Füzeli Saldırı

Füzeli Saldırı

Son dakika füzeli saldırı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan füzeli saldırı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan füzeli saldırı haber sayfamızda...

Füzeli Saldırı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 73 fuzeli saldiri haberi bulunmuştur.
ABD - İranı savaşın eşiğine getiren olay 1 yıl önce...
ABD - İran'ı savaşın eşiğine getiren olay! 1 yıl önce...Dünya bir yıl önce bu haberin şokunu yaşamıştı. İran'ın en önemli isimlerinden biri Kasım Süleymani Bağdat Havalimanında uğradığı füzeli saldırı sonucunda hayatını kaybetmişti. Kasım Süleymani'nin öldürülmesi emrini bizzat ABD Başkanı Donald Trump'ın verdiği duyurulmuştu. Olayın perde arkasının ortaya çıkmasının ardından İran'da halk sokaklara dökülmüş ve ABD karşıtı sloganlar atılmıştı. 1 yıl sonra yüzlerce kişi Kasım Süleymani'yi anmak için bir araya geldi.
3.01.2021Dünya
Esad rejiminden Hama’ya füzeli saldırı: 3 ölü, 2 yaralı
Esad rejiminden Hama’ya füzeli saldırı: 3 ölü, 2 yaralıSuriye’de Esad rejiminin Hama kentine gerçekleştirdiği saldırıda 3 sivil hayatını kaybetti, 2 sivil de yaralandı.
26.12.2020Dünya
Son dakika... Iraklı Şii lider Sadrdan Bağdatta OHAL ilan edilsin çağrısı
Son dakika... Iraklı Şii lider Sadr'dan "Bağdat'ta OHAL ilan edilsin" çağrısı!Irak'taki Sadr Hareketi lideri Mukteda es-Sadr, ABD Bağdat Büyükelçiliğine füze saldırısı sonrası Bağdat'ta olağanüstü hal (OHAL) ilan edilmesini istedi.
20.12.2020Dünya
Suudi Arabistan’da Aramco tesislerine füzeli saldırı
Suudi Arabistan’da Aramco tesislerine füzeli saldırıSuudi Arabistan’ın Cidde kentindeki Suudi Arabistan'ın milli petrol şirketi Aramco şirketine ait akaryakıt tankına yapılan füzeli saldırı sonucu yangın çıktı.
23.11.2020Haberler
Derecikte şehit olan işçi, Vanda törenle toprağa verildi
Derecik'te şehit olan işçi, Van'da törenle toprağa verildiHakkari'nin Derecik ilçesinde PKK'lı teröristlerin füze ve uzun namlulu silahlarla yaptıkları saldırıda şehit olan 3 çocuk babası Mehmet Reşat Keskin (46) için Van'ın Edremit ilçesinde akşam saatlerinde  tören düzenlendi. Törenin ardından Keskin'in Türk bayrağına sarılı naaşı Emin Paşa Mahallesi'ndeki aile mezarlığında toprağa verildi.
5.11.2020Haberler
BTC Petrol Hattı’na füzeli saldırı
BTC Petrol Hattı’na füzeli saldırıİşgal ettiği Dağlık Karabağ’da Ermenistan, sivillere yönelik saldırıların yanı sıra Bakü-Tiflis-Ceyhan Petrol Boru Hattı’na füze saldırısı düzenledi. İlk saldırıda çok yakınına düşen füzeye rağmen boru hattı zarar görmedi. İkinci füzeli saldırı da Azerbaycan hava savunma sistemi tarafından önlendi
8.10.2020Dünya
Bağdat’ta Yeşil Bölge’ye füzeli saldırısı
Bağdat’ta Yeşil Bölge’ye füzeli saldırısı!Irak’ın başkenti Bağdat’ta, ABD Büyükelçiliği ve diğer bazı yabancı misyon temsilcilikleri ve hükümet binalarının bulunduğu korunaklı Yeşil Bölge’ye füzeli saldırı gerçekleştirildi.
14.09.2020Dünya
Son dakika... Bağdat’ta ABD üssüne füzeli saldırı iddiası
Son dakika... Bağdat’ta ABD üssüne füzeli saldırı iddiasıGelen son dakika haberine göre; Irak’ın başkenti Bağdat’ta ABD askerlerinin kaldığı Victory Askeri Üssü’ne füzeyle saldırı gerçekleştirildiği iddia edildi.
28.07.2020Dünya
Sıcak gelişme Irak’taki Amerikan üssüne füzeli saldırı
Sıcak gelişme! Irak’taki Amerikan üssüne füzeli saldırıIrak’ın başkent Bağdat’ın kuzeyinde, ABD askerlerinin bulunduğu Taci Askeri Üssü’ne füze saldırısı düzenlendiği bildirildi.
13.06.2020Gündem
Bağdat’ta Yeşil Bölge’ye füze saldırısı
Bağdat’ta Yeşil Bölge’ye füze saldırısıIrak’ın başkenti Bağdat’ta, ABD Büyükelçiliğiyle diğer yabancı misyon temsilciliklerinin bulunduğu korunaklı Yeşil Bölge’ye füze saldırısı yapıldığı bildirildi.
10.06.2020Dünya
Bağdat’ta ABD Büyükelçiliğinin bulunduğu Yeşil Bölge’ye füzeli saldırı
Bağdat’ta ABD Büyükelçiliği'nin bulunduğu Yeşil Bölge’ye füzeli saldırıGelen son dakika haberine göre; Irak’ın başkenti Bağdat’ta, ABD Büyükelçiliğiyle diğer yabancı misyon temsilcilikleri ve hükümet binalarının bulunduğu korunaklı Yeşil Bölge’ye füzeyle saldırı düzenlendiği bildirildi.
18.05.2020Dünya
YPG/PKKdan Afrine füze saldırısı
YPG/PKK'dan Afrin'e füze saldırısıMilli Savunma Bakanlığı (MSB), terör örgütü PKK/YPG'nin,  Suriye'nin Afrin bölgesine düzenlediği alçak terör saldırısında 3 masum sivili  katlettiği, 9 masum sivili yaraladığını bildirdi.
18.03.2020Haberler
Son dakika... Irakta ABD askerlerine füzeli saldırı
Son dakika... Irak'ta ABD askerlerine füzeli saldırı!Gelen son dakika haberine göre, Irak'ta ABD askerlerinin konuşlu olduğu Taci Askeri Üssü'ne bir hafta içinde ikinci defa füze ile saldırı düzenlendi.
14.03.2020Dünya
Son dakika | ABD-İran geriliminde sıcak gelişme ABD, İrana ait hedefleri vurdu
Son dakika | ABD-İran geriliminde sıcak gelişme! ABD, İran'a ait hedefleri vurduGelen son dakika haberine göre, Uzun zamandır sessizliğini koruyan ABD ile İran arasındaki gerginlik zirve yaptı. Irak'ta ABD'ye ait Askeri Üssü'ne füzeli saldırıdan sonra ABD öncülüğündeki DEAŞ Karşıtı Koalisyon'un savaş uçakları Suriye'de İran'a ait 3 askeri noktayı vurdu. İşte tüm gelişmeler...
12.03.2020Dünya
Son dakika | Irakta füzeli saldırı Dikkat çeken detay...
Son dakika | Irak'ta füzeli saldırı! Dikkat çeken detay...Gelen son dakika haberine göre; Irak’ın başkenti Bağdat’ta hükümet binalarının bulunduğu Yeşil Bölge’ye 2 füze atıldığı bildirildi.
1.03.2020Dünya
Son dakika | Irak’ta ABD askeri üssüne füzeli saldırı Çok sayıda asker vardı...
Son dakika | Irak’ta ABD askeri üssüne füzeli saldırı! Çok sayıda asker vardı...Irak'ın Kerkük kentinde ABD askerlerinin de bulunduğu K1 Askeri Üssü'ne füze saldırısı düzenlendi.
13.02.2020Dünya
ABD-İran gerilimi yeniden tırmanıyor
ABD-İran gerilimi yeniden tırmanıyorİran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani’nin füze saldırısıyla öldürülmesi sonrası ABD ile İran arasında başlayan gerilimi yeniden tırmandıracak gelişmeler yaşanıyor.
28.01.2020Dünya
ABD Iraktaki füzeli saldırılardan dolayı öfkeli
ABD Irak'taki füzeli saldırılardan dolayı öfkeli ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Bağdat Büyükelçiliğine düzenlenen son füzeli saldırıdan dolayı öfkeli olduklarını, ancak Amerikan personelinin güvenliği konusunda Irak hükümetinin taahhütlerine güvendiklerini bildirdi.
28.01.2020Dünya
27 Ocak 2020 Milliyette Gündem
27 Ocak 2020 Milliyet'te Gündem27 Ocak 2020 Milliyet'te Gündem
27.01.2020Haberler
Son dakika | İranın intikam ateşi dinmiyor Füzeler yeniden ateşlendi
Son dakika | İran'ın intikam ateşi dinmiyor! Füzeler yeniden ateşlendiSon dakika haberine göre; Irak'ta Kasım Süleymani'nin öldürülmesinden sonra ABD ile İran arasında yaşanan gerilim kısa süren sessizlikten sonra tekrar yükseldi. Bağdat'ta Yeşil Bölge'ye füzeli saldırı düzenlendi. Irak Başbakanı Adil Abdulmehdi, Yeşil Bölge’ye atılan bazı füzelerin ABD'nin Bağdat Büyükelçiliği'ne isabet ettiğini açıkladı.
27.01.2020Dünya
Bağdatta Yeşil Bölgeye füze saldırısı
Bağdat'ta Yeşil Bölge'ye füze saldırısıIrak’ın başkenti Bağdat'ta Yeşil Bölge'ye 5 adet füzeyle saldırı düzenlendiği bildirildi.
26.01.2020Dünya
Son dakika | Bağdat’ta Yeşil Bölge’ye füzeli saldırı
Son dakika | Bağdat’ta Yeşil Bölge’ye füzeli saldırıIrak’ın başkenti Bağdat’ta hükümet binalarının bulunduğu korunaklı Yeşil Bölge’ye füze saldırısı gerçekleştirildiği bildirildi.
20.01.2020Dünya
Son dakika | ABD askeri üssüne füzeli saldırı
Son dakika | ABD askeri üssüne füzeli saldırıSon dakika haberine göre; ABD ile İran arasında yaşanan krizde sıcak gelişme. Irak'ın başkenti Bağdat'ta ABD askerlerinin bulunduğu Taci Askeri Üssü'ne füzeli saldırı düzenlendi.
15.01.2020Dünya
SON DAKİKA | ABD-İran geriliminde yeni gelişme Irakta füzeler yine ateşlendi
SON DAKİKA | ABD-İran geriliminde yeni gelişme! Irak'ta füzeler yine ateşlendiSon dakika haberleri peş peşe geliyor. ABD Başkanı Trump, İran ile 'barış için hazırız' mesajı verdi ve tansiyonu düşürdü. Ancak İran tarafından şoke eden 'intikam' açıklaması geldi. İran Genelkurmay Başkanlığı Sözcüsü Tuğgeneral Ebulfazl Şikarçi, Irak'taki ABD üssüne düzenledikleri saldırıyı 'intikamın tamamı' olarak görmediklerini söyledi. Gelen son dakika haberine göre Irak’ın başkenti Bağdat’ta ABD Büyükelçiliği yakınlarına füze atıldığı bildirildi. ABD Savunma Bakanı Mark Esper, İran'ın 3 bölgesinden Irak'taki ABD askerlerinin konuşlu olduğu 2 üsse dün gece 16 füze fırlatıldığını belirterek, füzelerin depo, otopark, taksi pistleri ve bir helikoptere hasar verdiğini, ancak herhangi bir can kaybı yaşanmadığını açıkladı.İşte gerilimin zirve yaptığı Irak'tan tüm sıcak bilgiler...
9.01.2020Dünya
İran’dan ABD üslerine 22 füze
İran’dan ABD üslerine 22 füzeABD’nin General Kasım Süleymani’yi öldürmesinin ardından İran, dün Irak’taki iki Amerikan üssüne hava saldırısı düzenledi. İran tarafından en az 22 füze atıldığı belirtilirken, ABD “Zarar gören yok” dedi
9.01.2020Dünya
İran ABDyi böyle vurdu
İran ABD'yi böyle vurduİran, Irak'ın Anbar vilayetinde yer alan ve ABD askerlerinin bulunduğu Ayn el-Esad hava üssüne balistik füzeli saldırı düzenledi. Saldırının 9 balistik füzeyle gerçekleştirildiği öğrenilirken, saldırıda ölü ve yaralıların sayısı henüz bilinmiyor.
8.01.2020Haberler
Kasım Süleymani kimdir Kasım Süleymani neden öldürüldü
Kasım Süleymani kimdir? Kasım Süleymani neden öldürüldü?Kasım Süleymani, 3 Ocak 2020 tarihinde Irak'ın başkenti Bağdat Havalimanında uğradığı füzeli saldırı sonucunda hayatını kaybetmişti. Kasım Süleymanin öldürülmesi emrini bizzat ABD Başkanı Donald Trump'ın verdiği duyurulmuştu. Olayın perde arkasının ortaya çıkmasının ardından İran'da halk sokaklara dökülmüş ve ABD karşıtı sloganlar atılmıştı. İran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü Komutanı olan Kasım Süleymani, İran'ın Irak, Afganistan, Lübnan, Suriye, Gazze ve Yemen'de attığı adımları yöneten adam olarak biliniyordu. Peki Kasım Süleymani kimdir, neden öldürüldü?
6.01.2020Gündem
ABDnin Bağdat Büyükelçiliği yakınlarına füzeli saldırı
ABD'nin Bağdat Büyükelçiliği yakınlarına füzeli saldırıIrak’ın başkenti Bağdat’ta ABD Büyükelçiliği yakınlarına 2 füze atıldığı açıklandı.
5.01.2020Haberler
Son dakika | ABDnin Bağdat Büyükelçiliği yakınlarına füzeli saldırı
Son dakika | ABD'nin Bağdat Büyükelçiliği yakınlarına füzeli saldırıIrak’ın başkenti Bağdat’ta ABD Büyükelçiliği yakınlarına 2 füze atıldığı açıklandı.
5.01.2020Dünya
Korkutan açıklama ABD askeri üslerinden en az bin metre uzak durun
Korkutan açıklama! ABD askeri üslerinden en az bin metre uzak durunIrak'ta Hizbullah Tugayları, güvenlik güçlerinden, ABD askeri üslerinin bulunduğu bölgelerden uzak durmalarını istedi.
4.01.2020Dünya
Son dakika Irakta ABD askerlerinin kaldığı üsse saldırı
Son dakika! Irak'ta ABD askerlerinin kaldığı üsse saldırıSon dakika haberine göre: Irak'ın başkenti Bağdat'taki ABD Büyükelçiliği yakınlarına füzeli saldırı düzenlendi.

Irak'ın Salahaddin vilayetinde ABD askerlerinin kaldığı Beled Askeri Üssü'ne füzeli saldırı düzenlendi.

ABD öncülüğündeki DEAŞ karşıtı koalisyon, akşam saatlerinde koalisyon güçlerinin konuşlu olduğu Irak üslerine iki saldırı düzenlendiğini doğrularken Musul'daki Harekat Merkezi'ne yönelik saldırı iddialarını ise yalanladı.
4.01.2020Dünya
Pompeodan İrana Irak uyarısı
Pompeo'dan İran'a Irak uyarısıABD Dışişleri Bakanı Pompeo, İran'ın Irak'taki uzantılarının Amerikan askerlerine ya da ABD'nin ülkedeki müttefiklerine yönelik herhangi bir saldırısına "kararlı bir şekilde" cevap vereceklerini belirtti.
14.12.2019Dünya
ABD üssüne füze
ABD üssüne füzeIrak'ın merkezindeki Beled üssüne atılan iki katyuşa füzesinde can kaybı veya yaralanan yok.
6.12.2019Dünya
ABDli askerlere füze atıldı
ABD'li askerlere füze atıldı!Irak'ın başkenti Bağdat'ta bulunan El-Taci Askeri Kampı'na katyuşa füzesiyle saldırı düzenlendiği bildirildi.
17.06.2019Dünya
İsrail ordusu açıkladı Suriye’ye füzeli saldırı...
İsrail ordusu açıkladı! Suriye’ye füzeli saldırı...Suriye devlet medyası tarafından yapılan açıklamada, Suriye'nin İsrail sınırında yer alan Kuneytire kentine İsrail’den füze atıldığı belirtildi.
27.05.2019Dünya
PKK işçilere füzeyle saldırdı: 3 yaralı
PKK işçilere füzeyle saldırdı: 3 yaralıHakkâri’nin Çukurca ilçesinde, yol çalışması yapan sivil işçilere PKK’lı teröristlerce füzeli saldırı düzenlendi.
14.11.2018Gündem
İsrailden Gazzeye 14 füzeli saldırı
İsrail'den Gazze'ye 14 füzeli saldırıİsrail savaş uçaklarının Gazze Şeridi'nin farklı bölgelerine ağır saldırılar gerçekleştirdi. Yerel kaynaklara göre, İsrail’e ait savaş uçakları, Gazze Şeridi’ndeki Hamas’ın silahlı kanadı Kassam Tugaylarına ait farklı mevzilere ağır saldırılar gerçekleştirdi. Saldırılarda ölen ya da yaralanan olup olmadığına ilişkin henüz Filistin makamlarından herhangi bir açıklama yapılmadı. Öte yandan İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ne saldırı gerçekleştirildiğini doğruladı. Ordu, Gazze şeridinden İsrail'in sınır kentlerine 14 füze atıldığı iddia etti.
11.09.2019Haberler
İsrailden Suriyeye füzeli saldırı iddiası
İsrail'den Suriye'ye füzeli saldırı iddiasıİsrail'in, Suriye'deki Şam Havalimanı'na füze saldırısı düzenlediği öne sürüldü.
15.09.2018Dünya
Bağdatta Yeşil Bölgeye füzeli saldırı
Bağdat'ta 'Yeşil Bölge'ye füzeli saldırıIrak'ın başkenti Bağdat'ta bulunan Yeşil Bölge'ye füzeli saldırı düzenlendiği bildirildi.
6.09.2018Dünya
Teröristlerden füzeli saldırı
Teröristlerden füzeli saldırıHakkari’nin Çukurca ilçesinde teröristlerce düzenlenen füzeli saldırı sonucu 1 asker şehit olurken, 3 asker ise yaralandı. Alınan bilgilere göre Irak sınırının sıfır noktasında bulunan Çukurca ilçesinin Güven Dağı'ndaki üs bölgesine Kuzey Irak'taki teröristlerce füzeli saldırı düzenlendi. Saldırıda yaralanan 4 asker hastaneye kaldırıldı. Durumu ağır olan askerlerden biri şehit düşerken, 3 askerin ise tedavisinin devam ettiği belirtildi.
11.09.2019Yaşam
Son dakika: Suudi Arabistana füzeli saldırı Savaş uçakları şu anda bombalıyor
Son dakika: Suudi Arabistan'a füzeli saldırı! Savaş uçakları şu anda bombalıyorBaşkent Riyad'da duyulan patlama seslerinin ardından gökyüzüne dumanlar yükseldi, dakikalar sonra Yemen'deki isyancı grup Husiler bir füze saldırısı düzenlediklerini duyurdu. Balistik füzenin hedefinde, başkanlık sarayı El Yamamah'ta toplantı halindeki Suudi liderler vardı. Suudi Arabistan, füzenin yere düşmeden imha edildiğini açıkladı.Füze saldırısının ardından Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon, Sana'nın güneyindeki Husilere hava saldırıları düzenliyor. İran destekli Husiler, Suudi Arabistan’la savaşta yeni bir safhaya geçtiklerini ilan etti.
19.12.2017Dünya
Son dakika: Suudi Arabistana füzeli saldırı Savaş uçakları şu anda bombalıyor
Son dakika: Suudi Arabistan'a füzeli saldırı! Savaş uçakları şu anda bombalıyorBaşkent Riyad'da duyulan patlama seslerinin ardından gökyüzüne dumanlar yükseldi, dakikalar sonra Yemen'deki isyancı grup Husiler bir füze saldırısı düzenlediklerini duyurdu. Balistik füzenin hedefinde, başkanlık sarayı El Yamamah'ta toplantı halindeki Suudi liderler vardı. Suudi Arabistan, füzenin yere düşmeden imha edildiğini açıkladı.Füze saldırısının ardından Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon, Sana'nın güneyindeki Husilere hava saldırıları düzenliyor. İran destekli Husiler, Suudi Arabistan’la savaşta yeni bir safhaya geçtiklerini ilan etti.
19.12.2017Dünya
Terör örgütü PKK/PYDden Baba füzeli saldırı
Terör örgütü PKK/PYD'den Bab'a füzeli saldırıTerör örgütü PKK/PYD'nin Fırat Kalkanı harekatı kapsamında terör örgütü DEAŞ'ten kurtarılan Halep'in Bab ilçesine düzenlediği ''Grad'' füzeli saldırıda 8 sivilin yaralandığı bildirildi.
18.08.2017Dünya
Emniyetten Boğazda DEAŞ alarmı açıklaması
Emniyetten 'Boğaz'da DEAŞ alarmı' açıklamasıİstanbul Emniyet Müdürlüğü Boğaz'da terör örgütü DEAŞ alarmı haberleriyle ilgili açıklama yaptı.
16.05.2017Gündem
İstihbarat alındı İstanbul Boğazında saldırı alarmı...
İstihbarat alındı! İstanbul Boğazı'nda saldırı alarmı...Terör örgütü DEAŞ'ın İstanbul Boğazı'ndan geçen Rus savaş gemilerine yönelik füzeli saldırı planladığı istihbaratı üzerine güvenlik güçleri alarma geçti. Her iki yakada kuş uçurtulmuyor. Geçen gemilere hem bir helikopter hem de 2 hücümbot eşlik ediyor.
16.05.2017Gündem
ABD savaş gemilerine füzeli saldırı
ABD savaş gemilerine füzeli saldırıABD'li yetkililer Yemen'de Husilerin kontrolünde bulunan bölgeden ABD donanmasına ait USS Mason ve USS Ponce gemilerine füzeli saldırı girişiminde bulunulduğunu açıkladı.
12.10.2016Dünya
Cana’nın umut yolculuğu
Cana’nın umut yolculuğuSuriye’de yüzünün tamamı yanan 3 yaşındaki Cana’nın yüz nakli ameliyatı gerçekleştirildi.
2.08.2016Gündem
Rus füzesiyle saldırıya gelen PKK bunu hiç beklemiyordu
Rus füzesiyle saldırıya gelen PKK bunu hiç beklemiyordu!PKK'lı teröristlerin, İran sınırındaki Şehit Piyade Er Haşim Türkoğlu Karakolu'na yönelik füzeli saldırı hazırlığında olduğu, eylemin, füzenin çalışmaması nedeniyle gerçekleşmediği belirlendi
6.04.2016Gündem
Koalisyon uçakları Yemen’i vurdu
Koalisyon uçakları Yemen’i vurduYemen’de, düzenlenen saldırıda 64 koalisyon askerinin öldürülmesinin ardından Suudi Arabistan önderliğindeki koalisyona ait savaş uçakları Yemen’in başkenti Sana’da Husilere ait askeri üsleri vurdu.
6.09.2015Dünya
İsrailden Şama füzeli saldırı
İsrail'den Şam'a füzeli saldırı!Suriye İnsan Hakları Örgütü (SNHR) tarafından yapılan açıklamada ise Şam’ın Dimas bölgesinin ‘10 patlamayla sarsıldığı’ belirtildi. Suriye Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada ise “İsrail saldırısı, Suriye ordusunun Halep, Deyru’z Zor, Dera ve daha başka bölgelerde tekfirci ve terörist örgütlere karşı sağladığı üstün başarılardan sonra geldi” denildi. Saldırının amacının, El Kaide örgütünün Şam bölgesindeki kolu olan Nusra Cephesi ile IŞİD başta olmak üzere silahlı terör örgütlerinin ordunun ağır darbeleri altında çöken maneviyatlarını yükselmek olduğu savunulan açıklamada, Suriye ordusunun yurdun her karış toprağında teröre karşı savaşını sürdürmekten caymayacağı belirtildi.
11.09.2019Haberler

Benzer Haber Etiketleri

abdırakfüzeli saldırıfüzesaldırı

Füzeli Saldırı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.