Geri Dön
GündemZümrüdüanka yeni bölüm bu akşam neden yayınlanmadı? Zümrüdüanka dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Zümrüdüanka yeni bölüm bu akşam neden yayınlanmadı? Zümrüdüanka dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Zümrüdüanka dizisi bu akşam neden yok sorusu dizinin takipçileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Cumartesi akşamları Fox TV ekranında izleyici ile buluşan Zümrüdüanka dizisi yeni bölüm bu akşam yayınlanmadı. Fox TV ekranında dizi yerine Hababam Sınıfı Merhaba filmi ekrana geliyor. Peki Zümrüdüanka dizisi yeni bölüm bu akşam neden yayınlanmadı, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Zümrüdüanka yeni bölüm bu akşam neden yayınlanmadı? Zümrüdüanka dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Cumartesi akşamları ekrana gelen Zümrüdüanka dizisi yeni bölüm bu akşam yeni bölüm yayınlanacak mı, yeni bölüm neden yok soruları vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Cumartesi akşamları ekrana gelen Zümrüdüanka dizisi corona virüsü nedeniyle yeni bölüm ile bu akşam ekrana gelemeyecek.

ZÜMRÜDÜANKA DİZİSİ BU AKŞAM YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Zümrüdüanka dizisi bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak. Corona virüsü nedeniyle çekimlerine ara verilen dizinin yeni bölüm ile ne zaman ekrana geleceği ise henüz bilinmiyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Şanlıurfa'da öğrenci servisi devrildiŞanlıurfa'nın Bozova ilçesinde öğrenci servis minibüsünün şarampole devrildiği kazada İrem Çevik (15) isimli öğrenci yaşamını yitirirken, 5 kişi yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler