Geri Dön

Ufuk Bayraktar kimdir? Ufuk Bayraktar kaç yaşında?

Ufuk Bayraktar, birçok dizi ve filmde rol almasına rağmen popülerliği Ezel adlı dizide yakalamıştır. Liseyi bitirdikten sonra babasının kahvesin'nde çalışmaya başlar. Zeki Demirkubuz tarafından burada keşfedilen Ufuk Bayraktar, Bekleme Odası ve Kader adlı filmlerinde rol aldı. Peki Ufuk Bayraktar kimdir?

Ufuk Bayraktar kimdir? Ufuk Bayraktar kaç yaşında?

Ufuk Bayraktar, Zeki Demirkubuz tarafından keşfedilen usta oyuncu. Firuzağa Kahvesi'nde çalışırken Zeki Demirkubuz ile yolları kesişen Ufuk Bayraktar kendi filmleri olan Bekleme Odası ve Kader adlı filmlerde rol aldı. En büyük popülerliği ise Ezel adlı TV dizisinde yakalayan Ufuk Bayraktar, Tuncel Kurtiz(Ramiz Dayı) karakterinin gençliğine hayat verdi. Peki Ufuk Bayraktar kimdir, kaç yaşında?

UFUK BAYRAKTAR KİMDİR?

Ufuk Bayraktar (d. 12 Eylül 1981, İstanbul, Türkiye), Türk sinema ve dizi oyuncusudur.

Hayatı

Liseyi Gürsoy Koleji'nde okuduktan sonra üniversiteye gitmeme kararı aldı ve babası Cevahir Bayraktar'ın Cihangir'de işlettiği Firuzağa Kahvesi'nde çalışmaya başladı. Burada Zeki Demirkubuz tarafından keşfedildi ve yönetmenin Bekleme Odası ile Kader adlı filmlerinde rol aldı. Daha sonra Nuri Bilge Ceylan'ın İklimler, Semih Kaplanoğlu'nun Yumurta, Cemal Şan'ın Ali'nin Sekiz Günü ve Feo Aladağ'ın Ayrılık adlı filmlerinde rol aldı.

ATV'de yayılanan Ezel dizisinde Tuncel Kurtiz'in oynadığı "Ramiz Dayı" karakterinin gençliğini canlandırdı. Milat dizisinde ise onun çocukluğunu, genç oyuncu Hira Mert Yüce canlandırdı.

Merve Bayraktar ile evlidir ve Efe Cevahir adında bir oğlu vardır.

Sıcak hava ve yüksek nem sonrası sahiller dolduAntalya'da sıcak hava ve yüksek nemden bunalanlar Konyaaltı ve Lara sahillerine koştu. Sahillerdeki kalabalığın maske ve fiziki mesafe kuralına uymadıkları dikkati çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber