Geri Dön
GündemSon dakika... Halk otobüsü tramvay hattına girdi! Seferler...

Son dakika... Halk otobüsü tramvay hattına girdi! Seferler...

Aksaray'da halk otobüsü tramvay hattına girerek katener telini kopardı. Kazanı ardından bir süre aksayan seferler, çalışmalar sonucunda saat 10.40'da normale döndü.

Son dakika... Halk otobüsü tramvay hattına girdi! Seferler...

İstanbul'u en işlek yerlerinden Aksaray'daki viyadüğün altında meydana gelen kazada Unkapanı'ndan Aksaray istikametine seyir halinde olan bir halk otobüsü yağış nedeniyle kayganlaşan yolda sürücüsünün hakimiyetini kaybetmesi sonucu öndeki taksiye çarptığı öğrenildi. Otobüs daha sonra elektrik direğine çarparak tramvay yoluna girdi. Elektrik direği devrilirken, tramvaya enerji sağlayan katener telleri de koptu. Kaza sonucu tramvay seferleri aksadı. Kaza nedeniyle yapılamayan Bağcılar -Kabataş tramvay seferleri saat 10.40'da normale döndü.

Son dakika... Halk otobüsü tramvay hattına girdi Seferler...


"BENİM TAKSİYE DE VURDU. DİREKLERİ DE HEP YIKTI"

Otobüsün Taksim tarafından geldiğini belirten taksi sürücüsü, "Onun araba kaydı. Süratliydi biraz da galiba. Gördüm onu. Ben yavaşladım. Duramadı. Bemim taksiye de vurdu. Direkleri de hep yıktı. Metro görmüş onu. o bile durdu yani" dedi.
Metro İstanbul'un Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Halk otobüsünün katener teline zarar vermesiyle T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattındaki seferler, Bağcılar-Yusufpaşa ve Beyazıt-Kabataş arasında yapılmaktadır" ifadeleri kullanıldı.

Son dakika... Halk otobüsü tramvay hattına girdi Seferler...

Yolcular kazanın olduğu bölgeye yakın diğer istasyonlara yönlendirilirken, bazı yolcular yürüyerek duraklara ulaşmaya çalıştı.

30 Temmuz koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 256 bin 460 Kovid-19 testi yapıldı, 22 bin 83 kişinin testi pozitif çıktı, 69 kişi hayatını kaybetti. Kovid-19'la mücadele kapsamında son 24 saatte birinci, ikinci ve üçüncü doz toplam 1 milyon 424 bin 550 aşı uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet