Geri Dön
GündemYemekteyiz'de kim kazandı? Yemekteyiz 15 Ocak birincisi kim oldu?

Yemekteyiz'de kim kazandı? Yemekteyiz 15 Ocak birincisi kim oldu?

Yemekteyiz ekrana gelen haftanın finalinde büyük ödülün sahibi olan isim Seda Sayan'ın oyları ile belirlendi. Hafta içi her gün birbirlerini ağırlayan beş yarışmacı yaptıkları yemekleri gün sonunda oyluyor. Haftanın finalinde kimin ne kadar puan verdiği ortaya çıkıyor. Yarışmacıların birbirlerine verdikleri oylara Seda Sayan'ın puanlarının eklenmesi ile en fazla puanı alan isim haftanın birinci ve büyük ödülün sahibi oluyor. İşte Yemekteyiz'de kazanan isim ve büyük ödülün sahibi...

Yemekteyiz'de kim kazandı? Yemekteyiz 15 Ocak birincisi kim oldu?

Hafta içi her gün izleyicisini ekrana kilitleyen Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bugün haftanın final heyecanı sona erdi. Beş farklı yarışmacı, beş farklı günde birbirinden farklı lezzetler yaptı. Yarışmacıların birbirlerine verdiği puan ve Seda Sayan'ın yarışmacılara verdiği puan sonrasında birincinin belli olduğu Yemekteyiz'de kim ödülü kazandı? Yemekteyiz kim kazandı? Yemekteyiz'de bu hafta kim birinci oldu?

YEMEKTEYİZ'DE KİM KAZANDI?

13-17 Ocak 2020 Haftasının Yemekteyiz birincisi Esma oldu.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Sağlık Bakanlığı son dakika olarak Türkiye'nin 24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 355 bin 226 Kovid-19 testi yapıldı, 27 bin 197 kişinin testi pozitif çıktı, 221 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca tabloyu paylaşırken kritik uyarılarda bulundu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler