Geri Dön

Zümrüdüanka 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Zümrüdüanka 5. son bölüm full kesintisiz izleme linki

FOX TV'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Zümrüdüanka 5. son bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümünde Zümrüt, Abbas’ın son hamlesiyle şok oldu ve ortalık karıştı. Peki gözlerin çevrildiği ve merakla beklenen Zümrüdüanka 6. yeni bölüm fragmanı ve 5. son bölüm full kesintisiz izleme linki yayınlandı mı?

Zümrüdüanka 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Zümrüdüanka 5. son bölüm full kesintisiz izleme linki

ZÜMRÜDÜANKA 5. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Serhat’ın polisler tarafından götürülmesi Demirkan Holding’de bomba etkisi yaratmıştır. Perişan olan Azimet başlarına gelen bütün felaketlerden Zümrüt’ü sorumlu tutuyordur. Bir kez daha Serhat’ı kaybetmek istemeyen Zümrüt, onun masumiyetini ispatlamak ve Serhat’ı özgürlüğüne kavuşturmak zorundadır. Ülfet ise Rüstem’deki değişimin sebebini öğrenir. Karı koca arasında geçen sert hesaplaşma Ülfet’in yaralarını deşer. Abbas, Serhat’tan sonsuza dek kurtulmak için yeni bir plan yaparken kaldıramayacağı kadar ağır bir darbe yiyeceğinden habersizdir. Bunun sonuçları sadece Abbas’ı değil tüm Demirkan Konağı’nı darmadağın edecektir. Zümrüt, Abbas’ın son hamlesini nasıl atlatacaktır? Serhat’ı kurtarabilmek için kimden yardım isteyecektir? Serhat ailesini bir arada tutmayı başarabilecek midir?

ZÜMRÜDÜANKA 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Zümrüdüanka 6. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

ZÜMRÜDÜANKA 5. SON BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLEME LİNKİ

Zümrüdüanka 5. son bölüm kesintisiz yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

İstanbul'da meydanlar boş kaldıİstanbul Eminönü ve Karaköy'de son durum havadan fotoğraflandı. Corana virüs salgını nedeniyle yapılan "Evde kal" çağırıları ve önlemlerin ardından vatandaşlar alınan kararlara uymaya başlayınca meydanlar boş kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber