Geri Dön

YDS/1 ne zaman gerçekleştirilecek? 2019 YDS sınav giriş yerleri açıklandı mı?

2019 YDS'nin ilk sınavı ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Geçiğimiz Ocak ve Şubat ayları arasında yapılan başvurular sonrası YDS/1 tarihi açıklandı. Peki YDS ne zaman yapılacak veYDS sınav giriş yerleri belli oldu mu?

YDS/1 ne zaman gerçekleştirilecek? 2019 YDS sınav giriş yerleri açıklandı mı?

ÖSYM tarafından uygulanacak olan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) için heyecan dorukta. Yılda üç kez uygulanacak olan YDS için tarihler belli oldu. İşte 2019 YDS tarihleri...

YDS/1 NE ZAMAN?

2019 yılının ilk YDS sınavı, 24 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek. YDS/1 sınav sonuçları ise 19 Nisan 2019 tarihinde açıklanacak.

YDS/1 SINAV GİRİŞ YERLERİ BELLİ OLDU MU?

yYDS/1 Sınav giriş yerleri henüz belli olmadı. YDS sınav giriş belgeleri ÖSYM tarafından yayımlandığında haberimizin içeriğinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

2019 YDS TARİHLERİ

YDS/2 Başvuru tarihleri: 16 - 24 Temmuz 2019
Sınav tarihi: 8 Eylül 2019 tarihinde uygulanacak.

YDS/3 Başvuru tarihleri: 9 - 16 Ekim 2019
Sınav tarihi: 1 Aralık 2019

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macron ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile video konferans aracılığıyla görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede, Türkiye-Fransa iş birliğinin çok ciddi bir potansiyeli olduğuna inandığını dile getirdi. Erdoğan, "Avrupa'dan Kafkaslara, Orta Doğu ve Afrika'ya uzanan geniş coğrafyada güvenlik, istikrar ve barış çabalarına önemli katkılar sağlayabiliriz" sözlerine yer verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet