Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 9. yeni bölüm fragmanında Nefes kovuluyor!

Sen Anlat Karadeniz 9. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir'in annesi Nefes'i kovacak. Peki Tahir buna ne tepki verecek? İşte Sen Anlat Karadeniz 9. yeni bölümden heyecan dolu sahneler haberimizde...

Sen Anlat Karadeniz 9. yeni bölüm fragmanında Nefes kovuluyor!

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de ipler kopuyor. Son bölümün hemen ardından 9. bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte yeni bölüm detayları...

Sen Anlat Karadeniz 21 Mart Çarşamba ATV'de...

SEN ANLAT KARADENİZ 9. BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir ve Nefes, kalpleri Yiğit'te birleşmiş şekilde, tek vücut onun izini sürerler ve bulurlar. Karadeniz de Yiğit için birleşir. Asiye bir yandan Mustafa'ya hayatı zehir eder, bir yandan da herkese Vedat'ın zulmünü anlatır. Gerçekleri öğrenen herkes Vedat'a cephe almaya başlar.

Vedat sıkıştığı bu durumun üstesinden gelmek için Dağdevirenleri kendi safına çeker. Babasıyla sevdiği arasında kalan Mercan ise, Tahir'i çok zor bir duruma düşürür ve ondan asla yapamayacağı bir şey ister. Yiğit'in kayboluşu, Nefes'in geçmişte yaşadığı zulmün anılarını ateşler ve Nefes kabuslarla boğuşmaya başlar. Tahir onu Vedat'tan korur ama kabuslar karşısında çok çaresiz kalır.

Bir yandan Nefes'e yardım edememenin çaresizliği, bir yandan artık kendinden bile saklayamadığı sevdası, bir yanda Mercan'a verdiği sözün ağırlığı, bir yanda ailesi. Deli Tahir'i içine düştüğü büyük çıkmazdan Osman Hoca'nın bilgelik dolu rehberliği kurtarır. Ancak, Vedat'ın zindanından kaçan Nefes'i, şimdi de dar kafaların zindanı beklemektedir.

Akrabasıyla tartışırken dengesini kaybetti! Balkondan düştüİstanbul Küçükçekmece'de evinin balkonundan sokaktaki akrabalarıyla tartışan bir kişi dengesini kaybederek balkondan aşağı düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber