Abdulhamit Gül

Abdulhamit Gül

Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziantep 2 .sıra Adayı.1977 yılında Gaziantep-Nizip’te doğan Abdülhamit Gül, lise öğrenimini 1995’te Nizip İmam Hatip Lisesinde, lisans öğrenimini ise 2001 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. Refah ve Fazilet Partilerinde Ankara İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptı. 1999-2001 yılları arasında Milli Gençlik Vakfı Üniversitelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu.2001-2003 yılları arasında Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı, 2003-2010 yılları arasında Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyeliği görevlerini yürüttü. 1 Kasım 2010 - 22 Eylül 2012 tarihleri arasında Has Parti Ankara İl Başkanlığı ve Genel İdare Kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. Hukuki Araştırmalar Derneği (HUDER) üyesi olup halen serbest avukatlık yapmaktadır. Şu an Ak Parti MYK Üyesi olarak Genel Başkan Yardımcılığı, Yerel Yönetimler Başkanlığını yürüten Gül, evli ve 2 çocuk babası.

Abdulhamit Gül

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.019 abdulhamit gul haberi bulunmuştur.
Kılıçdaroğlu’na tepki: ‘Milli iradeye saygısızlık’
Kılıçdaroğlu’na tepki: ‘Milli iradeye saygısızlık’CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik ‘sözde cumhurbaşkanı’ ifadesi tepkilere neden oldu.
11.01.2021Siyaset
Kılıçdaroğluna peş peşe sert tepkiler: Derhal özür dilemelidir
Kılıçdaroğlu'na peş peşe sert tepkiler: Derhal özür dilemelidir!CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için kullandığı "sözde" ifadesi büyük tepki topladı. TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Anayasal kurumlara, meşruiyete, milli iradeye saygı göstermek herkesin vazifesidir" ifadesiyle tepkisini dile getirdi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kılıçdaroğlu'nu özür dilemeye çağırdı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Kılıçdaroğlu için "tarihin çöplüğünde yerini alacak" dedi. Hükümet Sözcüsü Ömer Çelik de "Kılıçdaroğlu'nun milli iradeye saygısızlık ettiğini" savundu.
10.01.2021Siyaset
Adalet Bakanı Abdulhamit Gülden Kılıçdaroğluna tepki
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den Kılıçdaroğlu'na tepkiAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik "Sözde Cumhurbaşkanı" ifadesine tepki gösterdi.
10.01.2021Siyaset
‘Hazırlıksız yakalandılar’
‘Hazırlıksız yakalandılar’Washington’da göstericilerin Kongre binasını kolay şekilde işgal etmesini, güvenlik zafiyeti açısından değerlendiren Dr. Murat Aslan, “ABD için beklenmedikti, hazırlıksız yakalandılar” dedi.
8.01.2021Dünya
Adalet Bakanı Gül, adliye personeliyle görüştü
Adalet Bakanı Gül, adliye personeliyle görüştüAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, bu ay sözleşmeli personel ve sürekli işçi alımı duyurusu yapılacağını, yıl içerisinde de yeni personelin göreve başlayacağını bildirdi.
7.01.2021Siyaset
Bakan Gül: ABD Kongresinde yaşananları endişeyle takip ettik
Bakan Gül: ABD Kongresi'nde yaşananları endişeyle takip ettikAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, ABD Kongresi'nde yaşanan olayları endişeyle takip ettiklerini, seçmen iradesine saygı duyulması gerektiğini bildirdi.
7.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğandan HÜDAPAR Genel Başkanı Sağlama taziye telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan HÜDAPAR Genel Başkanı Sağlam'a taziye telefonuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hür Dava Partisi (HÜDAPAR) Genel Başkanı İshak Sağlam'ı, ablası Naciye Sağlam'ın vefatı dolayısıyla arayarak taziye dileklerini iletti.
6.01.2021Siyaset
Şehit Fethi Sekin  törenlerle anıldı
Şehit Fethi Sekin törenlerle anıldıİzmir Adliyesi’ni hedef alan PKK’lı teröristlerce 5 Ocak 2017’de düzenlenen saldırıyı önleyen ancak mermisi bitene kadar sürdürdüğü çatışmada şehit düşen polis memuru Fethi Sekin (44) olayın dördüncü yıldönümünde Elazığ ve İzmir’de törenlerle anıldı
6.01.2021Siyaset
Adalet Bakanı Gülden darbe çağrışımı tepkisi
Adalet Bakanı Gül'den "darbe çağrışımı" tepkisiAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Demokratik yarışta açık ara geride kalanlar millet iradesine sırtlarını dönüp ya darbeden ya olağan dışı gelişmelerden medet umuyorlar. Daha çok beklersiniz." paylaşımında bulundu.
4.01.2021Siyaset
Son dakika... AK Parti MYK bugün toplanacak Gündem yargı ve ekonomi reformları
Son dakika... AK Parti MYK bugün toplanacak! Gündem yargı ve ekonomi reformlarıSon dakika gelen habere göre; AK Parti'de yeni yılın ilk Merkez Yürütme Kurulu Toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Toplantının en önemli gündem maddelerinden biri yargı ve ekonomi reformları olacak.
4.01.2021Siyaset
Noterlerde yeni dönem 600 milyon TL’lik işlem kredi kartıyla yapıldı
Noterlerde yeni dönem! 600 milyon TL’lik işlem kredi kartıyla yapıldıAdalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından tanıtımı yapılan “Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemi ve Noter Ücretlerinin Kredi Kartı ile Ödenmesi” uygulaması kapsamında kredi kartıyla 2 milyon 224 bin 648 işlem gerçekleştirildi. Kredi kartıyla gerçekleştirilen işlemlerin toplam hacmi ise 597 milyon 592 bin 328 lira oldu.
2.01.2021Ekonomi
‘Bu fikir koronadan daha tehlikelidir’
‘Bu fikir koronadan daha tehlikelidir’Eski Kültür Bakanı ve eski CHP Milletvekili Fikri Sağlar’ın katıldığı bir televizyon programında “Türban irticai faaliyetlerin, şeriat isteyenlerin üniformasıdır. Başörtüsü ise yüzyıllar boyunca Anadolu’da bir geleneksel giysidir. Ben yargılandığım zaman türbanlı bir hakimin haklarımı koruyacağı ve adaleti yerine getirebileceği konusunda kuşkum var” sözlerine tepki yağdı.
1.01.2021Siyaset
Adalet Bakanı Gülden yeni yıl mesajı
Adalet Bakanı Gül'den yeni yıl mesajıAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Bağımsız ve tarafsız yargının, hukukun üstünlüğünü teminat altına aldığı, bütün kamusal faaliyetlerin insan haklarına ve insan onuruna duyarlı olduğu bir hukuk devleti anlayışını güçlendirmeye kararlıyız." değerlendirmesine bulundu.
31.12.2020Siyaset
6 bakan ‘reform’ çalışması için buluştu
6 bakan ‘reform’ çalışması için buluştuHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın ev sahipliğinde 6 bakanın katılımıyla “ekonomi ve reform” gündemine ilişkin bir toplantı gerçekleştirildi.
31.12.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, DSP Genel Başkanı Aksakalı kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, DSP Genel Başkanı Aksakal'ı kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal'ı kabul etti.
30.12.2020Siyaset
Bakan Elvanın ev sahipliğinde 6 bakan ekonomi ve reform gündemiyle bir araya geldi
Bakan Elvan'ın ev sahipliğinde 6 bakan 'ekonomi ve reform' gündemiyle bir araya geldiGelen bir son dakika haberine göre; Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'ın ev sahipliğinde 6 bakanın katılımıyla "ekonomi ve reform" gündemine ilişkin bir toplantı gerçekleştirildi
30.12.2020Siyaset
Maltepede Aylin Sözeri öldüren kişinin binaya giriş anı kamerada
Maltepe'de Aylin Sözer'i öldüren kişinin binaya giriş anı kameradaİstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim üyesi Aylin Sözer, Kemal Ayyıldız adlı erkek tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. Katil, cesedi yakarken polis ekiplerince yakalandı. Vahşi cinayete tepki yağarken Türkiye, Aylin hoca için tek ses oldu. Öte yandan Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız'ın binaya giriş anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
30.12.2020Haberler
Şansal Büyüka: Kollama gitsin adalet gelsin
Şansal Büyüka: 'Kollama gitsin adalet gelsin'2021 yılı için futbolda en büyük dileğim şudur: Hakemler maksatlı olmasın, VAR adamına-takımına göre davranmasın, futbolcular sahtecilik yapmasın, gazeteci ve yorumcular amigoluk yapmasın, başkanlar kendilerine göre gazeteci aramasın, çok bağıran değil daha iyi oynayan kazansın, adalet yerini bulsun isterse kıyamet kopsun.
30.12.2020Süper Lig
Son dakika Aylin Sözer cinayetinde flaş gelişme İşte caninin fotoğrafı
Son dakika! Aylin Sözer cinayetinde flaş gelişme! İşte caninin fotoğrafıSon dakika haberlere göre, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim üyesi Aylin Sözer, Kemal Ayyıldız adlı erkek tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. Katil, cesedi yakarken polis ekiplerince yakalandı. Vahşi cinayete tepki yağarken Türkiye, Aylin hoca için tek ses oldu. Öte yandan Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız'ın binaya giriş anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Caninin, Emniyet'teki işlemlerinin bitmesinin ardından adliyeye sevk edildiği belirtildi.
30.12.2020Gündem
Son Dakika Haberler: İstanbul Maltepede vahşet Öğretim görevlisini yakarak öldürdü
Son Dakika Haberler: İstanbul Maltepe'de vahşet! Öğretim görevlisini yakarak öldürdüSon dakika haberine göre; İstanbul Maltepe'de bir kişi eski sevgilisi olduğu iddia edilen kadının önce boğazını kesti. Ardından üzerine yanıcı madde döktükten sonra ateşe verdi. Özel bir üniversitede öğretim görevlisi olan Aylin Sözer feci şekilde hayatını kaybederken, şüpheli ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine de saldırdı. Kemal Delbe gözaltına alındığı sırada çevredekiler linç girişiminde bulundu. Delbe'nin üzerinden kadına ait altın kolyeler çıktı. Öte yandan Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk yaptığı açıklamada, 'Akademisyen Aylin Sözer'in vahşice katledilişi hepimizi derinden yaraladı. Katilin en ağır cezayı alması için dava sürecinin yakın takipçisi olacağız' dedi. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Aylin Sözer'i vahşice katleden caninin hak ettiği cezayı alması için yargı gerekeni yapacaktır." açıklamasında bulundu.
29.12.2020Gündem
Adalet Bakanı Gülden Aylin Sözer açıklaması
Adalet Bakanı Gül'den Aylin Sözer açıklamasıSon dakika haberine göre, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Aylin Sözer'i vahşice katleden caninin hak ettiği cezayı alması için yargı gerekeni yapacaktır." ifadesini kullandı.
29.12.2020Gündem
Kabine toplantısı ne zaman, bugün saat kaçta Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak
Kabine toplantısı ne zaman, bugün saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?Kabine toplantısında koronavirüs yasakları ile ilgili değerlendirmeler gerçekleştirilecek. Beştepe'de gerçekleşecek Kabine Toplantısı ile ilgili ayrıntılar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta, Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?
28.12.2020Gündem
Son dakika | Gözler yılın son kabine toplantısında Yılbaşında yeni korona tedbirleri...
Son dakika | Gözler yılın son kabine toplantısında! Yılbaşında yeni korona tedbirleri...Gelen son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak yılın son kabine toplantısının en kritik başlığı yılbaşında alınacak koronavirüs tedbirleri ve yapılacak denetimler olacak.
28.12.2020Gündem
‘İlk hedefimiz gerçekleşmeden şiddeti önlemek’
‘İlk hedefimiz gerçekleşmeden şiddeti önlemek’İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Dikmen Hakimevi’nde düzenlenen 14. Kadına Yönelik Şiddet İzleme Komitesi Toplantısına katıldı.
25.12.2020Siyaset
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: Şiddet aslında bulaşıcı
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: Şiddet aslında bulaşıcıAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Şu sıralar popüler olan dizilerde de belirtildiği gibi şiddet aslında bulaşıcı. Bu virüsün yayılımını engellemek de bizlerin olduğu kadar medyanın, basının da görevi. Dolayısıyla bilhassa televizyon dizileri ve diğer yayınların şiddeti önlemedeki rolü ve etkilerini detaylı bir şekilde tartışmamız gerekiyor." dedi.
24.12.2020Haberler
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: Şiddet aslında bulaşıcı
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: Şiddet aslında bulaşıcıAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Şu sıralar popüler olan dizilerde de belirtildiği gibi şiddet aslında bulaşıcı. Bu virüsün yayılımını engellemek de bizlerin olduğu kadar medyanın, basının da görevi. Dolayısıyla bilhassa televizyon dizileri ve diğer yayınların şiddeti önlemedeki rolü ve etkilerini detaylı bir şekilde tartışmamız gerekiyor." dedi.
24.12.2020Siyaset
Bakan Soylu: Yerli ve milli elektronik kelepçe, ocakta hizmete girmiş olacak
Bakan Soylu: Yerli ve milli elektronik kelepçe, ocakta hizmete girmiş olacakİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Güvenlik Acil Durum Merkezi'mizde elektronik kelepçenin tüm teknolojik altyapısı tamamlandı. Ocak 2021'de yerli ve milli elektronik kelepçe hizmete girmiş olacak" dedi.
24.12.2020Siyaset
Son dakika... Gaziantepte patlamada ölenlerin sayısı 11e yükseldi
Son dakika... Gaziantep'te patlamada ölenlerin sayısı 11'e yükseldiGelen son dakika haberine göre; Gaziantep’te özel bir üniversite hastanesinin Covid-19 yoğun bakım ünitesinde yüksek akım oksijen cihazının patlaması sonucu çıkan yangında hayatını kaybedenlerin sayısı 11'e çıktı. 7 kişilik bilirkişi heyetinin incelemelerini tamamladığı yangına ilişkin yürütülen soruşturmada görevli 2 savcı da yüzlerce kişinin ifadesine başvurdu.
20.12.2020Gündem
Yoğun bakımda patlama: 10 ölü
Yoğun bakımda patlama: 10 ölüGaziantep’te Kovid-19 yoğun bakım ünitesinde oksijen cihazından kaynaklanan yangın sonucunda on kişi yaşamını yitirdi. Ölenlerin hepsinin koronavirüs hastası olduğu belirtilirken olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldı
20.12.2020Gündem
Son Dakika Haber: Sağlık Bakanı Koca Gaziantepteki facianın sebebini açıkladı
Son Dakika Haber: Sağlık Bakanı Koca Gaziantep'teki facianın sebebini açıkladıGelen bir son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep'teki patlama hakkında açıklamalarda bulundular. Bakan Koca, yaptığı son açıklamada hayatını kaybedenlerin sayısının 10'a yükseldiğini belirtti. Adalet Bakanı Gül ise patlamayla ilgili soruşturma için 2 savcının görevlendirildiğini açıkladı.
19.12.2020Gündem
Bakan Koca Gaziantepteki facianın sebebini açıkladı
Bakan Koca Gaziantep'teki facianın sebebini açıkladıSağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep'teki patlama hakkında açıklamalarda bulundular. Bakan Koca, "Bir oksijen cihazından kaynaklanan sorunla yangının çıktığını biliyoruz. 20 yataklı yoğun bakımın yatan hasta sayısı 19 kişiydi. 19 kişiden 7 vatandaşımız olay anında hayatını kaybetti." dedi. Adalet Bakanı Gül ise patlamayla ilgili soruşturma için 2 savcının görevlendirildiğini açıkladı.
19.12.2020Haberler
Sağlık Bakanı Koca ve Adalet Bakanı Gül, Gaziantepte
Sağlık Bakanı Koca ve Adalet Bakanı Gül, Gaziantep'teSağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, yoğun bakım ünitesinde yüksek akım oksijen cihazından kaynaklanan yangınla ilgili olay yerinde incelemelerde bulunmak üzere, Gaziantep'e geldi.
19.12.2020Siyaset
2 dev projenin açılışını yaptı
2 dev projenin açılışını yaptıMelen Projesi’nden sonra Türkiye’nin 2. büyük projesi olan Düzbağ İçme Suyu Projesi’nin birinci aşaması olan ve Kalyon inşaat tarafından yapılan Düzbağ İçme Suyu İsale Hattı ile 80 bin dekar araziyi suya kavuşturacak Doğanpınar Barajı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da canlı bağlantı ile katıldığı törenle hizmete açıldı.
13.12.2020Siyaset
Başkentin acısı
Başkentin acısıJandarma Uzman Çavuş Oğuzhan Anar (28) için dün öğle vakti Ankara Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.
12.12.2020Gündem
‘Tutuklu oranı yüzde 16’ya indi’
‘Tutuklu oranı yüzde 16’ya indi’Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 2021 yılı bütçesinin TBMM Genel Kurulu’ndaki görüşmeleri sırasında yaptığı konuşmada “Mahkemeler, yürütme içinde bir taşra teşkilatı değildir; Adalet Bakanlığı’nın bir il müdürlüğü değildir; bağımsız ve tarafsızdır. Yargı yetkisinin kullanımı münhasıran yargıya aittir. Yargının işini yargıya bırakmak anayasal bir sorumluluktur. Bağımsız, tarafsız, adil ve iyi işleyen bir sistemin kilit önemde olduğunun farkındayız.
10.12.2020Siyaset
Son dakika... Bakan Elvan: Yeni reformlarımıza hız kazandıracağız
Son dakika... Bakan Elvan: Yeni reformlarımıza hız kazandıracağızGelen son dakika haberine göre; Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Makroekonomik istikrarı korumak suretiyle enflasyonla mücadeleyi kararlılıkla sürdürecek, salgının küresel çapta getirdiği belirsizliklere rağmen ekonomik aktivitenin sürekliliğini sağlayacak, yatırım ortamını güçlendirecek; şeffaf, öngörülebilir ve hesap verilebilir bir yapı içerisinde yeni reformlarımıza hız kazandıracağız" ifadelerini kullandı.
9.12.2020Siyaset
Son dakika... Bakan Gül: Türkiyede tutuklu oranı yüzde 16ya indi
Son dakika... Bakan Gül: Türkiye'de tutuklu oranı yüzde 16'ya indiGelen son dakika haberine TBMM Genel Kurulu’nda, 2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifinin maddelerinin görüşmeleri sürüyor. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, görüşmelere katılarak konuşma yaptı. Gül "2002 yılında tutuklu oranı yüzde 41 iken; Aralık ayı itibarıyla Türkiye'de tutuklu oranı yüzde 16'ya inmiştir." ifadelerini kullandı.
9.12.2020Siyaset
Bakanlardan Medipol Başakşehire Irkçılığa hayır paylaşımları ile destek
Bakanlardan Medipol Başakşehir'e "Irkçılığa hayır" paylaşımları ile destekMedipol Başakşehir'in UEFA Şampiyonlar Ligi H Grubu altıncı haftasında Paris Saint Germain ile oynadığı maçta dördüncü hakemin yardımcı antrenör Pierre Webo'ya ırkçı söylemde bulunmasına "Irkçılığa hayır" paylaşımlarıyla tepki gösterildi.
Bakan Gül , Feyzioğlu ile görüştü
Bakan Gül , Feyzioğlu ile görüştüAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, insan hakları eylem planı çalışmaları kapsamında Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu ile görüştü.
8.12.2020Siyaset
Reform çalışması için 3. randevu
Reform çalışması için 3. randevuHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ile Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ekonomi ve hukukta reform çalışmaları kapsamında 3. görüşmeyi MÜSİAD ile gerçekleştirdi.
5.12.2020Ekonomi
MÜSİAD Başkanından reformlara destek çağrısı
MÜSİAD Başkanı'ndan reformlara destek çağrısı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, hükümet tarafından başlatılan reform hareketinin iş dünyası adına önemli olduğunu belirterek, "Tüm imkan ve projelerimiz ile yapısal reform çalışmasının destekçisi olacağız." ifadelerini kullandı.
4.12.2020Ekonomi
Bakan Elvan: İş dünyasının görüşleri, yapacağımız düzenlemelere önemli katkı sunacak
Bakan Elvan: İş dünyasının görüşleri, yapacağımız düzenlemelere önemli katkı sunacakHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) heyeti ile gerçekleştirdikleri görüşmeye ilişkin, "İş dünyasının görüşleri, yapacağımız düzenlemelere önemli katkı sunacak." ifadelerini kullandı.
4.12.2020Ekonomi
Bakan Elvan ile Bakan Gül, MÜSİAD yönetimiyle bir araya geldi
Bakan Elvan ile Bakan Gül, MÜSİAD yönetimiyle bir araya geldiHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ile Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ekonomi ve hukukta reform çalışmaları kapsamında gerçekleştirdikleri iş dünyası görüşmelerine Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile devam ediyor.
4.12.2020Ekonomi
Bakan Elvan iş dünyasıyla buluştu
Bakan Elvan iş dünyasıyla buluştuHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ile Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ekonomi ve hukukta reform çalışmaları kapsamında gerçekleştirdikleri iş dünyası görüşmelerine Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile devam ediyor.
4.12.2020Uzmanpara
Bakan Gül: En iyi reform uygulamadır
Bakan Gül: En iyi reform uygulamadırGül, evrensel ilkelerin Türkiye’de yerleşmesi gerektiğini, kamu kurumlarında ortak bir farkındalık ve eylem birliği olması gerektiğini söyledi.
4.12.2020Siyaset
Bakan Gül: İnsan hakları çerçevesinde atılacak adımlar üzerinde çalışıyoruz
Bakan Gül: İnsan hakları çerçevesinde atılacak adımlar üzerinde çalışıyoruzAdalet Bakanı Abdülhamit Gül, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinin, 'insan hakları' konusunda öneri ve tavsiyelerini dinledi. Bakan Gül, "İnsan hakları çerçevesinde atılacak adımlar nelerdir, bu konu üzerinde çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıl, Yargı Reformu Strateji Belgesi kamuoyuna açıklanmıştı. Oradaki hedeflerden biri de İnsan Hakları Eylem Planı'nın güncellenmesi" dedi.
3.12.2020Siyaset
Azınlık temsilcileri Dolmabahçe’de
Azınlık temsilcileri Dolmabahçe’de Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, azınlık cemaatlerinin ruhani liderleri ve vakıf temsilcileriyle bir araya geldi.
30.11.2020Siyaset
‘Reforma katkı sunmak isteriz’
‘Reforma katkı sunmak isteriz’Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Başkanı Emre Kartaloğlu,  ekonomi ve hukukta reforma her katkıyı sağlayamaya hazır olduklarını belirterek, “Vergi sistemimizin sade, anlaşılabilir bir yapıda ve vergi yasalarının hukukun genel kurallarına uygun olması, vergi adaletinin sağlanması temel beklentimizdir. Bu kapsamda yüksek oranda vergilemelerden, çifte vergi tartışmalarına konu olacak şekilde ÖTV üzerinden KDV alınmasından vazgeçilmeli” dedi.
30.11.2020Ekonomi
Bakan Gül ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, azınlık cemaatlerinin temsilcileriyle buluştu
Bakan Gül ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, azınlık cemaatlerinin temsilcileriyle buluştuAdalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, azınlık cemaatlerinin ruhani liderleri ve vakıf temsilcileriyle bir araya geldi.
29.11.2020Siyaset
Gül ve Kalın, azınlık cemaatlerinin temsilcileriyle buluştu
Gül ve Kalın, azınlık cemaatlerinin temsilcileriyle buluştuAdalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, azınlık cemaatlerinin ruhani liderleri ve vakıf temsilcileriyle bir araya geldi.
29.11.2020Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Abdulhamit Güladalet bakanıAylin SözergaziantepAdalet Bakanı Abdulhamit Gül

Abdulhamit Gül ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.