Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz yeni fragman yayınlandı mı? 37. bölüm ne zaman?

Sen Anlat Karadeniz 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm için izleyiciler sabırsızlanıyor. İki haftadır yayınlanmayan Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Sen Anlat Karadeniz yeni fragman yayınlandı mı? 37. bölüm ne zaman?

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü için nefesler tutuldu. Sen Anlat Karadeniz 37. yeni blöüm, 23 Ocak 2019 tarihinde yayınlanacak. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ 37. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sen Anlat Karadeniz 37. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinden izleyebilirsiniz.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mercan, Vedat yerine Berrak'ı asmak üzereyken Tahir yetişir. Berrak'ı kurtaran Tahir, Nefes'in ondan gizli yaptıklarını öğrenince Nefes'ten hesap sorar. Vedat'ın elinde delil olmadığını düşünen kadınlar yıkılmayıp tüm güçleriyle işe sarılırken, Vedat harekete geçer. Kadınlar polisleri kapıda görünce ne yapacak? Tutuklu yargılanmalarına karar verilen Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneye sevk edilirken hepsi kendini suçluyor. Bu savaşı gerçekten Vedat mı kazandı, yoksa her şey yeni mi başlıyor?

Sakarya'nın Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında patlamaSakarya'nın Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında dün sabah 11.15'te patlama meydana geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk olay yerine gitti. Meydana gelen patlama sonrası Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, o anları böyle kaydetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber