Geri Dön

Zümrüdüanka 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Zümrüdüanka 5. son bölüm full kesintisiz izleme linki

FOX TV'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Zümrüdüanka 5. son bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümünde Zümrüt, Abbas’ın son hamlesiyle şok oldu ve ortalık karıştı. Peki gözlerin çevrildiği ve merakla beklenen Zümrüdüanka 6. yeni bölüm fragmanı ve 5. son bölüm full kesintisiz izleme linki yayınlandı mı?

Zümrüdüanka 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Zümrüdüanka 5. son bölüm full kesintisiz izleme linki

ZÜMRÜDÜANKA 5. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Serhat’ın polisler tarafından götürülmesi Demirkan Holding’de bomba etkisi yaratmıştır. Perişan olan Azimet başlarına gelen bütün felaketlerden Zümrüt’ü sorumlu tutuyordur. Bir kez daha Serhat’ı kaybetmek istemeyen Zümrüt, onun masumiyetini ispatlamak ve Serhat’ı özgürlüğüne kavuşturmak zorundadır. Ülfet ise Rüstem’deki değişimin sebebini öğrenir. Karı koca arasında geçen sert hesaplaşma Ülfet’in yaralarını deşer. Abbas, Serhat’tan sonsuza dek kurtulmak için yeni bir plan yaparken kaldıramayacağı kadar ağır bir darbe yiyeceğinden habersizdir. Bunun sonuçları sadece Abbas’ı değil tüm Demirkan Konağı’nı darmadağın edecektir. Zümrüt, Abbas’ın son hamlesini nasıl atlatacaktır? Serhat’ı kurtarabilmek için kimden yardım isteyecektir? Serhat ailesini bir arada tutmayı başarabilecek midir?

ZÜMRÜDÜANKA 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Zümrüdüanka 6. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

ZÜMRÜDÜANKA 5. SON BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLEME LİNKİ

Zümrüdüanka 5. son bölüm kesintisiz yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Tek tek indirildiler! Fazla yolcu alan minibüsçüye ceza kesildiİçişleri Bakanlığının corona virüs salgınıyla mücadele kapsamında yayımladığı şehir içi ve şehirlerarası çalışan toplu taşıma araçlarına yönelik genelgesi uyarınca denetimler sürüyor. Esenyurt'ta uyarılara rağmen yüzde 50 kapasite kuralına uymayan, ayakta yolcu alan minibüsçülere ceza yağdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber