Geri Dön

Yeni Gelin dizisinin 32. bölüm fragmanı yayınlandı!

Yeni Gelin dizisi 31. son bölümü ile dün akşam herkesi ekrana kilitledi. Cumartesi günlerinin keyifle izlenen dizisi Yeni Gelin'de Bozok Konağı'nın yabancı bir misafiri vardı. Merak edilen Yeni Gelin 32. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Yeni Gelin dizisinin 32. bölüm fragmanı yayınlandı!

Show TV'nin eğlenceli dizisi Yeni Gelin Cumartesi akşamları izleyicileriyle buluşuyor. Yeni Gelin'de dün akşam neler yaşandı? Son bölümün hemen arkasından Yeni Gelin 32. bölüm fragmanı da yayınlandı.

YENİ GELİN 32. YENİ BÖLÜM FRAGMANIYENİ GELİN 31. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bozok Konağı'nın yabancı bir misafiri var: Esmeralda!

Esmeralda’nın, Hazar’ın eski kız arkadaşı olduğunu öğrenen Bozok kadınlarının şoke olduğu, Baran ve Şirin’in hayaller kurduğu romantik anlarının ekrana geldiği tanıtımda, öfkeden deliye dönen Gökhan ortalığı birbirine katıyor. Müsellim yediği tokatla kardeşi İskender’i bulduğunu düşünüyor. Yeni Gelin'in 31. Bölüm 2. Fragmanı yayında.

Mardin'e gelen ilk otomobil turistlerin ilgi odağı olduMardin'e gelen ilk otomobil olan ve 25 Aralık 2019'da Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi'ne bağışlanan 1952 model Shevrolet'i 11 ayda 20 binin üzerinde yerli ve yabancı turist ziyaret etti. Mardinli Özyardımcı ailesinin önde gelen isimlerinden biri olan Yahya Bey tarafından satın alınan 1952 model Shevrolet, çocukları tarafından babalarının anılarını yaşatmak için müzeye bağışlandı. Araç, turistlerin ilgi odağı oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet