Geri Dön
GündemSon dakika... Ukraynalı eşe falçatalı dehşette korkunç gelişme! Sosyal medyadan duyurdu

Son dakika... Ukraynalı eşe falçatalı dehşette korkunç gelişme! Sosyal medyadan duyurdu

Gelen son dakika haberine göre; Ukrayna uyruklu Hanna Butym’in yüzünü falçatayla parçalayan Mesut Öztürkmek hakkında 20 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Butym sosyal medya üzerinden kabusun bitmediğini hala ölümle tehdit edildiğini söyledi.

Son dakika... Ukraynalı eşe falçatalı dehşette korkunç gelişme! Sosyal medyadan duyurdu

Ukrayna uyruklu Hanna Butym (28), 2.5 yıldır evli olduğu ve boşanma davası açarak hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı Mesut Öztürkmen (45) tarafından 15 Ocak günü İstanbul Florya’da bulunan Aqua Florya AVM’de falçatalı saldırıya uğradı. Olay yerine gelen polis ekipleri elinde falçata olan Öztürkmen’i gözaltına aldı. Yüzünden yaralanan kadın ise hastaneye kaldırıldı. Butym, yüzünün fotoğraflarını çekerek sosyal medya hesabında paylaştı ve altına “Boşanmak istediğim, hakkında uzaklaştırma kararı bulunan adam tarafından falçata ile saldırıya uğradım. Yüzüm felçli kalacak. Ve beni hâlâ öldürmekle tehdit ediyor. Allahım lütfen beni koru” yazdı. Gözaltındaki Öztürkmen, ‘öldürmeye teşebbüs’ suçundan tutuklandı.

AVM’DE KANLI PUSU

Hürriyet'ten Burcu Burtul Uçar'ın haberine göre; Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nın hazırladığı iddianamede vahşete giden süreç şöyle anlatıldı: Butym, Öztürkmen ve onun önceki evliliğinden olan 3 çocuğuyla birlikte yaşıyordu. Butym bu durumdan rahatsızdı ve bu sebeple taraflar arasında zaman zaman tartışmalar yaşanıyordu. Bu geçimsizlik üzerine Hanna Butym olay tarihinden 5 ay önce evi terk ederek yakınlarının yanına gitti.

Son dakika... Ukraynalı eşe falçatalı dehşette korkunç gelişme Sosyal medyadan duyurdu

Öztürkmen bu süreçte eşinden haber alamadı. Butym artık birlikte yaşayamayacağı düşüncesiyle eşine boşanma davası açtı. Sonrasında ise kendisine zarar vereceğini tahmin ederek eşi hakkında 3 ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdı. Boşanma davası ve uzaklaştırma kararını öğrenen Öztürkmen öfkelenerek eşine ulaşmak için araştırmalar yapmaya başladı. Telefon ve sosyal medya gibi iletişim kanallarından eşine ulaşamayan Öztürkmen çocuğunun sosyal medya hesabından eşinin kız kardeşini takibe aldı. Eşinin kız kardeşinin sosyal medya hesabında İstanbul’daki Aqua Florya alışveriş merkezinde çekilmiş fotoğraflarını görünce olay tarihinden bir gün önce AVM’ye gidip beklemeye başladı. İlk gün eşini göremeyen Öztürkmen ikinci gün olan 15 Ocak’ta da AVM’ye giderek beklemeye başladı. Öztürkmen eşi Hanna’yı kız kardeşi ve iki arkadaşıyla gördü. Öztürkmen, falçatayı çıkarıp eşinin göremeyeceği şekilde arkadan saldırarak kulağı ile burun arasındaki kısmı kesti.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Diş hekiminin acı sonu! 'Balığın peşinden gitti, nefesi yetmedi'Çanakkale'de zıpkınla balık avlamak için daldığı denizde boğularak yaşamını yitiren 2 çocuk babası Diş Hekimi Zafer Taş son yolculuğuna uğurlandı. Kardeşinin ölümü hakkında konuşan Hüseyin Taş, "Pazar günü zıpkınla balık avlamak için giriyor. Anlatırdı bize, balığın peşinden gitmiş. Balığı çıkaramadığı gibi kendi de çıkamadı. Nefesi yetmemiş." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler