Hazine Ve Maliye Bakanı

Hazine Ve Maliye Bakanı

Son dakika hazine ve maliye bakanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hazine ve maliye bakanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hazine ve maliye bakanı haber sayfamızda...

Hazine Ve Maliye Bakanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.921 hazine ve maliye bakani haberi bulunmuştur.
Mali disiplinden taviz vermeyeceğiz
Mali disiplinden taviz vermeyeceğizHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, 2021 bütçesini iyileştirecek kalıcı tedbirler aldıklarını belirterek, “Salgınla mücadelenin ihtiyaç göstereceği alan dışında, mali disiplinden asla taviz vermeyeceğiz” ifadesini kullandı.
19.01.2021Ekonomi
Bakan Elvan kalıcı tedbirler aldıklarını bildirdi
Bakan Elvan kalıcı tedbirler aldıklarını bildirdiHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, 2021 yılı bütçesini iyileştirecek kalıcı tedbirler aldıklarını belirterek, "Salgınla mücadelenin ihtiyaç göstereceği alan dışında, mali disiplinden asla taviz vermeyeceğiz." ifadesini kullandı.
18.01.2021Uzmanpara
Son dakika: Bakan Elvan açıkladı Asla taviz vermeyeceğiz
Son dakika: Bakan Elvan açıkladı! 'Asla taviz vermeyeceğiz'Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, 2021 yılı bütçesini iyileştirecek kalıcı tedbirler aldıklarını belirterek, "Salgınla mücadelenin ihtiyaç göstereceği alan dışında, mali disiplinden asla taviz vermeyeceğiz." ifadesini kullandı.
18.01.2021Ekonomi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünaldan flaş açıklamalar
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal'dan flaş açıklamalarAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "HDP, CHP üzerinde vesayet oluşturuyor, 'Ankara'yı benim sayemde kazandın, İstanbul'u benim sayemde kazandın' diyor. CHP, dönüp HDP'ye 'terörle arana mesafe koy' diyemiyor." dedi.
18.01.2021Siyaset
‘Türkiye’ye güvenen kazanmayı sürdürecek’
‘Türkiye’ye güvenen kazanmayı sürdürecek’Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye’ye güvenen yatırımcıların bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kazanmaya devam edeceğini belirtti. 2020 bütçe harcamalarının 1.2 trilyon liraya ulaştığını belirten Erdoğan bütçe açığının program hedefinin altında kaldığını duyurdu
16.01.2021Ekonomi
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğandan dolar, euro ve faiz açıklaması
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dolar, euro ve faiz açıklamasıGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, DEİK Yönetim Kurulu Üyelerini Kabul toplantısında konuştu. Erdoğan konuşmasında "Türk lirasının dolara karşı yüzde 12, euroya karşı ise yüzde 10 değer kazandığı görülüyor. Kim ne derse desin, yüksek faizle bir yere varamayız." ifadelerini kullandı.
15.01.2021Siyaset
Son dakika... Aşının yan etkisi oldu mu Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı
Son dakika... Aşının yan etkisi oldu mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamalar sonrası Dolmabahçe Sarayı Veliaht Dairesi'nde Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı Resim Heykel Müzesi Restorasyon Sonrası Açılış Programında konuştu. Dün Sinovac aşısı yaptıran Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'aşının yan etkisi oldu mu?' sorusuna yanıt verdi.
15.01.2021Siyaset
Sosyal medya onu konuşuyor Erdoğana aşı yapan doktor...
Sosyal medya onu konuşuyor! Erdoğan'a aşı yapan doktor...Dün sürpriz bir şekilde Ankara Şehir Hastanesi’ne giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan koronavirüs aşısı oldu. Erdoğan aşı yaptırdığını, Telegram hesabı üzerinden “Ben de aşı oldum” diye duyurdu.
15.01.2021Gündem
Kılıçdaroğlu’na tepki: ‘Milli iradeye saygısızlık’
Kılıçdaroğlu’na tepki: ‘Milli iradeye saygısızlık’CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik ‘sözde cumhurbaşkanı’ ifadesi tepkilere neden oldu.
11.01.2021Siyaset
Kılıçdaroğluna peş peşe sert tepkiler: Derhal özür dilemelidir
Kılıçdaroğlu'na peş peşe sert tepkiler: Derhal özür dilemelidir!CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için kullandığı "sözde" ifadesi büyük tepki topladı. TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Anayasal kurumlara, meşruiyete, milli iradeye saygı göstermek herkesin vazifesidir" ifadesiyle tepkisini dile getirdi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kılıçdaroğlu'nu özür dilemeye çağırdı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Kılıçdaroğlu için "tarihin çöplüğünde yerini alacak" dedi. Hükümet Sözcüsü Ömer Çelik de "Kılıçdaroğlu'nun milli iradeye saygısızlık ettiğini" savundu.
10.01.2021Siyaset
Bakan Elvan: Milletin iradesine hakarettir
Bakan Elvan: Milletin iradesine hakarettirHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Ülkemizin seçilmiş Cumhurbaşkanına 'sözde' demek bu aziz milletin iradesine hakarettir." ifadesini kullandı.
10.01.2021Siyaset
Bakanlar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı
Bakanlar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladıEkonomiden sorumlu bakanlar, Twitter hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
10.01.2021Siyaset
Elvan: 2021 reform yılı olacak
Elvan: 2021 reform yılı olacakHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, 2021’in makroekonomik istikrara odaklanan bir reform yılı olacağını söyledi.
5.01.2021Ekonomi
Bakan Elvandan istikrar mesajı
Bakan Elvan'dan istikrar mesajıHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, 2021 yılının makroekonomik istikrara odaklanan bir reform yılı olacağını bildirdi.
4.01.2021Uzmanpara
Son dakika: Bakan Elvandan enflasyon açıklaması
Son dakika: Bakan Elvan'dan enflasyon açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Enflasyonla mücadelede bütüncül bir yaklaşımla kararlı bir duruş sergileyeceğiz." dedi.
4.01.2021Ekonomi
Son dakika... AK Parti MYK bugün toplanacak Gündem yargı ve ekonomi reformları
Son dakika... AK Parti MYK bugün toplanacak! Gündem yargı ve ekonomi reformlarıSon dakika gelen habere göre; AK Parti'de yeni yılın ilk Merkez Yürütme Kurulu Toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Toplantının en önemli gündem maddelerinden biri yargı ve ekonomi reformları olacak.
4.01.2021Siyaset
Yeni yıla reform vurgulu mesaj...
Yeni yıla reform vurgulu mesaj...Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, salgın sonrası dönemde küresel ekonomide, güçlü ve rekabetçi ülke olma kararlılığını  sürdürdüklerini belirterek, “Bu kapsamda makro ekonomik ve yapısal reformları hızla hayata geçirerek, uluslararası normlara uygun, şeffaf ve öngörülebilir politikalarla bu süreçten güçlenerek çıkacağız” ifadelerini kullandı.
1.01.2021Ekonomi
Bakan Elvandan yeni yıl mesajı
Bakan Elvan'dan yeni yıl mesajıHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, salgın sonrası dönemde küresel ekonomide, güçlü ve rekabetçi ülke olma kararlılığını sürdürdüklerini belirterek, "Bu kapsamda makro ekonomik ve yapısal reformları hızla hayata geçirerek, uluslararası normlara uygun, şeffaf ve öngörülebilir politikalarla bu süreçten güçlenerek çıkacağız." ifadelerini kullandı.
31.12.2020Ekonomi
6 bakan ‘reform’ çalışması için buluştu
6 bakan ‘reform’ çalışması için buluştuHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın ev sahipliğinde 6 bakanın katılımıyla “ekonomi ve reform” gündemine ilişkin bir toplantı gerçekleştirildi.
31.12.2020Siyaset
Bakan Elvanın ev sahipliğinde 6 bakan ekonomi ve reform gündemiyle bir araya geldi
Bakan Elvan'ın ev sahipliğinde 6 bakan 'ekonomi ve reform' gündemiyle bir araya geldiGelen bir son dakika haberine göre; Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'ın ev sahipliğinde 6 bakanın katılımıyla "ekonomi ve reform" gündemine ilişkin bir toplantı gerçekleştirildi
30.12.2020Siyaset
Türk lirası, gelişmekte olan ülke para birimlerini geride bıraktı
Türk lirası, gelişmekte olan ülke para birimlerini geride bıraktıTürk lirası (TL), gelişmekte olan ülke para birimleri arasında dolar karşısında kasım ayından bu yana en iyi performans gösteren para birimi oldu.
29.12.2020Uzmanpara
Kritik düzenleme TBMMde kabul edildi
Kritik düzenleme TBMM'de kabul edildiKitle İmha Silahlarının Finansmanı, Dernekler Kanunu düzenlemelerini içeren teklif kabul edildi. TBMM Genel Kurulu’nda Kitle İmha Silahlarının yayılmasının Finansmanın Önlenmesine ilişkin Kanun Teklifi kabul edildi. 367 milletvekili oy kullandı. 254 kabul, 113 red oyu kullanıldı.
26.12.2020Gündem
Asgari ücret 3100 lira olmalı
Asgari ücret 3100 lira olmalıCHP lideri Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında, “Milyonlar asgari ücreti bekliyor. Bize göre asgari ücretin en az vergisiz 3 bin 100 lira olması lazım. Bunun altındaki asgari ücreti gerçekçi bulmuyoruz” dedi.
23.12.2020Siyaset
Türkiye ile Irak arasında çifte vergilendirmeyi önleme anlaşması imzalandı
Türkiye ile Irak arasında çifte vergilendirmeyi önleme anlaşması imzalandıGelir İdaresi Başkanlığı, Türkiye ile Irak Arasında Çifte Vergilendirmeyi Önleme ve Vergi Kaçakçılığına Engel Olma Anlaşması'nın 17 Aralık'ta Ankara'da imzalandığını bildirdi.
21.12.2020Ekonomi
Bakan Elvan, Hak-İş Genel Başkanı Arslanı kabul etti
Bakan Elvan, Hak-İş Genel Başkanı Arslan'ı kabul ettiHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti.
21.12.2020Ekonomi
Kitle imha silahlarının finansmanının önlenmesine dair teklif, komisyonda kabul edildi
Kitle imha silahlarının finansmanının önlenmesine dair teklif, komisyonda kabul edildiKitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine İlişkin Kanun Teklifi, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi.
19.12.2020Siyaset
Son dakika: Erdoğandan net mesaj: Kökünü kurutana kadar mücadelemiz sürecek
Son dakika: Erdoğan'dan net mesaj: Kökünü kurutana kadar mücadelemiz sürecekGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak Başbakanı Kazımi ile ortak basın toplantısında konuştu. Erdoğan, "Sayın Kazımi ile, ortak düşmanımız DEAŞ, PKK ve FETÖ terör örgütleriyle mücadelemizin sürdürülmesini kararlaştırdık. Bu katil sürülerinin kökünü kurutana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.
17.12.2020Siyaset
Bakan Elvan: Sigortalılara 74 milyon lira tazminat ödendi
Bakan Elvan: Sigortalılara 74 milyon lira tazminat ödendiHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, sigorta sektörünün ilk günden itibaren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadeleye destek vermek adına pek çok adım attığını belirterek, "Kovid-19 nedeniyle kasım ayı itibarıyla 13 bin 823 sigortalıya ödenen tazminat 74 milyon lira oldu. Sektör Kovid-19 döneminde aktif, dinamik ve çözüm üreten bir sektör olarak ülkemize hizmet etti." dedi.
17.12.2020Ekonomi
Son dakika haberi | ABDnin skandal yaptırımıyla ilgili flaş açıklama: Bunlar kapsamda değil
Son dakika haberi | ABD'nin skandal yaptırımıyla ilgili flaş açıklama: Bunlar kapsamda değilGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, AA Finans Masası'nda ABD'nin yaptırım kararına ilişkin açıklamalarda bulundu. Demir, 'Projelerimiz genelde savunma sanayisi şirketleri üzerinden yürür ve bunların hiçbiri yaptırım kapsamında değil. Yaptırım bir kurumu hedef aldı ve bu kurum da Savunma Sanayii Başkanlığı. F16'lar veya başka bir ürünümüzün ihtiyaçlarını karşılayan makam biz değiliz. Biz ihtiyaç makamlarıyla çok yakın temas içinde, hangi projenin olması gerektiğinde yer alıyoruz' dedi.
17.12.2020Siyaset
Kitle imha silahlarının finansmanının önlenmesine ilişkin teklif TBMMde
Kitle imha silahlarının finansmanının önlenmesine ilişkin teklif TBMM'deGelen bir son dakika haberine göre; AK Parti milletvekillerinin Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine İlişkin Kanun Teklifi, TBMM Başkanlığına sunuldu.
16.12.2020Siyaset
Son dakika  FETÖnün Selam Tevhid davasında cezalar belli oldu
Son dakika! FETÖ'nün 'Selam Tevhid' davasında cezalar belli olduFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "Selam Tevhid" soruşturmasında kumpas kurduğu iddiasına yönelik firari sanıklar Fetullah Gülen ile eski emniyet müdürlerinin de yer aldığı 13'ü tutuklu, 13'ü firari 90 sanığın yargılandığı dava karara bağlandı.
16.12.2020Gündem
KİTlerin 2021 yılı personel alım usulleri belirlendi
KİT'lerin 2021 yılı personel alım usulleri belirlendiKamu iktisadi teşebbüsleri (KİT) ve bağlı ortaklıklarında, 1 Ocak 2021'den sonra sözleşmeli personel pozisyonlarına alınanlar, yine 3 yıl geçmedikçe görev yaptıkları kuruluşlara ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarına atanamayacak.
16.12.2020Ekonomi
Son dakika Fuat Oktaydan yaptırım kararına tepki
Son dakika! Fuat Oktay'dan yaptırım kararına tepkiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, ABD'nin haksız yaptırım kararını şiddetle kınadığını söyleyerek, "Savunma Sanayii Başkanlığı Başkanı İsmail Demir, Başkan Yardımcısı Faruk Yiğit, Hava Savunma ve Uzay Daire Başkanı Serhat Gençoğlu ve Grup Müdürü Mustafa Alper Deniz; sizlerle gurur duyuyoruz. Milletimiz ve devletimiz adına, 'Sizinleyiz, yanınızdayız.' diyorum." dedi.
15.12.2020Gündem
Kira müjdesi nedir Kira düzenlemesi kimler için geçerli İşte kira desteği açıklamaları
Kira müjdesi nedir? Kira düzenlemesi kimler için geçerli? İşte kira desteği açıklamalarıCumhurbaşkanı Erdoğan tarafından dün duyurulan bugün ise detayları açıklanacak olan kira müjdesi ile ilgili meraklı arayış devam ediyor. Kabine Toplantısı sonrasında açıklanacak olan kira müjdesi detayları neler olacak? Kira düzenlemesi kimler için geçerli? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı...
14.12.2020Ekonomi
Son Dakika: Gözler 15:00e çevrildi Kira desteği ve yeni korona tedbirleri...
Son Dakika: Gözler 15:00'e çevrildi! Kira desteği ve yeni korona tedbirleri...Son dakika haberlere göre, bugün yapılacak Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısında ağırlıklı konu koronavirüs salgınına yönelik tedbirler oluşturacak. Ek kısıtlama kararı alınıp alınmayacağının yanı sıra bazı yasakların esnetilmesi de kabinenin en önemli gündem maddeleri arasında yer alacak. Son dakika habere göre, merakla beklenen kira desteği ile ilgili de açıklama bekleniyor. İşte masadaki kritik kararlar...
14.12.2020Siyaset
SON DAKİKA Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi... Kira ve fatura desteği mi geliyor
SON DAKİKA! Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi... Kira ve fatura desteği mi geliyor?Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, esnafa müjdeyi verdi. Yarın düzenlenecek Kabine Toplantısı'nda detayların ele alınacağını belirten Erdoğan, ''Kiralarda da düzenlemeye gidiyoruz.'' ifadelerine yer verdi. Milyonlarca esnaf ise kabine toplantısından çıkacak kararları bekliyor. Peki, elektrik, su ve doğal gaz düzenlemesi olacak mı, fatura desteği gelecek mi? Kira ve fatura düzenlemesinden kimler yararlanacak?
13.12.2020Ekonomi
Kira müjdesi (düzenlemesi) nedir Kira, doğalgaz, elektrik fatura desteği mi geliyor
Kira müjdesi (düzenlemesi) nedir? Kira, doğalgaz, elektrik fatura desteği mi geliyor?Cumhurbaşkanı Erdoğan geçen gün kira müjdesi açıklayacağını belirtmişti. Konu Kabine toplantısında gündeme gelecek. Taoplantı öncesi Kira müjdesi (düzenlemesi) nedir? Kira, doğalgaz, elektirik fatura desteği mi geliyor? soruları ise peş peşe geliyor.
13.12.2020Galeri
Son dakika... Kira müjdesi ne anlama geliyor İşte detaylar...
Son dakika... 'Kira müjdesi' ne anlama geliyor? İşte detaylar...Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Kiralarda da düzenlemeye gidiyoruz. Kabine Toplantısı'nda ele alacağız' sözlerinin ardından milyonların, esnafın gözü yarınki toplantıya çevrildi. Gündemde olan destekler neler, beklentiler neler? 'Kira müjdesi' ne anlama geliyor? Düzenleme kime, nasıl destek sağlayacak?
13.12.2020Ekonomi
Son dakika... Kira müjdesi ne anlama geliyor İşte detaylar...
Son dakika... 'Kira müjdesi' ne anlama geliyor? İşte detaylar...Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Kiralarda da düzenlemeye gidiyoruz. Kabine Toplantısı'nda ele alacağız' sözlerinin ardından milyonların, esnafın gözü yarınki toplantıya çevrildi. Gündemde olan destekler neler, beklentiler neler? 'Kira müjdesi' ne anlama geliyor? Düzenleme kime, nasıl destek sağlayacak?
13.12.2020Haberler
Başkentin acısı
Başkentin acısıJandarma Uzman Çavuş Oğuzhan Anar (28) için dün öğle vakti Ankara Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.
12.12.2020Gündem
Son dakika... Bakan Elvan: Yeni reformlarımıza hız kazandıracağız
Son dakika... Bakan Elvan: Yeni reformlarımıza hız kazandıracağızGelen son dakika haberine göre; Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Makroekonomik istikrarı korumak suretiyle enflasyonla mücadeleyi kararlılıkla sürdürecek, salgının küresel çapta getirdiği belirsizliklere rağmen ekonomik aktivitenin sürekliliğini sağlayacak, yatırım ortamını güçlendirecek; şeffaf, öngörülebilir ve hesap verilebilir bir yapı içerisinde yeni reformlarımıza hız kazandıracağız" ifadelerini kullandı.
9.12.2020Siyaset
Reform cazibesiyle devlere yatırım daveti
Reform cazibesiyle devlere yatırım davetiTürkiye’yi yatırımlarda cazibe merkezi yapmak adına ekonomi ve hukukta yeni bir seferberlik başlattıklarını söyleyen Bakan Elvan, küresel markaları Türkiye’ye çağırdı
9.12.2020Ekonomi
Bakan Elvandan uluslararası yatırımcılara çağrı
Bakan Elvan'dan uluslararası yatırımcılara çağrıHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye'nin yeni ve güvenilir limanlar arayan yatırımcılar için çok cazip imkanlar sunduğunu belirterek, "Türkiye'yi yatırımlarda cazibe merkezi yapmak adına ekonomi ve hukuk alanında yeni bir seferberlik başlattık." dedi.
8.12.2020Uzmanpara
Bakan Elvandan uluslararası yatırımcılara çağrı
Bakan Elvan'dan uluslararası yatırımcılara çağrıElvan: "İç ve dış yatırımcılar için kredibiliteyi en üst seviyelere çekecek politikalar uygulayacağız, kimsenin aklında soru işareti kalmayacak. Yatırımcının gelecek dönem ufkunu öngörülebilir kılacak reformları kararlılıkla hayata geçireceğiz." dedi.
8.12.2020Ekonomi
Reform çalışması için 3. randevu
Reform çalışması için 3. randevuHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ile Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ekonomi ve hukukta reform çalışmaları kapsamında 3. görüşmeyi MÜSİAD ile gerçekleştirdi.
5.12.2020Ekonomi
MÜSİAD Başkanından reformlara destek çağrısı
MÜSİAD Başkanı'ndan reformlara destek çağrısıMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, hükümet tarafından başlatılan reform hareketinin iş dünyası adına önemli olduğunu belirterek, "Tüm imkan ve projelerimiz ile yapısal reform çalışmasının destekçisi olacağız." ifadelerini kullandı.
4.12.2020Ekonomi
Bakan Elvan: İş dünyasının görüşleri, yapacağımız düzenlemelere önemli katkı sunacak
Bakan Elvan: İş dünyasının görüşleri, yapacağımız düzenlemelere önemli katkı sunacakHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) heyeti ile gerçekleştirdikleri görüşmeye ilişkin, "İş dünyasının görüşleri, yapacağımız düzenlemelere önemli katkı sunacak." ifadelerini kullandı.
4.12.2020Ekonomi
Hazine ve Maliye Bakanlığından vatandaşlara uyarı
Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan vatandaşlara uyarıHazine ve Maliye Bakanlığı, sosyal medyada sahte hesaplar tarafından bazı görseller kullanılarak Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ve bakanlığa aitmiş gibi açıklamalar paylaşıldığını, Elvan'ın banka ATM'leri ile ilgili herhangi bir açıklamasının olmadığını bildirdi.
4.12.2020Ekonomi
İşte dolarda son durum
İşte dolarda son durumDolar/TL, haftanın son işlem gününe yükselişle başlamasının ardından 7,80 seviyesinde işlem görüyor.
4.12.2020Uzmanpara
Bakan Elvan ile Bakan Gül, MÜSİAD yönetimiyle bir araya geldi
Bakan Elvan ile Bakan Gül, MÜSİAD yönetimiyle bir araya geldiHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ile Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ekonomi ve hukukta reform çalışmaları kapsamında gerçekleştirdikleri iş dünyası görüşmelerine Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile devam ediyor.
4.12.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

lütfi elvanekonomikirareformbakan elvan

Hazine Ve Maliye Bakanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.