Geri Dön

Yemekteyiz'de kim kazandı? Yemekteyiz 15 Ocak birincisi kim oldu?

Yemekteyiz ekrana gelen haftanın finalinde büyük ödülün sahibi olan isim Seda Sayan'ın oyları ile belirlendi. Hafta içi her gün birbirlerini ağırlayan beş yarışmacı yaptıkları yemekleri gün sonunda oyluyor. Haftanın finalinde kimin ne kadar puan verdiği ortaya çıkıyor. Yarışmacıların birbirlerine verdikleri oylara Seda Sayan'ın puanlarının eklenmesi ile en fazla puanı alan isim haftanın birinci ve büyük ödülün sahibi oluyor. İşte Yemekteyiz'de kazanan isim ve büyük ödülün sahibi...

Yemekteyiz'de kim kazandı? Yemekteyiz 15 Ocak birincisi kim oldu?

Hafta içi her gün izleyicisini ekrana kilitleyen Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bugün haftanın final heyecanı sona erdi. Beş farklı yarışmacı, beş farklı günde birbirinden farklı lezzetler yaptı. Yarışmacıların birbirlerine verdiği puan ve Seda Sayan'ın yarışmacılara verdiği puan sonrasında birincinin belli olduğu Yemekteyiz'de kim ödülü kazandı? Yemekteyiz kim kazandı? Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu?

YEMEKTEYİZ'DE KİM KAZANDI?

13-17 Ocak 2020 Haftasının Yemekteyiz birincisi Esma oldu.

Komandolar ilerlerken vatandaşlar Fetih Suresi'ni okudu!Türk Silahlı Kuvvetlerince komando, mühimmat ve askeri araçların yer aldığı konvoy, sınır birliklerine sevk edildi. 100'ün üzerindeki askeri araçların sınır mahallesinden geçişi sırasında vatandaşlar hoparlörden Fetih Suresi'ni okudu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber