Geri Dön
GündemTOKİ İndirim Kampanyası 2021 ne zaman bitiyor? TOKİ İndirim Kampanyasına başvuru nasıl yapılır, şartlar neler?

TOKİ İndirim Kampanyası 2021 ne zaman bitiyor? TOKİ İndirim Kampanyasına başvuru nasıl yapılır, şartlar neler?

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen yeni kampanyayı geçtiğimiz tarihlerde duyurdu. TOKİ'den konut ve iş yeri satın alan ve taksit ödemeleri devam eden vatandaşlara müjde geldi. Bakan Kurum yoğun talep üzerine karşılıksız kalınmadığını daha önceki yıllarda düzenlenen kampanyanın bu yıl da uygulanacağını bildirdi. Peki TOKİ İndirim Kampanyası ne kadar, ne zaman bitiyor? TOKİ İndirim Kampanyasına başvuru nasıl yapılır, şartlar neler?

TOKİ İndirim Kampanyası 2021 ne zaman bitiyor? TOKİ İndirim Kampanyasına başvuru nasıl yapılır, şartlar neler?

TOKİ İndirim Kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar, harekete geçti. 21 Nisan'da başlayan kampanya için son gün yarın. Peki TOKİ İndirim Kampanyasından yararlanma şartları neler? İşte konuya ilişkin ayrıntılar...

TOKİ İNDİRİM KAMPANYASI 2021 KİMLERİ KAPSIYOR, ŞARTLAR NELER?

Kalan taksit sayısı 12’den fazla olan ve borcunun tamamını ya da yüzde 25’inden fazlasını peşin ödeyecek hak sahipleri için geçerli olacak.

Kampanya şartlarına göre, indirim uygulaması kapsamına alınan projelerdeki konut ve iş yeri alıcılarının, başvuru tarihi itibarıyla TOKİ’ye ödemekle yükümlü oldukları aidat ve herhangi bir borcunun bulunmaması gerekiyor.

TOKİ İNDİRİM KAMPANYASI 2021 NE KADAR?

TOKİ taksit ödemelerinde yüzde 20 indirim uygulanacağı açıklandı.

TOKİ İNDİRİM KAMPANYASI 2021 NE ZAMAN BİTİYOR?

Şartlara uygun olan vatandaşlar 21 Nisan-28 Mayıs tarihleri arasında kampanyadan faydalanabilecekler.Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

İstanbul'da balıkçı teknesine gemi çarptıYavuz Sultan Selim Köprüsü altında balıkçı teknesine konteyner gemisi çarptı. Dev geminin parçaladığı teknedeki 1 kişi ölürken 2 kişi ise yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet