Geri Dön
GündemSüper Loto sonuçları tıkla, öğren sorgulama ekranı - 17 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu Milli Piyango Online'da

Süper Loto sonuçları tıkla, öğren sorgulama ekranı - 17 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu Milli Piyango Online'da

Süper Loto'da büyük heyecan sürüyor! Geçtiğimiz haftadan devreden Süper Loto'da büyük ikramiye bu hafta da devretti. 2 haftadır altı bilenin çıkmadığı Süper Loto'da heyecan bir sonraki haftaya taşındı. Peki bu akşam hangi şanslı numaralar kazandırdı? İşte 17 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

Süper Loto sonuçları tıkla, öğren sorgulama ekranı - 17 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu Milli Piyango Online'da

Süper Loto'da heyecan fırtınası bu akşam gerçekleştirilen 21. çekilişle devam etti. Peki bu akşam hangi şanslı numaralar vatandaşlarımıza ikramiye kazandırdı? İşte 17 Eylül Süper Loto çekiliş bilet büyük ikramiye sonuçlarında kazandıran numaralar 7 19 37 45 48 53 oldu. Süper Loto'da büyük ikramiye 20 milyon 846 bin 935 TL.


SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI


Süper Loto sonuçları tıkla, öğren sorgulama ekranı - 17 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu Milli Piyango OnlinedaSüper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor.

18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Ehliyetsiz sürücü kazaya neden olduElazığ'da, 16 yaşındaki ehliyetsiz sürücünün kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana gelen trafik kazasında, 2 kişi yaralandı. Kazaya yol açan ehliyetsiz sürücü kaçmak isterken bekçiler tarafından yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet