Geri Dön

Survivor Gizem kimdir, yaşı ve boyu kaç? Survivor Gizem Birdan nereli? İşte biyografisi

Survivor Gizem Birdan kimdir? Survivor 2020 Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında bulunan ve renkli bir karaktere sahip olan Gizem Birdan hakkında meraklı arayış başladı. Survivor izleyicisi tarafından Gizem nereli, boyu ve yaşı kaç? soruları yoğun ilgi görüyor. İşte Survivor Gizem Birdan biyografisi...

Survivor Gizem kimdir, yaşı ve boyu kaç? Survivor Gizem Birdan nereli? İşte biyografisi

Survivor 2020'de heyecan dinmiyor. TV8 kanalının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor bu yıl Ünlüler - Gönüllüler formatında yaşanıyor. Hem Ünlüler takımı hem de Gönüllüler takımı yarışmacılarının merak edildiği Survivor'da Gönüllüler takımında bulunan Gizem Birdan kimdir? İşte Survivor 2020 yarışmacısı Gizem Birdan hakkında merak edilenler...

SURVİVOR GİZEM BİRDAN KİMDİR?

5 Ağustos 1992, İstanbul'da doğdu. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü'nde basketbola başladı ve 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı.

8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji'nden burs alarak liseyi de İstanbul'da bitirdi. Sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa'da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı.

Üniversiteden sonra "Kocamın Ailesi" dizisinde 30 bölüm yer alan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son "Şahin Tepesi" adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan'ın birkaç reklam projesinde de yer aldığı biliniyor.

Ölümden kıl payı böyle kurtuldularBursa’nın Yıldırım ilçesinde yolda yürüyen yaşlı bir adam evin terasından lodos sebebiyle uçan demir tentenin altında kalmaktan son anda kurtuldu. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Yine Yıldırım ilçesinde çatıdan uçan parçalar bir otomobile zarar verirken, o anlar da kameraya kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet