Geri Dön

Zuhal Topal'la Sofrada kim birinci oldu? 11-15 Mayıs haftası hangi gelin kazandı?

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının finali bu akşam yaşandı. FOX TV'nin ilgiyle takip edilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında gelinler yemek yapıyor, kaynanalar ise yapılan yemeklere puan veriyor. Hafta boyu en yüksek puanı toplayan gelin birinci oluyor. Peki 11-15 Mayıs 2020 haftasında hangi gelin kazandı? Zuhal Topal'la Sofrada kim birinci oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada kim birinci oldu? 11-15 Mayıs haftası hangi gelin kazandı?

Hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında haftanın finali sona erdi. Gelinler ve kaynanaların ekrana geldiği yarışmada kıyasıya mücadele verildi. Gelinlerin yaptığı yemekler, kaynanalara sunulurken, kaynanalar en lezzetli yemeklere 3-10 arası puanlama yapıyor. Eksik masalarda ise bu durum tamamen değişerek 3'ten aşağı puanlar da verilebiliyor. Peki bu hafta Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? Zuhal Topal'la Sofrada kim birinci oldu? İşte 11-15 Mayıs 2020 haftasında 15 Bin TL'nin sahibi...

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA KİM BİRİNCİ OLDU, HANGİ GELİN KAZANDI?

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi 33 puanla Hanife oldu.

Zuhal Topalla Sofrada kim birinci oldu 11-15 Mayıs haftası hangi gelin kazandı

Sivas Millet Bahçesi yarın açılıyorSivas Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve Anadolu'nun en büyüğü olarak nitelendirilen Millet Bahçesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında yarın hizmete açılacak.