Geri Dön
GündemYasak Elma neden yok? Neden yayınlanmıyor?

Yasak Elma neden yok? Neden yayınlanmıyor?

Yasak Elma bu akşam ekranda olmayacak. Fox TV'nin bugünkü yayın akışında dizinin tekrar bölümü yer alıyor. Şimdi diziyi sıkı şekilde seyredenler Yasak Elma neden yok? Neden yayınlanmıyor? sorusunu soruyor.

Yasak Elma neden yok? Neden yayınlanmıyor?

 

Bu akşam Fox'de Yasak Elma'nın yeni bölümü yer almayacak. Dizinin son bölümü tekrar ekranlara gelecek. Peki, Yasak Elma neden yok? Neden yayınlanmıyor?

YASAK ELMA NEDEN YOK?

Yasak Elma 74. bölüm ekrana gelmezken corona virüsü nedeniyle setlere ara verilmiş durumda... Bu nedenle Yasak Elma yeni bölüm yayınlanmayacak.

YSAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldız, Kerim’in yeni CEO olduğunu öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken onun Şahika tarafından işe alındığını öğrenip ondan uzak kalmaya çalışır. Ender Şahika’nın yaptığı hain planı anlar ve hayatlarından çıkarmak için elinden geleni yapar. Ancak Şahika’nın kendini kurtarmak için ettiği teklif ona cazip gelecektir. Halit ise Yıldız’ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır ama Yıldız’ın kafası çoktan karışmıştır.

İki bina çökme riski nedeniyle boşaltıldıİstanbul Sultangazi'de iki binada akşam saatlerinde gelen sesler ve çatlaklar nedeniyle vatandaşlar tarafından boşaltıldı. Yapılan incelemelerde inşaat çalışması yapıldığı sırada 5 katlı binanın temelinin altının boşaldığı görüldü. İki binada oturanlar tedbir amaçlı olarak Sultangazi Belediyesi tarafından otele yerleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet