Geri Dön

Survivor 2020 yarışmacıları | Bomba isimler açıklandı! İşte Ünlüler - Gönüllüler takımı

Survivor yarışmacıları bugün açıklandı. Survivor 2020 sezonu için heyecan dorukta. 16 Şubat 2020'de ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Survivor'da bu sezon kimler yarışacak? Survivor 2020, Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı formatında izleyici karşısına çıkacak. Peki Survivor ünlüler takımı yarışmacıları kimler? Survivor Gönüllüler takımı yarışmacıları kimler?

Survivor 2020 yarışmacıları | Bomba isimler açıklandı! İşte Ünlüler - Gönüllüler takımı

TV8 Kanalının her yıl yeni sezonuyla ekrana gelen yarışması Survivor'ın detayları belli oldu. Survivor 2020'nin başlamasına tam bir hafta kala tüm yarışmacılar açıklandı. TV8 kanalının sahibi ve Survivor'ın daimi sunucusu Acun Ilıcalı, Ünlüler ve Gönüllüler takımında kimlerin yarışacağını duyurdu. Zor yaşam şartları altında mücadele edecek isimler kimler? Survivor Ünlüler takımında kimler yarışacak? Survivor Gönüller takımında kimler yarışacak? İşte Survivor 2020 yarışmacıları...

SURVİVOR 2020 YARIŞMACILARI KİMLER?

SURVİVOR 2020 GÖNÜLLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI

*Yasin Obuz

*Cemal Can Canseven

*Ceyhun Uzun

*Evrim Keklik

*Fatma Günaydın

*Makbule Günaydın

*Meryem Kasap

*Nisa Bölükbaşı

*Sadık Ardahan Uzkanbaş

*Tayfun Erdoğan

*Burak Yurdugör

SURVİVOR 2020 ÜNLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI

*Barış Murat Yağcı

*Mert Öcal

*Şaziye İvegin Üner

*Uğur Pektaş

*Sercan Yıldırım

*Derya Can Göçen

*Parviz Abdullayev

*Aycan Yanaç

*Elif Yıldırım Gören

*Tuğba Melis Türk

*Ersin Korkut

'İstanbul'a su taşıyan sistemin parçası' Definecilerin hedefi olduÇatalca'da 1600 yıllık Ballıgerme Su Kemeri definecilerin hedefi oldu. Tarihi su kemerinin taşları arasında altın bulunduğunu düşünen define avcıları, kemerin bir çok bölümünü dinamitlerle patlattı. Kemeri oluşturan taşlar murç ve kazmalarla kazılırken, tarihi eserde büyük bir yıkım meydana geldi. Çatalca Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ahmet Rasim Yücel "Milattan sonra 4.yüzyılda yapılan bu tarihi yapıya büyük hasar vermişler. Daha bir ay öncesine kadar bu kadar yıkım yoktu. Son zamanlarda defineciler burada çok çalışmışlar." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber