Geri Dön

Son dakika haberi... Kayıp balıkçılarla ilgili İstanbul Valiliği'nden yeni açıklama

Son dakika haberine göre: İstanbul Valiliği, Kilyos açıklarında, bir tanker ile balıkçı teknesinin çarpıştığı kaza sonrası kaybolan 3 balıkçıdan, henüz ulaşılamayan 2'si için gün boyu yapılan arama kurtarma çalışmalarında herhangi bir bulguya rastlanılmadığını, arama faaliyetlerine yarın da devam edileceğini bildirdi.

Son dakika haberi... Kayıp balıkçılarla ilgili İstanbul Valiliği'nden yeni açıklama

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, 10 Ocak'ta Kilyos açıklarında meydana gelen kazanın ardından henüz ulaşılamayan 2 balıkçı için bugün 08.00'den itibaren, Sahil Güvenlik Komutanlığından 3 bot, dalış timi, helikopter, Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğünden bir bot, Deniz Kuvvetleri Komutanlığından TCG Alemdar Gemisi ile arama kurtarma faaliyetleri icra edildiği belirtildi.

Son dakika haberi... Kayıp balıkçılarla ilgili İstanbul Valiliğinden yeni açıklama

Gün boyu yapılan çalışmalarda herhangi bir bulguya rastlanılmadığı, bir Sahil Güvenlik botu tarafından termal kamera ile su üstü araması yapılmaya devam edildiği aktarılan açıklamada, "Yarın 08.00'dan itibaren, Sahil Güvenlik Komutanlığından 2 bot, dalış timi, helikopter ve Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğünden bir bot ile arama kurtarma faaliyetleri sürdürülecektir." ifadesi kullanıldı.

Arama faaliyetleri kapsamında dün, kayıp 3 balıkçıdan birinin cenazesine ulaşılmıştı.

Son dakika haberi... Kayıp balıkçılarla ilgili İstanbul Valiliğinden yeni açıklama

 

 

Barutlar Çetesi'ne operasyon! 20 gözaltı...Ankara'da polis ekipleri, çok sayıda suça karıştığı belirlenen ve 'Barutlar' olarak bilenen suç örgütüne operasyon düzenledi. Operasyonda 20 kişi gözaltına alındı, çok sayıda çek-senet, uyuşturucu madde ve tabanca ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber