Bbp

Bbp

Son dakika BBP haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan BBP gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan BBP haber sayfamızda...

Bbp

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.681 bbp haberi bulunmuştur.
Destici: Kimse şiddeti mazur görmemelidir
Destici: Kimse şiddeti mazur görmemelidirBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, son dönemde siyasetçi ve gazetecilere yönelik saldırıları kınadı.
21.01.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan geçmiş olsun telefonu
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geçmiş olsun telefonuGelen son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, evinin önünde silahlı ve sopalı bir grubun saldırısı sonucu yaralanan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ı telefonla arayarak olayla ilgili bilgi aldı.
18.01.2021Siyaset
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünaldan flaş açıklamalar
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal'dan flaş açıklamalarAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "HDP, CHP üzerinde vesayet oluşturuyor, 'Ankara'yı benim sayemde kazandın, İstanbul'u benim sayemde kazandın' diyor. CHP, dönüp HDP'ye 'terörle arana mesafe koy' diyemiyor." dedi.
18.01.2021Siyaset
‘2023 seçimlerini yine kazanacağız’
‘2023 seçimlerini yine kazanacağız’AK Parti kongrelerine canlı bağlantıyla katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘2023 seçimlerinde hem Meclis’te ezici bir çoğunlukla temsil edileceğiz hem de Cumhurbaşkanlığı seçimini tekrar kazanacağız’ ifadelerini kullandı.
14.01.2021Siyaset
Son dakika... Talimat verenin ismini açıkladı Muhsin Yazıcıoğlu soruşturmasında flaş gelişme
Son dakika... Talimat verenin ismini açıkladı! Muhsin Yazıcıoğlu soruşturmasında flaş gelişmeGelen son dakika haberine göre; İstanbul'da saklandığı hücre evinde yakalandıktan sonra Gaziantep'te tutuklanan FETÖ'nün sözde "Gaziantep bölge avukatlar imamı" Kamil B, etkin pişmanlık kapsamında verdiği ifadede, helikopterin düşmesi sonucu Büyük Birlik Partisi kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından yürütülen soruşturmalara örgütün nasıl müdahale ettiğini anlattı.
13.01.2021Gündem
6 bin 606 önerge yanıtsız kaldı
6 bin 606 önerge yanıtsız kaldıTBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, muhalefet partilerinin TBMM Başkanlığı’na 2020’de sunduğu yazılı soru önergelerinin yanıtlanma oranlarını açıkladı. Buna göre; işleme alınan 14 bin 245 önergenin 6 bin 606’sı yanıtlanmadı
13.01.2021Siyaset
Şentop ve Destici’yi kabul etti
Şentop ve Destici’yi kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop’u kabul etti.
13.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Destici’yi kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Destici’yi kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'yi kabul etti.
12.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Şentopu kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Şentop'u kabul ettiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'yi kabul etti.
12.01.2021Siyaset
BBPnin İstanbul İl Başkanı Mutlu Furtana oldu
BBP'nin İstanbul İl Başkanı Mutlu Furtana olduBüyük Birlik Partisi'nin (BBP) İstanbul İl Başkanlığına Mutlu Furtana getirildi.
9.01.2021Siyaset
Muhsin Yazıcıoğlunun ölümünde 4 kamu görevlisinin Kahramanmaraşta yargılanmasına başlandı
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünde 4 kamu görevlisinin Kahramanmaraş'ta yargılanmasına başlandıBüyük Birlik Partisinin (BBP) kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin ölümüne ilişkin soruşturma kapsamında, arama çalışmalarında ihmali bulunduğu iddiasıyla "görevi kötüye kullanma" suçundan haklarında dava açılan, aralarında eski Adana Jandarma Bölge Komutanı Ali Lapanta'nın da bulunduğu 4 sanığın yargılanmasına başlandı
8.01.2021Gündem
Yazıcıoğlunun ölümüyle ilgili üst düzey görevlilerin yargılanması başladı
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili üst düzey görevlilerin yargılanması başladı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin ölümüyle ilgili 'görevi kötüye kullanma' suçlarından haklarında 2 yıl hapis istemiyle dava açılan dönemin Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal ve Sivil Havacılık Genel Müdürü Ali Arıduru, Adana Jandarma Bölge Komutanı Emekli Korgeneral Ali Lapanta ve Kurmay Başkanı Mazlum Koçoğlu'nun yargılanmasına başlandı.
8.01.2021Gündem
Muhsin Yazıcıoğlu davasında yeni gelişme Eski istihbarat amirine hapis talebi
Muhsin Yazıcıoğlu davasında yeni gelişme! Eski istihbarat amirine hapis talebiBBP'nin kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopterin düşmesi olayıyla ilgili "görevi kötüye kullanma" suçundan yargılanan, o dönemde İstihbarat Şube Müdürlüğünde görevli eski Emniyet Amiri Dursun Özmen hakkında mütalaasını açıklayan savcı, sanık için 2 yıla kadar hapis talep etti.
7.01.2021Gündem
Muhsin Yazıcıoğlu soruşturmasında yeni gelişme
Muhsin Yazıcıoğlu soruşturmasında yeni gelişmeBBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin hayatını kaybettiği 25 Mart 2009'da düşen helikopterden GPS cihazlarının sökülmesiyle ilgili 10 sanığın yargılandığı dava, yaklaşık iki hafta önce iddianamesi kabul edilerek Kahramanmaraş 2. Ağır Ceza Mahkemesinde açılan "Soruşturmaya FETÖ müdahalesi" içerikli davayla birleştirildi.
6.01.2021Gündem
BBP Genel Başkanı Desticiden SMAlı çocukların tedavisine ilişkin açıklama
BBP Genel Başkanı Destici'den SMA'lı çocukların tedavisine ilişkin açıklamaBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, SMA'lı çocukların tedavilerine ilişkin "Bunlar siyasetçilerin, komedyenlerin yapacağı tartışmalar değil. Bunu iç siyaset ve istismar malzemesi yapmayalım." dedi.
6.01.2021Siyaset
Yazıcıoğlu sanıklarından Dinç ve Özmen, FETÖnün A5 kategorisinde yer alıyor
Yazıcıoğlu sanıklarından Dinç ve Özmen, FETÖ'nün 'A5' kategorisinde yer alıyorBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin ölümüyle ilgili soruşturmayı; FETÖ'nün talimatlarıyla müdahale ederek yönlendirdikleri iddiasıyla haklarında dava açılan isimlerden dönemin Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürü Ali Orhan Dinç ile Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı Dursun Özmen'in örgüte bağlılık kategorisinde 'FETÖ'ye bağlı en üst seviye olan 'A5' kategorisinde yer aldıkları ortaya çıktı.
28.12.2020Gündem
‘Soruşturmayı FETÖ talimatı yönlendirdi’
‘Soruşturmayı FETÖ talimatı yönlendirdi’Yazıcıoğlu ve 5 kişinin ölümüne ilişkin soruşturmaya FETÖ’nün talimatıyla müdahale ettiği öne sürülen 17 kişi hakkında dava açıldı. İddianamede, şüphelilerin FETÖ’nün amaç ve menfaatleri doğrultusunda usulsüz birçok işlem yaptığı ve olayı Ergenekon’a bağlamak istediği vurgulandı
26.12.2020Siyaset
Muhsin Yazıcıoğlunun ölümüne ilişkin soruşturmada flaş gelişme
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin soruşturmada flaş gelişme!Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığınca, Büyük Birlik Partisinin (BBP) kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin ölümüne ilişkin yürütülen soruşturmaya FETÖ'nün talimatıyla müdahale ettikleri iddiasıyla 17 şüpheli hakkında iddianame düzenlenerek dava açıldı.
25.12.2020Gündem
BBP Genel Başkanı Destici: Avrupa, Türkiye’ye yönelik hiçbir kararında adil olmadı
BBP Genel Başkanı Destici: Avrupa, Türkiye’ye yönelik hiçbir kararında adil olmadıBüyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Avrupa, Türkiye’ye yönelik hiçbir kararında adil olmadı. Her zaman Türkiye’ye çifte standart uyguladı. Ülkemiz içeresinde terörist faaliyetler gösteren PKK ve uzantılarının her zaman yanında yer aldı" dedi.
23.12.2020Siyaset
BBP lideri Destici: Türk Silahlı Kuvvetleri üzerinden siyaset yapılmaz
BBP lideri Destici: Türk Silahlı Kuvvetleri üzerinden siyaset yapılmazBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türk Silahlı Kuvvetleri'miz üzerinden siyaset, bilek güreşi, iktidar, hükümet eleştirisi yapılmaz. Bunun kabul edilebilir bir tarafı yoktur" dedi.
2.12.2020Siyaset
4 devlet görevlisi hakkında iddianame
4 devlet görevlisi hakkında iddianameBBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki beş kişinin ölümüyle ilgili aralarında dönemin Adana Jandarma Bölge Komutanı Emekli Korgeneral Ali Lapanta, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü ve Sivil Havacılık Genel Müdürü Ali Arıduru ve Orhan Birdal’ın da olduğu 4 kişi hakkında Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı’nca “görevi kötüye kullanma” suçundan hazırlanan iddianame mahkeme tarafından kabul edildi.
28.11.2020Gündem
Son dakika... Muhsin Yazıcıoğlunun ölümüyle ilgili 4 kişiye iddianame
Son dakika... Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili 4 kişiye iddianameGelen son dakika haberine göre; Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin ölümüne ilişkin soruşturma kapsamında 4 kişi hakkında 'görevi kötüye kullanma' suçlamasıyla iddianame hazırlandı.
16.11.2020Gündem
‘Atatürk’ün açtığı yolda ilerliyoruz’
‘Atatürk’ün açtığı yolda ilerliyoruz’Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikali dolayısıyla siyasiler 10 Kasım mesajları yayımladı.
10.11.2020Siyaset
BBP lideri Destici: Zaferin kutlu ve mübarek olsun can Azerbaycan
BBP lideri Destici: Zaferin kutlu ve mübarek olsun can AzerbaycanBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Şuşa'nın işgalden kurtarılmasıyla ilgili, "Zaferin kutlu ve mübarek olsun can Azerbaycan" dedi.
8.11.2020Siyaset
Mustafa Destici: Riskli binaların tespit edilememesi kabul edilemez
Mustafa Destici: Riskli binaların tespit edilememesi kabul edilemezBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Belediyelerin yapılaşmayı uydudan takip ettiği, malzeme muayenesinin ultrasonla yapılabildiği bir çağda, kaçak yapılanmanın mümkün olması, riskli binaların tespit edilememesi veya riskli olduğu tespit edilen binalarda insanlarımızın yaşamaya devam etmesi kabul edilemez" dedi.
4.11.2020Siyaset
Mustafa Destici: Çürük raporuna rağmen o binalarda oturulmasına nasıl müsaade edildi
Mustafa Destici: 'Çürük raporuna rağmen o binalarda oturulmasına nasıl müsaade edildi?'Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, İzmir depreminde yıkılan Doğanlar ve Rıza Bey apartmanları hakkında çürük raporu verildiğini belirterek, "İki binanın da çürük raporu var olmasına rağmen bu binalar içerisinde onlarca ailenin oturmasına nasıl müsaade edildi?" dedi.
1.11.2020Siyaset
Charlie Hebdo için hukuki süreç başladı
Charlie Hebdo için hukuki süreç başladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, avukatı aracılığıyla Fransız dergisi Charlie Hebdo’nun yöneticileri hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.
29.10.2020Siyaset
BBP Genel Başkanı Destici, Cumhurbaşkanı Erdoğanı arayarak destek verdi
BBP Genel Başkanı Destici, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı arayarak destek verdiBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı arayarak Fransız dergisi Charlie Hebdo'nun hakaret içerikli yayınına tepkisini dile getirdi ve destek mesajını iletti.
28.10.2020Siyaset
BBP Genel Başkanı Desticiden İslam dinine yönelik saygısızlığa tepki
BBP Genel Başkanı Destici'den İslam dinine yönelik saygısızlığa tepkiBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "İslam'ı dizayn etme çabalarına girişme, İslam değerlerine ve kutsallarına saldırma hadsizliği ve cüretkarlığında bulunan herkesi bir kere daha lanetliyorum ve herkesi haddini bilmeye, İslam'ın kutsallarına, bizim kutsallarımıza hakaretten uzak durmaya davet ediyorum." ifadesini kullandı.
28.10.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Mustafa Desticiye tebrik telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mustafa Destici'ye tebrik telefonuCumhurbaşkanı Erdoğan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanlığı'na yeniden seçilen Mustafa Destici’yi telefonla arayarak tebrik etti.
20.10.2020Siyaset
Destici, yeniden BBP başkanı
Destici, yeniden BBP başkanıBüyük Birlik Partisi (BBP) 11. Olağan Kongresi’nde Mustafa Destici, 584 delegenin oyunu alarak genel başkanlığa yeniden seçildi.
19.10.2020Siyaset
Mustafa Destici: Sessiz kalarak Ermenistanın katliamlarına ortak oluyorlar
Mustafa Destici: Sessiz kalarak Ermenistan'ın katliamlarına ortak oluyorlarBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Ermenistan'ın Azerbaycan'da sivillere saldırısına dünyanın sessiz kalmasıyla ilgili, "Bu sessizlik ile Ermenistan’ın yaptığı sivillere yönelik saldırılara da bir nevi ortak olmuş oluyorlar, bu katliamlara ortak olmuş oluyorlar" dedi.
17.10.2020Siyaset
Mustafa Destici: AYM üyesini istifaya davet ediyoruz
Mustafa Destici: AYM üyesini istifaya davet ediyoruzBüyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Anayasa Mahkemesi Üyesi Engin Yıldırım'ın 'Işıklar yanıyor' paylaşımına tepki göstererek, "Anayasa Mahkemesi üyesini acilen istifaya davet ediyoruz. Eğer bunu gerçekleştirmezse, Anayasa Mahkemesi'nin görevden almasını, görevine son vermesini bekliyoruz" dedi.
14.10.2020Siyaset
BBP Genel Başkanı Destici: Geçici de olsa sıfırlamalı
BBP Genel Başkanı Destici: 'Geçici de olsa sıfırlamalı'BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Devlet, tablet ve bilgisayar gibi, eğitimde günümüz temel ihtiyaçları haline gelen eğitim araçlarından alınan vergileri, geçici de olsa sıfırlamalıdır." dedi.
7.10.2020Siyaset
Mustafa Destici, il başkanları toplantısında konuştu
Mustafa Destici, il başkanları toplantısında konuştuBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırılarına ilişkin, "Özellikle sivillere yönelik saldırıların artırıldığını görüyoruz. Başından beri Ermenistan, kahraman Azerbaycan ordusuna saldıramıyor, tamamen sivillere saldırıyor. 1900'lü yılların başında da Karabağ'ı işgal ederken de Hocalı Katliamı'nda da bugün de aynısını yapıyor." dedi.
4.10.2020Siyaset
Sayılar güncellendi İşte en çok üyesi olan 12 parti
Sayılar güncellendi! İşte en çok üyesi olan 12 partiYargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı partilerin üye sayılarını 1 Ekim itibarıyla güncelledi. Buna göre son 2.5 ayda 296 bin 336 yeni kayıtla AK Parti’nin üye sayısı 10 milyon 592 bin 23’e ulaştı.
4.10.2020Siyaset
Mustafa Destici: Kardeşlik hukuku neyi gerektiriyorsa onu yapacağız
Mustafa Destici: 'Kardeşlik hukuku neyi gerektiriyorsa onu yapacağız'Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 'Azerbaycan yerden göğe haklı ve Azerbaycan’ın haklılığının bizim kardeş olmamızla hiçbir ilgisi yok. Aslında karşımızda ihtilaf kelimesinin kullanılabileceği bir durum da yok. Kardeşlik hukuku neyi gerektiriyorsa onu yapacağız' dedi.
30.09.2020Siyaset
‘Ermenistan huzurun önündeki en büyük tehdit’
‘Ermenistan huzurun önündeki en büyük tehdit’Ermenistan’ın Azerbaycan’a yönelik saldırılarının ardından başlayan çatışmalara, Türkiye’den sert tepkiler geldi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Ermenistan, bölgede barışın ve huzurun önündeki en büyük tehdit olduğunu bir kere daha göstermiştir” dedi
28.09.2020Dünya
Mustafa Desticiden Azerbaycan için tezkere çağrısı
Mustafa Destici'den Azerbaycan için tezkere çağrısıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Ermenistan saldırıları devam ederse, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ne Azerbaycan'ın yanında, Ermenistan'a karşı savaşmak için asker gönderme tezkeresi verilmelidir." dedi.
27.09.2020Siyaset
HDP’ye ‘Kobani’ operasyonu
HDP’ye ‘Kobani’ operasyonuKobani olaylarıyla ilgili PKK/KCK terör örgütü ve yöneticileri ile bazı HDP yöneticileri hakkında başlatılan soruşturmada 82 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Operasyonda 20 kişi gözaltına alındı
26.09.2020Gündem
Mustafa Desticiden GSM operatörlerine çağrı
Mustafa Destici'den GSM operatörlerine çağrıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, GSM operatörlerinin uzaktan eğitim kapsamında ucuz tarifeler sunmasını isteyerek "Pek çok öğrencimiz internete ulaşamadığı için ya da internet pahalı olduğu için maalesef derslerini aksatıyorlar. Herkes elini taşın altına koyarken GSM operatörlerinin de koyması gerekiyor." dedi.
23.09.2020Siyaset
Mustafa Desticiden skandal manşete tepki: Kendilerine iade ediyorum
Mustafa Destici'den skandal manşete tepki: 'Kendilerine iade ediyorum'BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Yunanistan'da bir gazetenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan manşetine ilişkin, "Bunu lanetliyorum ve misliyle kendilerine iade ediyorum. Türkiye Cumhurbaşkanı'na söylenen söz, Türk devletine ve milletine söylenmiştir." dedi.
20.09.2020Siyaset
Ertuğrul Gazi Türbesi’ne ziyaret
Ertuğrul Gazi Türbesi’ne ziyaretBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Bilecik’in Söğüt ilçesinde bulunan Ertuğrul Gazi Türbesi’ni ziyaret etti.
14.09.2020Siyaset
‘Bizde asker bitmez’
‘Bizde asker bitmez’‘Yıldırım 10-Norduz’ operasyonunda, şehit olan 1’ü yüzbaşı 3 asker dün gözyaşları içinde son yolculuklarına uğurlandı. Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Uyar’ın eşi Pınar Uyar “Bizde asker bitmez. Ağabeyi, kardeşi de asker. Oğlu da asker olacak” dedi
13.09.2020Gündem
Şehit eşini ‘bizde asker bitmez’ diyerek uğurladı
Şehit eşini ‘bizde asker bitmez’ diyerek uğurladıVan’ın Çatak ilçesi kırsalında teröristlerle girilen çatışmada şehit olan askerlerden evli ve 1 çocuk babası Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Uyar (30), memleketi Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine bağlı İlören Mahallesi’nde gözyaşlarıyla toprağa verildi. Pınar Uyar 1 yaşındaki asker kamuflajı giydirdiği Sabri Mete isimli çocuğuyla birlikte şehit eşinin tabutu yanından bir an olsun ayrılmazken, “Bizde asker bitmez. Ağabeyi, kardeşi de asker. Oğlu da asker olacak” dedi.
12.09.2020Gündem
12 Eylül darbesine Yassıada’da lanet
12 Eylül darbesine Yassıada’da lanetDarbenin 40. yıldönümünde Yassıada’da yapılacak programa Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli katılacak. Program kapsamında 12 Eylül darbesi süreci ve yargılamaları ile ilgili bir sergi ve sempozyum da gerçekleşecek. Ada yeniden düzenlenerek müze, kütüphane, konferans salonu ve Demokrasi Feneri gibi birçok sembol yapıyla 27 Mayıs’ın yıldönümünde hizmete açılmıştı. Adadaki bu etkinliğin ardından en kapsamlı program da 12 Eylül’de gerçekleşmiş olacak.
10.09.2020Siyaset
Mustafa Desticiden Doğu Akdeniz açıklaması
Mustafa Destici'den Doğu Akdeniz açıklamasıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Doğu Akdeniz'deki gelişmelere ilişkin, "Biz bütün problemlerimizi hukuk zemininde çözmek istiyoruz. Türkiye'yi savaş tehdidi ile hizaya getirmek isteyen olursa; onlara zamanlamayı iyi yapmalarını, Ege'nin sularının özellikle kış aylarında çok soğuk olduğunu hatırlatmak isterim" dedi.
9.09.2020Siyaset
Mustafa Destici: Maçların seyirciyle oynanmasını erken buluyoruz
Mustafa Destici: Maçların seyirciyle oynanmasını erken buluyoruzBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Maçların seyirciyle oynanması ile ilgili yapılan açıklamaları erken bulduğumuzu buradan ifade etmek istiyorum" dedi.
26.08.2020Siyaset
BBP Genel Başkanı Desticiden Türkiye kazandı vurgusu:
BBP Genel Başkanı Destici'den "Türkiye kazandı" vurgusu:Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Karadeniz'de bulunan doğal gaz rezervinin tüm Türkiye'nin kazancı olduğunu belirterek "Fatih Sultan Mehmed'in ismini taşıyan gemilerle fethe devam edilmeli. Karada, havada ve 'Mavi Vatan'da Türkiye'nin menfaatleri doğrultusunda alınan kararlara BBP olarak destek vermeye devam edeceğiz." dedi.
22.08.2020Siyaset
Enerjide yeni dönem açıldı
Enerjide yeni dönem açıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karadeniz’de büyük doğal gaz rezervi bulunduğunu açıklamasının ardından bakanlar, siyasi parti temsilcileri, ekonomi camiası ve toplumun bütün kesimlerinden tebrik mesajları geldi
22.08.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

BBPmustafa desticimuhsin yazıcıoğlusoruşturmarecep tayyip erdoğan

Bbp ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.