Geri Dön
GündemTOKİ Konya kura çekilişi saat kaçta başlayacak? 2020 TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı

TOKİ Konya kura çekilişi saat kaçta başlayacak? 2020 TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı

TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kapsamında kuralar çekilmeye devam ediyor. 24 Şubat tarihinde çekilmeye başlanan TOKİ kuraları bugün Konya'da yapılacak olan çekilişle devam edecek. Konya'da yapılması planlanan 1.717 konut için kura çekiminin saat kaçta başlayacağını merak eden vatandaşlar araştırmalarını sürdürüyor. Peki TOKİ kuraları saat kaçta çekilmeye başlanacak? İşte il il kura sonucu sorgulama ekranı...

TOKİ Konya kura çekilişi saat kaçta başlayacak? 2020 TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı

TOKİ kuraları çekilmeye devam ediyor. 100 bin sosyal konut projesi kapsamında çekilmeye başlanan TOKİ kuralarının ilki İzmir'in Karabağlar ilçesinde yapılacak olan 750 konut için gerçekleştirildi. İzmir ilçelerinde gerçekleştirilecek olan konutlar için kura çekiminin tamamlanmasının ardından Muğla'da yapılacak olan 500 konut için kura çekimi yapıldı. Peki Konya TOKİ kura çekilişi saat kaçta?

TOKİ KONYA KURA ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

TOKİ Konya kura çekilişi 10:00'da başlayacak! Kura çekilişi Kongre ve Spor Merkezi Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

TOKİ KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kapsamında şu ana kadar 5 projenin kura çekilişi yapıldı. 4 proje İzmir'de yapılacak olan konutlar için 1 proje ise Muğla'da yapılacak olan konutlar için gerçekleştirildi. TOKİ kura sonuçları resmi site üzerinden sorgulanabilecek

KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yanan orman alanı için bekletilen tohumları çalan hırsızlar, yakalandıMersin'in Anamur ilçesinde yanan ormanlık alanların tekrar ağaçlandırılması için bekletilen 450 kilogram kızıl çam tohumunu çalan 4 şüpheli, jandarma tarafından yakalandı. Adliyeye sevk edilen şüpheliler, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner