Geri Dön

Survivor Tayfun kimdir, kaç yaşında? Gönüllüler takımı yarışmacısı Survivor Tayfun biyografisi

Survivor 2020 sezonunda Gönüllüler takımında yarışan Tayfun Erdoğan'ın hayatı merak ediliyor. Survivor izleyicisi tarafından araştırılan Survivor Tayfun kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor yarışmacısı Tayfun Erdoğan hakkında merak edilenler...

Survivor Tayfun kimdir, kaç yaşında? Gönüllüler takımı yarışmacısı Survivor Tayfun biyografisi

Pazartesi, Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanan Survivor 2020 heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Survivor 2020'nin Gönüllüler takımında sonradan dahil olan Tayfun Erdoğan'ın kim oluduğu, nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu araştırılmaya başladı. İşte Survivor Tayfun Erdoğan biyografisi...

SURVİVOR TAYFUN ERDOĞAN KİMDİR?

4 Kasım 1991 yılında Bursa'nın Osmangazi ilçesinde doğdu. İlkokul ve ortaokul eğitimini Bisaş İlköğretim Okulu'nda tamamlayan Survivor Tayfun, liseye Bursa Hasan Ali Yücel Lisesi'nde devam etti.

Uludağ Üniversitesi İşletme Önlisans mezunu Tayfun Erdoğan, Bursaspor alt yapısında futbol ile yakınlaştığını söylüyor ve Bursa'da yaşamaya devam ediyor.

 

İstanbul’da trafik magandaları işbaşında! Drift, makas ve hız terörü kameradaİstanbul’un çeşitli noktalarında lüks otomobilli bir maganda, kavşaklarda saniyelerce “drift” diye tabir edilen yanlama hareketi yaparak terör estirdi. Aynı maganda Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve TEM Otoyolu’nda da 274 kilometre hızla seyretti. E-5 Karayolu’nda bir başka maganda ise araçların arasında “makas” atarak trafiği tehlikeye düşürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber