşılığında kaçırdığı Eyşan'la uğraşırken, Asiye hiç istemediği eltisi Mercan'a bohça götürmek zorunda kalır ve elbette Asiyeliğini yapar. Ancak çok geçmeden gelen bir mesaj, Asiye'nin yüreğinde büyük bir yangını başlatır. Kocası onu başka bir kadınla aldatmaktadır! Asiye tabancasını kaptığı gibi Mustafa'sının peşine düşer.

Azerbaycan’dan gelen itfaiyeci: Türk kardeşlerimiz için elimizden geleni yaparızAzerbaycan'dan Muğla'nın Marmaris ilçesindeki orman yangınındaki söndürme çalışmalarına destek vermek için gelen 40 kişilik arama kurtarma ve itfaiye ekibi Datça Karayolu'ndaki ormanlık alanda çalışmalara başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet