Geri Dön
GündemZalim İstanbul 28. son bölüm kesintisiz izle! Zalim İstanbul 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Zalim İstanbul 28. son bölüm kesintisiz izle! Zalim İstanbul 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Zalim İstanbul 28. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen Zalim İstanbul dizisi son bölümde Şeniz'i öldürmeye teşebbüs suçundan mahkemeye çıkarılan Nedim'in bunu yapabilecek olmasına Cemre dışında herkes bir nebze olsun inandı. Cemre'nin kim ne derse desin ben senin bunu yapmayacağını biliyorum açıklaması Cemre'nin aşkının ne kadar temiz olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Damla ve Cenk durumdan faydalınıp Nedim'i suçlamaya devam etti. Agah olanlara bir anlam veremezken yeğeni için elinden geleni yapmaya çalışmıştır. İşte 28. son bölüm tamamı ve 29. yeni bölüm fragmanı hakkında detaylar...

Zalim İstanbul 28. son bölüm kesintisiz izle! Zalim İstanbul 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Zalim İstanbul 28. bölüm ile ekrana geldi. Sevilen dizinin son bölümünde Şeniz Karaçay'ı öldürmeye teşebbüs suçundan gözaltına alınan Nedim mahkemeye çıkarıldı. Yaşanan bu durum köşkte büyük bir şok etkisi yarattı. Agah yeğeni için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışsa da Cenk ve Damla annesini Nedim'in öldürmeye kalktığına inandı.  İşte Zalim İstanbul 28. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında merak edilenler...

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜM İZLE

ZALİM İSTANBUL 28. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şeniz Nedim’in sınırlarını zorlamıştır. Nedim’in ilk sığınağı amcası olur. Şeniz’ in Nedim’i sürüklediği uçurumda Agah yeğeni için elinden geleni yapacaktır. Ancak Agah’ın şüpheleri Nedim için yıkım olur.

Ceren ise Nedim’e elini uzatmıştır. Cemre Nedim için çırpınsa da karşısında Ceren’i bulacaktır. Mahkeme günü geldiğinde ise, mahkemeye son anda gelen kişi ile kimsenin beklemediği olacaktır.

ZALİM İSTANBUL 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Zalim İstanbul 29. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Binlerce kişinin yaşadığı sitede dehşet! Önüne gelen herkese kurşun yağdırdıİstanbul Tuzla’da pompalı tüfekli saldırgan binlerce kişinin yaşadığı sitede dehşet saçtı. Servis araçlarına kurşun yağdıran saldırganın hedef aldığı bir kadın doktor ise şans eseri kurtuldu..

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler