Geri Dön

Yemekteyiz'de kim kazandı? Yemekteyiz 15 Ocak birincisi kim oldu?

Yemekteyiz ekrana gelen haftanın finalinde büyük ödülün sahibi olan isim Seda Sayan'ın oyları ile belirlendi. Hafta içi her gün birbirlerini ağırlayan beş yarışmacı yaptıkları yemekleri gün sonunda oyluyor. Haftanın finalinde kimin ne kadar puan verdiği ortaya çıkıyor. Yarışmacıların birbirlerine verdikleri oylara Seda Sayan'ın puanlarının eklenmesi ile en fazla puanı alan isim haftanın birinci ve büyük ödülün sahibi oluyor. İşte Yemekteyiz'de kazanan isim ve büyük ödülün sahibi...

Yemekteyiz'de kim kazandı? Yemekteyiz 15 Ocak birincisi kim oldu?

Hafta içi her gün izleyicisini ekrana kilitleyen Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bugün haftanın final heyecanı sona erdi. Beş farklı yarışmacı, beş farklı günde birbirinden farklı lezzetler yaptı. Yarışmacıların birbirlerine verdiği puan ve Seda Sayan'ın yarışmacılara verdiği puan sonrasında birincinin belli olduğu Yemekteyiz'de kim ödülü kazandı? Yemekteyiz kim kazandı? Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu?

YEMEKTEYİZ'DE KİM KAZANDI?

13-17 Ocak 2020 Haftasının Yemekteyiz birincisi Esma oldu.

Son anda kurtarıldılar! Karantinadan çıkartıldılar...TARIM ve Orman Bakanlığı tarafından sosyal medyada yasadışı yollarla satışa çıkarılan ve yurda giriş belgeleri bulunmayan 8'i timsah yiyen (alligator tortoise), 4'ü mahmuzlu (sulcata tortoise) olmak üzere 12 kaplumbağaya el konuldu. Timsahlar, Kocaeli'de bulunan doğal yaşam parkı Ormanya'ya getirilerek bakım ve tedaviye alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber