Hazine Ve Maliye Bakanı

Hazine Ve Maliye Bakanı

Son dakika hazine ve maliye bakanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hazine ve maliye bakanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hazine ve maliye bakanı haber sayfamızda...

Hazine Ve Maliye Bakanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.413 hazine ve maliye bakanı haberi bulunmuştur.
'128 milyar dolar' iddiası! CHP'nin üst mahkemeye itirazı reddedildi
'128 milyar dolar' iddiası! CHP'nin üst mahkemeye itirazı reddedildi"128 milyar dolar" davasında tazminat ödemeye mahkum edilen CHP'nin üst mahkemeye yaptığı itiraz reddedildi. Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın vekili Av. İsa Sinan Göktaş, kazanılan tazminatın Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı'na bağışlandığını gösteren dekontu da sosyal medya hesabından paylaştı.
5.07.2022Gündem
Kıdem tazminatı tavanı üzerinden hesaplama | 2022 Temmuz Kıdem tazminatı ne kadar oldu?
Kıdem tazminatı tavanı üzerinden hesaplama | 2022 Temmuz Kıdem tazminatı ne kadar oldu?Kıdem tazminatı ile ilgili sorular gündemden düşmüyor. 2022 Temmuz ayından itibaren geçerli olmak üzere yükselen asgari ücret ardından kıdem tazminatı ne kadar oldu araştırılıyor. Vatandaşlar, kıdem tazminatı tavanı üzerinden hesaplama nasıl yapılır öğrenmek istiyor. İşte 2022 Temmuz kıdem tazminatı miktarı...
5.07.2022Gündem
Enflasyonla mücadele adımları açıklandı
Enflasyonla mücadele adımları açıklandıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, enflasyonla mücadelede atılan 11 adımı sosyal medya hesabından paylaştı.
5.07.2022Uzmanpara
Enflasyonla mücadeleye yönelik atılan adımlara ilişkin Bakan Nebati'den açıklama
Enflasyonla mücadeleye yönelik atılan adımlara ilişkin Bakan Nebati'den açıklamaHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, enflasyonla mücadelede atılan 11 adımı sosyal medya hesabından paylaştı.
5.07.2022Ekonomi
KIDEM TAZMİNATI ne kadar? 2022 Temmuz yeni kıdem tazminatı tavanı kaç para?
KIDEM TAZMİNATI ne kadar? 2022 Temmuz yeni kıdem tazminatı tavanı kaç para?Yeni asgari ücret zammı sonrası kıdem tazminatı da araştırılıyor. Net miktarı 5 bin 500 olan asgari ücret sonrasında kıdem tazminatı merak konusu oldu. Kıdem tazminatı tavanı 2022 Temmuz ne kadar? Kıdem Tazminatı hesaplama formülü nedir? İşte konuya ilişkin merak edilen rakam...
5.07.2022Ekonomi
Bedelli askerliğin yeni ücreti belli oldu!
Bedelli askerliğin yeni ücreti belli oldu!Hazine ve Maliye Bakanlığı, yeni genelge yayımladı. Genelgede memur aylık katsayısı da belirlendi. Bununla birlikte yeni bedelli askerlik ücretleri de netleşti. İşte detaylar...
5.07.2022Ekonomi
ENFLASYON ORANI belli oldu! 2022 Haziran Enflasyon oranı kaç açıklandı?
ENFLASYON ORANI belli oldu! 2022 Haziran Enflasyon oranı kaç açıklandı?2022 Haziran ayının enflasyon oranı dün açıklandı. 'Enflasyon oranı kaç' sorusu yoğun ilgiye uğruyor. Haziran ayının enflasyonu oranının açıklanmasıyla birlikte 2022 yılının ilk 6 ayın enflasyon yüzdesine göre zam oranları da belirlendi. Peki 2022 Enflasyon Haziran rakamları kaç çıktı? İşte enflasyon rakamları ve Bakan Nebati'nin değerlendirmesi...
5.07.2022Ekonomi
Nebati: Rekabet artışı fiyatları düşürecek
Nebati: Rekabet artışı fiyatları düşürecekHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, ”Önümüzdeki dönemde para ve maliye politikalarının güçlü eş güdümünün yanı sıra mal ve hizmet piyasalarında rekabet ve verimliliği artıracak yapısal politikaları hayata geçirerek fiyat artışlarının düşürülmesi hedeflenmektedir” dedi.
5.07.2022Ekonomi
Genelge yayımlandı! Kıdem tazminatı tavanı belli oldu
Genelge yayımlandı! Kıdem tazminatı tavanı belli olduTÜİK'in Haziran ayı enflasyon rakamlarını açıklamasıyla birlikte memur, emekli, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin alacağı zam oranı belli oldu. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati imzasıyla yayımlanan genelgeyle milyonlarca çalışanı ilgilendiren kıdem tazminatında tavan rakam da belli oldu.
4.07.2022Ekonomi
Bakan Nebati enflasyon rakamlarını değerlendirdi
Bakan Nebati enflasyon rakamlarını değerlendirdiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati enflasyon rakamlarını değerlendirdi.
4.07.2022Haberler
Bakan Nebati'den enflasyon açıklaması
Bakan Nebati'den enflasyon açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Önümüzdeki dönemde para ve maliye politikalarının güçlü eş güdümünün yanı sıra mal ve hizmet piyasalarında rekabet ve verimliliği artıracak yapısal politikaları hayata geçirerek fiyat artışlarının düşürülmesi hedeflenmektedir" dedi.
4.07.2022Uzmanpara
Bakan Nebati enflasyon rakamlarını değerlendirdi
Bakan Nebati enflasyon rakamlarını değerlendirdiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati enflasyon rakamlarını değerlendirdi.
4.07.2022Ekonomi
Mahkeme kararını verdi! CHP, Berat Albayrak'a tazminat ödeyecek
Mahkeme kararını verdi! CHP, Berat Albayrak'a tazminat ödeyecekEski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın vekili Av. İsa Sinan Göktaş, '128 milyar dolar' iddiası sebebiyle CHP'nin tazminat ödemeye mahkum edildiğini duyurdu. 60 bin TL'lik tazminatın Berat Albayrak tarafından Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı'na bağışlanacağı öğrenildi.
3.07.2022Gündem
Bakan Nebati ihracat rakamlarını değerlendirdi
Bakan Nebati ihracat rakamlarını değerlendirdiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, açıklanan ihracat rakamlarını değerlendirdi.
2.07.2022Ekonomi
Yeni önlem proforma faturalarda olacak
Yeni önlem proforma faturalarda olacak Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, proforma fatura karşılığı kredi alınmasının önüne geçmek için adım atacaklarını söyledi.
2.07.2022Ekonomi
CHP, Albayrak’a tazminat ödeyecek
CHP, Albayrak’a tazminat ödeyecekCHP, ‘128 milyar dolar’ iddiaları nedeniyle eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a 60 bin TL tazminat ödemeye mahkum edildi. Albayrak’ın vekili avukat İsa Göktaş, tazminat bedelinin Albayrak tarafından Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı’na bağışlanacağını açıkladı.
2.07.2022Gündem
Haziran enflasyon rakamları ne zaman açıklanacak? 2022 Enflasyon oranı nedir?
Haziran enflasyon rakamları ne zaman açıklanacak? 2022 Enflasyon oranı nedir?Haziran ayı sona erdikten sonra merak konusu olan enflasyon oranı kaç çıktı? Vatandaşların gündeminden düşmeyen enflasyon rakamları ne zaman açıklanacak? TÜİK tarafından duyurulacak olan Haziran 2022 enflasyon oranı tarihi haberimizde...
1.07.2022Ekonomi
Bakan Nebati evlat nöbetindeki aileleri ziyaret etti
Bakan Nebati evlat nöbetindeki aileleri ziyaret ettiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, 1033 gündür HDP İl Binası önünde evlat nöbeti tutan aileleri ziyaret etti.
1.07.2022Siyaset
Mahkeme kararını verdi! CHP, Berat Albayrak'a tazminat ödeyecek
Mahkeme kararını verdi! CHP, Berat Albayrak'a tazminat ödeyecekEski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın vekili Av. İsa Sinan Göktaş, '128 milyar dolar' iddiası sebebiyle CHP'nin tazminat ödemeye mahkum edildiğini duyurdu.
3.07.2022Siyaset
ENFLASYON 2022 HAZİRAN KAÇ OLDU? Yeni enflasyon oranı 2022 Haziran belirlendi mi?
ENFLASYON 2022 HAZİRAN KAÇ OLDU? Yeni enflasyon oranı 2022 Haziran belirlendi mi?Bugün yeni ayın ilk günü olduğundan dolayı akıllara enflasyon oranı ile ilgili sorular geldi. 2022 Yılının Haziran ayı sona erdikten sonra 'enflasyon kaç' sorusu yoğun ilgi görmeye başladı. Milyonlarca vatandaş Haziran 2022 enflasyon oranı açıklandıktan sonra emekliye ve memura yapılacak olan zammı konuşuyor. Peki Haziran 2022 enflasyon oranı açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Enflasyon oranı beklentisi nedir?
1.07.2022Ekonomi
Bakan Nebati'den büyüme ve enflasyon mesajı
Bakan Nebati'den büyüme ve enflasyon mesajıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, 'Diyarbakır İş Dünyası Buluşması' programında büyüme ve enflasyon rakamlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
1.07.2022Ekonomi
Bakan Nebati: 81 ilimizden en az 81 marka kooperatif çıkarmayı hedefliyoruz
Bakan Nebati: 81 ilimizden en az 81 marka kooperatif çıkarmayı hedefliyoruzHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Halkbank Üreten Kadınlar Buluşması'nda açıklamalarda bulundu.
1.07.2022Ekonomi
Konutlara ısı yalıtım fırsatı
Konutlara ısı yalıtım fırsatıVatandaşlara konutlarının ısı yalıtımı için 50 bin liraya kadar, 60 ay vadeli 0.99 faiz oranıyla kredi kullandırımı başladı. Kredi üç kamu bankasının yanı sıra Ziraat Katılım’dan da alınabilecek.
1.07.2022Ekonomi
Bakan Nebati duyurdu! Konut başına 0,99 faizli 50 bin lira kredi projesi bugün başladı
Bakan Nebati duyurdu! Konut başına 0,99 faizli 50 bin lira kredi projesi bugün başladıHazine ve Maliye Bakanı Nebati, konut başına 50 bin liraya kadar finansman imkanı sağlayan, 60 ay vadeli, 0,99 faizli Konutlarda Isı Yalıtım Projesi'nin bugün başladığını bildirdi.
30.06.2022Ekonomi
Bakan Nebati: Sağlık çalışanlarının performans ek ödeme tavanları yükseltildi
Bakan Nebati: Sağlık çalışanlarının performans ek ödeme tavanları yükseltildiHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati "Sağlık çalışanlarının sabit ek ödemeleri genel bütçeye alınarak, dağıtılabilir ek ödeme miktarı arttırıldı, performans ek ödeme tavanları yükseltildi. Hekimlerin ve diş hekimlerinin emekli aylıklarına ilişkin iyileştirme yapıldı, hastanelerin tamamında performans ek ödemesi dağıtılabilir hale getirildi" dedi.
29.06.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Hazine Ve Maliye Bakanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.