Isıtma

Isıtma

Son dakika ısıtma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ısıtma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ısıtma haber sayfamızda...

Isıtma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.378 isitma haberi bulunmuştur.
Vodafone Parkta 2 gündür altta ısıtma çalıştırıldığı için zeminde kar tutmadı
Vodafone Park'ta 2 gündür altta ısıtma çalıştırıldığı için zeminde kar tutmadıSüper Lig'in 19. haftasında bugün oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisi için statta tüm önlemler alındı.
17.01.2021Beşiktaş
Tesladan 158.000 aracı geri çağırması istendi
Tesla'dan 158.000 aracı geri çağırması istendiABD’nin Ulusal Otoyol Trafik Güvenliği İdaresi, Tesla’dan toplam 158.000 Model S ve Model X aracı dokunmatik ekranlarındaki sorun sebebiyle geri çağırmasını istedi. Dokunmatik ekranlardaki sorunun kaza risklerini artırmasından endişe ediliyor.
15.01.2021Teknoloji
Diz Ağrısına Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer Diz Ağrısı Neden Olur, Neyin Habercisidir
Diz Ağrısına Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer? Diz Ağrısı Neden Olur, Neyin Habercisidir?Diz ağrısına dair her detayı sizin için araştırdık, diz ağrısına ne iyi gelir, nasıl geçer? Diz ağrısı neden olur, neyin habercisidir? İşte, tüm detaylar.
13.01.2021Sağlık
Üretimin geleceği İzmir topraklarında
Üretimin geleceği İzmir topraklarındaBakan Pakdemirli, Tarıma Dayalı OSB’ler için çalışmaların sürdüğünü belirtti. Bergama’da 2 bin 500 kişiye iş imkanı sunulacak. Dikili’de seralarda temiz enerji kullanılacak
9.01.2021Ege
Çeşmede yılbaşında nüfus 3 katına çıktı İzmirden destek ekipleri gidecek
Çeşme'de yılbaşında nüfus 3 katına çıktı! İzmir'den destek ekipleri gidecekİzmir’in Çeşme ilçesi, yılbaşını geçirmek isteyenlerin akınına uğradı. Çeşme Turistik Otelciler Birliği (ÇEŞTOB) Başkanı Yakup Demir, turistik ilçede doluluk oranının yüzde 100 arttığını belirterek, olası yılbaşı partilerini engellemek için İzmir'den jandarma ve polis ekipleri geleceğini söyledi.
31.12.2020Haberler
Çeşmede yılbaşında nüfus 3 katına çıktı İzmirden destek ekipleri gidecek
Çeşme'de yılbaşında nüfus 3 katına çıktı! İzmir'den destek ekipleri gidecekİzmir’in Çeşme ilçesi, yılbaşını geçirmek isteyenlerin akınına uğradı. Çeşme Turistik Otelciler Birliği (ÇEŞTOB) Başkanı Yakup Demir, turistik ilçede doluluk oranının yüzde 100 arttığını belirterek, olası yılbaşı partilerini engellemek için İzmir'den jandarma ve polis ekipleri geleceğini söyledi.
31.12.2020Gündem
I Ve İ İle Eşya İsimleri: I, İ Harfi İle Başlayan Eşyalar Nelerdir
I Ve İ İle Eşya İsimleri: I, İ Harfi İle Başlayan Eşyalar Nelerdir?Baş harfi ''İ'' olan eşyaların başında ipekten üretilmiş ürünler var. Tekstil sektöründe en çok kullanılan kumaşlardan biri olan ipekten perde ve halı da imal edilir. İ ve ı ile eşya isimleri hangileri, bu eşyaların özellikleri nelerdir? Merak eden okurlar için listeledik.
31.12.2020Eğitim
Tamamlama vizesi alan 356 milyon liralık 24 yatırım 1092 kişiye iş kapısı oldu
"Tamamlama vizesi" alan 356 milyon liralık 24 yatırım 1092 kişiye iş kapısı olduSanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nca ocak-ekim döneminde Sakarya'da gerçekleşen 356 milyon 134 bin 468 lira tutarındaki yatırıma "tamamlama vizesi" verildi.
30.12.2020Ekonomi
Yedi güzel adam şiiri - Cahit Zarifoğlu
Yedi güzel adam şiiri - Cahit ZarifoğluEdebiyat dünyasının en çok bilinen isimlerinden biri olan Cahit Zarifoğlu'nun en ünlü şiirlerinden birisi olan Yedi güzel adam isimli şiiri altı bölümden oluşur ve şiirde yedi adamın bahsi geçer.Yedi güzel adamdan biri “kan” görür gereğini beller. Biri “aşk” görür ve gereğini beller. Biri “yar”, biri “bela”, biri “dağ” diğeri de “sofra” görür ve gereğini beller. Yedinci güzel adam ise “diğerlerini” görmüştür. İşte yedi güzel adam şiirinin sözleri.
12.01.2021Şiirler
Doğal gazda kritik yıl: Türkiye kontratlarda esneklik ve indirim talep ediyor
Doğal gazda kritik yıl: Türkiye kontratlarda esneklik ve indirim talep ediyorTürk doğal gaz sektörü açısından kritik bir eşik olarak nitelendirilen 2021'de Türkiye'nin uzun vadeli doğal gaz kontratlarının önemli bir bölümünün süresi sona erecek. Bu kontratların yeniden müzakere edilmesi sürecinde kontrat yapısında esneklik ve fiyatlarda indirim yapılması, Türkiye'nin taleplerinin başında geliyor.
29.12.2020Ekonomi
Kapalı mekanlarda virüs tehdidine karşı Hycanx Hepa UVC Sistemi  geliştirildi
Kapalı mekanlarda virüs tehdidine karşı Hycanx Hepa UVC Sistemi geliştirildiCanovate Group Yönetim Kurulu Başkanı Can Gür, Canovate Group tarafından üretilen, dünyada "ilk" ve "tek" olan HyCanx Hepa UVC Kombo Kanal Tipi Hava Temizleme Sistemi ile kamu binaları, okullar, üniversiteler, hastaneler, plazalar, AVM'ler, oteller, fabrikalar, spor salonları gibi kapalı tüm mekanlardaki Kovid-19 dahil tüm virüs ve bakterilerin, yüzde 99 oranında etkisiz hale getirildiğini ve bulaşma riskinin sona erdiğini bildirdi.
23.12.2020Teknoloji
KDV indirimlerine devam edilecek
KDV indirimlerine devam edilecekYeni tip koronavirüsten (COVID-19) etkilenen ekonomik faaliyetlere destek sağlanması amacıyla çok sayıda hizmet kolunda katma değer vergisi (KDV) oranlarında yıl sonuna kadar geçerli olan indirim oranları 31 Mayıs 2021 tarihine kadar uzatıldı.
23.12.2020Ekonomi
Türkiyenin ilk asansörlü serasında kış ayında üretildi
Türkiye'nin ilk asansörlü serasında kış ayında üretildiTürkiye'nin ilk asansörlü ve tam otomatik topraksız çilek serasında kış mevsiminde de çilek üretimi devam ediyor.
21.12.2020Ekonomi
Türk iklimlendirme sektöründen Kolombiyaya ihracat atağı
Türk iklimlendirme sektöründen Kolombiya'ya ihracat atağıTürk iklimlendirme sektörü, 2020 yılının son sanal ticari heyet organizasyonunu Kolombiya'ya yaptı.
17.12.2020Ekonomi
Kaz Yağının Faydaları Nelerdir Kaz Yağı Romatizmaya İyi Gelir Mi
Kaz Yağının Faydaları Nelerdir? Kaz Yağı Romatizmaya İyi Gelir Mi?Kaz yağının faydaları nelerdir? Kaz yağı romatizmaya iyi gelir mi? Kaz yağı hangi hastalıklarda kullanılır? Kaz yağı nasıl kullanılır? Kaz yağının yararı nedir? Kaz yağı nasıl yapılmaktadır? Kaz yağının içeriğinde başka bir madde bulunur mu? Kaz yağının faydaları ve kaz yağı romatizmaya iyi gelir mi gibi soruların yanıtlarını sizler için derledik.
16.12.2020Sağlık
Slime Nasıl Yapılır Ve Malzemeleri Nelerdir Slime Katılaştırma Ve Yumuşatma Yöntemleri
Slime Nasıl Yapılır Ve Malzemeleri Nelerdir? Slime Katılaştırma Ve Yumuşatma YöntemleriSlime son zamanlarda oldukça fazla olarak kullanılan ve çocukların ilgisini çeken bir üründür. Yabancı bir ismi olduğu için ilk duyulduğunda ne anlama geldiği tahmin edilemeyebilir. Slime, aslında eski zamanlarda üretilen bir oyuncak olarak piyasaya çıkmış olsa bile son zamanlarda popülerliği oldukça artmıştır. Siz de slime hakkında merak ettiğiniz sorunların cevaplarına içeriğimizi okuyarak ulaşabilirsiniz. Slime nasıl yapılır? Slime malzemeleri nelerdir? Slime katılaştırma ve yumuşatma yöntemleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.
10.12.2020Yaşam
Yerden Isıtma Sistemi Nasıl Yapılır, Nasıl Çalışır
Yerden Isıtma Sistemi Nasıl Yapılır, Nasıl Çalışır?Yerden ısıtmanın neolitik dönemlere kadar uzanan çok eski bir geçmişi vardır. Arkeolojik kazılar yerlilerin kendilerine has ısınma yöntemlerini keşfetmişlerdir. Bu da yangın yolu ile ısınan zemini kullandıklarını göstermektedir. Alevlerden çıkan sıcak hava ile taşlar ısınmıştır. Onların barındıkları yerler böylece sıcak kalmayı sürdürmüştür. Ama bu kullanılan ilkel yollar şimdi bile birçok modern ısıtma yöntemine ilham olmuştur. İşte, tüm detaylar.
10.12.2020Dekorasyon
Yeşil ekonomi 10 yılda 35 milyon istihdam yaratacak
Yeşil ekonomi 10 yılda 35 milyon istihdam yaratacakDüşük karbonlu yatırımların 2030'a kadar net 35 milyon istihdam yaratacağı öngörülürken, değeri 12,5 trilyon doları bulan 1500'den fazla şirket net sıfır emisyon hedefi belirledi.
10.12.2020Uzmanpara
Yabancılar konutta pandemi dinlemedi; akıllı ve eşyalı ev istiyorlar
Yabancılar konutta pandemi dinlemedi; akıllı ve eşyalı ev istiyorlarTürkiye'de yabancılara konut satışı, uçuşların yeniden açıldığı ağustostan itibaren geçen yıla göre her ay artarak devam ediyor. Yabancıların en çok konut satın aldığı iller sıralamasında ikinci olan Antalya'da, sırasıyla Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT), Avrupa ülkeleri ile İran vatandaşları konut alıyor. Antalya'da yabancılar daha çok 2 artı 1 ve 1 artı 1, eşyalı ve akıllı ev sistemleri bulunan konutları tercih ediyor.
9.12.2020Ekonomi
Son dakika... Vaniköy Camiindeki yangında flaş gelişme
Son dakika... Vaniköy Camii'ndeki yangında flaş gelişmeGelen son dakika haberine göre; Üsküdar’da Tarihi Vaniköy Camii’nde çıkan yangına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında hazırlanan bilirkişi raporu dosyaya girdi. Raporda, gerekli tedbirleri almayan, caminin ait olduğu vakıf yönetiminin kusurlu olduğu belirtildi.
8.12.2020Gündem
Hava kirliliği 7 milyon insanın erken ölümüne neden oluyor
Hava kirliliği 7 milyon insanın erken ölümüne neden oluyorİstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Toros, hava kirliliğinin dünya genelinde her yıl yaklaşık 7 milyon insanın erken yaşta ölümüne neden olduğunu söyledi.
6.12.2020Dünya
Cep yakmayan öneriler geldi...
Cep yakmayan öneriler geldi...Yaşar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Arif Hepbaşlı, enerji verimliğinin, yalıtımın ve bilinçli tüketimin ısıtma harcamalarında en büyük tasarruf etme yöntemi olduğunu söyledi.
30.11.2020Ege
Omuz ağrısı en çok kimlerde görülüyor
Omuz ağrısı en çok kimlerde görülüyor? Uzman Fizyoterapist Özge Tahran, omuz ağrılarının sebeplerine yönelik önemli ipuçları aktardı. Ev kadınları ve bazı sporcularda omuz ağrılarına sıkça rastlandığını belirten Tahran, tedavide öncelikli yöntemin; ters hareketten kaçınmak, dinlenmek ve fizik tedavi uygulamak olduğunu söyledi.
29.11.2020 Genel Sağlık
Elektronik cihazlara koruma kalkanı
Elektronik cihazlara koruma kalkanıDüşürerek kırdığınız cep telefonu, çocuğunuzun top oynarken ekranını parçaladığı televizyon, yüksek voltaj yüzünden arızalanan buzdolabınız kısaca evinizdeki bütün elektronik ve elektrikli eşyalar Tur Assist’in hizmete aldığı Elektronik Cihaz Güvencesi ile koruma altına alınıyor. Cihazınız güvence kapsamında tamir edildiği gibi yerine ikame cihaz hizmeti de sunuluyor. Hatta tercih edilmesi durumunda piyasa değerinin üstünde satın alınıp yeni cihaz ile değiştirilebiliyor.
24.11.2020Sigorta
Kışın sürücülerin kabusu olan rampaya alttan ısıtma sistemi
Kışın sürücülerin kabusu olan rampaya alttan ısıtma sistemiBayburt'ta belediye tarafından özellikle kış aylarında sürücülerin korkulu rüyası haline gelen Kışla Çeşmesi rampasında 'kar-buz eritme sistemi' hayata geçiriliyor. Yol tabanına döşenen ve kar yağışıyla birlikte otomatik olarak devreye girecek sistemle, rampa üzerindeki karın eriyip, buzlanma riskini önlenmesi hedefleniyor.
24.11.2020Gündem
Türkiyede çok nadir uygulanan bir proje
Türkiye'de çok nadir uygulanan bir projeBayburt'ta belediye tarafından özellikle kış aylarında sürücülerin korkulu rüyası haline gelen Kışla Çeşmesi rampasında 'kar-buz eritme sistemi' hayata geçiriliyor. Yol tabanına döşenen ve kar yağışıyla birlikte otomatik olarak devreye girecek sistemle, rampa üzerindeki karın eriyip, buzlanma riskini önlenmesi hedefleniyor.
24.11.2020Gündem
İtalyada karar verildi... 1 Ocaktan itibaren yasak
İtalya'da karar verildi... 1 Ocak'tan itibaren yasak!İtalya'nın kuzeyindeki Milano kentinde 1 Ocak 2021'den itibaren otobüs durakları, parklar, stadyumlar gibi açık alanlarda sigara içmek yasaklanacak. Milano Belediyesi yasağın kapsamını 2025 yılında daha da genişleterek açık havadaki tüm kamusal alanlara yaymayı planlıyor.
23.11.2020Dünya
‘Yönetmeliğe uyulsa yanmazdı’
‘Yönetmeliğe uyulsa yanmazdı’Üsküdar’daki tarihi Vaniköy Camii’nde geçen pazar yaşanan yangının kablo izolasyonlarının tutuşmasıyla meydana geldiği ortaya çıktı. Oysa 12 yıl önce çıkarılan “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” uyarınca, tarihi yapının ahşap kısımlarında kullanılan elektrik kablolarının yangına en az 60 dakika dayanıklı olması ve çelik boru içinden geçirilmesi gerekiyordu.
19.11.2020Gündem
Son dakika Rapor açıklandı Vaniköy Camii yangının sebebi belli oldu
Son dakika! Rapor açıklandı! Vaniköy Camii yangının sebebi belli olduTarihi Vaniköy Camii yangının çıkış nedeniyle ilgili itfaiye raporunda "Elektrik tesisatı kablolarının ısınması sonucu, kablo izolasyonlarının tutuşmasıyla yangın başlangıcı meydana geldi" denildi.
17.11.2020Gündem
‘Evde kal’anlar ısıtıcıya koştu
‘Evde kal’anlar ısıtıcıya koştuKoronavirüs salgınıyla birlikte evde daha çok vakit geçiren tüketiciler, balkon ve bahçelerde kullanmak için çeşitli ısıtıcıları tercih ediyor. Online satışlarda da yüzde 100’e varan artış var
17.11.2020Ekonomi
Yangına karşı niçin önlem alınmadı
'Yangına karşı niçin önlem alınmadı?'Uzmanlar, 15 Kasım’da alevlerin yuttuğu tarihi Vaniköy Camisi’nde yangına karşı önlem alınmamasına tepki gösterdi. Mimar Sinan Genim’in aylar önce Vaniköy Camisi’nde acilen tedbir alınması gerektiği uyarısında bulunduğu ortaya çıktı.
17.11.2020Gündem
Verimli enerji için dijital termostat
Verimli enerji için dijital termostatPanasonic Life Solutions Türkiye’nin geliştirdiği VİKO Zemin Altı Uyumlu Dijital Termostat otel, rezidans ve plazalarda yaşam konforunu yükseltirken, enerjiyi de verimli kullanmayı sağladığı belirtildi.
16.11.2020Ekonomi
2021 yılının son çeyreğinde Türkiye yollarına çıkacak İşte özellikleri
2021 yılının son çeyreğinde Türkiye yollarına çıkacak! İşte özellikleriBMW, elektrikli mobilite alanında amiral gemisi olması beklenen tamamen elektrikli SAV modeli BMW iX’in dünya prömiyerini gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıl lanse edilen BMW iNEXT konseptinin seri üretim versiyonu olarak sahneye çıkan BMW iX, BMW’nin Almanya’daki Dingolfing fabrikasında üretilecek ve 2021 yılının son çeyreğinde Türkiye’de yollarla buluşacak.
13.11.2020Otomobil
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan TVden izleyenlere seslendi: Ne olur bırakın
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan TV'den izleyenlere seslendi: Ne olur bırakınGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tekirdağ Şehir Hastanesi Açılış Töreni'nde konuştu. Sigara yasaklarına da değinen Erdoğan, "Ekranları başında bizi izleyenlere sesleniyorum: Ne olur sigara içmeyi bırakın! Kendi kendimizin katili olmayalım." dedi.
13.11.2020Siyaset
Fındığın Faydaları Nelerdir Fındık Yağı Ve Fındık Kabuğu Neye İyi Gelir
Fındığın Faydaları Nelerdir? Fındık Yağı Ve Fındık Kabuğu Neye İyi Gelir?Fındık faydaları saymakla bitmeyen bir besin kaynağıdır. Uzmanlar sağlık için muhakkak her gün bir avuç fındık yemeyi önermektedirler. Bu bakımdan fındığın nelere faydalı olduğunu bilmek gerekmektedir. Fındık faydalarının yanında oldukça lezzetli bir yiyecek olarak herkes tarafından sevilmektedir. Fındığın faydaları nelerdir? Fındığın tarihçesini ve fındık yağının özelliklerini detaylı bir şekilde sizin için derledik.
13.11.2020 Genel Sağlık
Sera ‘akıllanmazsa’ afet kaçınılmaz olur
'Sera ‘akıllanmazsa’ afet kaçınılmaz olur'Her dolu yağışı, yoğun yağmur, seralara büyük zarar veriyor. Üretim sekteye uğrarken, verim de düşüyor. Türkiye, tam otomasyonlu teknolojik seralara geçmek için çalışıyor
13.11.2020Ekonomi
Gemi Makine Mühendisi Nedir, Nasıl Olunur Gemi Mühendisliği Mezunu Ne İş Yapar
Gemi Makine Mühendisi Nedir, Nasıl Olunur? Gemi Mühendisliği Mezunu Ne İş Yapar?Mühendislik oldukça geniş kapsamlı bir alandır. Pek çok farklı alanda uzmanlaştıktan sonra mühendislik yapılabilir. Özellikle de gemi makine mühendisinin görevleri çok merak ediliyor. Gemi makine mühendisi nedir? Tüm ayrıntılarını sizler için derledik.
10.11.2020Kariyer
Soğuktan titreyen kumruyu saç kurutma makinesiyle ısıttı
Soğuktan titreyen kumruyu saç kurutma makinesiyle ısıttıSultangazi'de bir kişinin, sağanak yağıştan dolayı ıslanan ve soğuktan titreyen kumruyu saç kurutma makinesiyle ısıtma anları kameraya yansıdı.
9.11.2020Yaşam
İstanbulda soğuktan titredi, saç kurutma makinesiyle ısıttı
İstanbul'da soğuktan titredi, saç kurutma makinesiyle ısıttıSultangazi'de bir kişinin, sağanak yağıştan dolayı ıslanan ve soğuktan titreyen kumruyu saç kurutma makinesiyle ısıtma anları kameraya yansıdı.
9.11.2020Gündem
Seracılık (Myo) Bölümü Nedir, Dersleri Nelerdir Mezunu Ne İş Yapar
Seracılık (Myo) Bölümü Nedir, Dersleri Nelerdir? Mezunu Ne İş Yapar?Ülkemiz bulunduğu konum itibari ile seracılık faaliyetleri çok sık yapılmaktadır. Özellikle bol güneşli olan Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri seracılık verimli olarak yapılmaktadır. Ülkemizde bu işin uzmanı kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle Seracılık bölümü son yıllarda çok sık araştırılan bir bölüm olmuştur. Peki, seracılık bölümü nedir, dersleri nelerdir? Mezunu ne iş yapar? Sizlere Seracılık bölümü hakkında merak edilenleri sizler için derledik.
7.11.2020Kariyer
Profesyonel Klima ve Kombi Servisi Arkom Teknik
Profesyonel Klima ve Kombi Servisi Arkom TeknikSoğuk bir kış gününde kombinizin bozulması ya da sıcak bir yaz gününde klimanızın çalışmaması, isteyeceğiniz son şeydir. Isıtma ve soğutma sistemlerinizin olabildiğince sorunsuz ve verimli şekilde çalışması için, kombi ve klima servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
19.11.2020Advertorial
Petit Four tarifi nedir Petit Four ne demek
Petit Four tarifi nedir? Petit Four ne demek?MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık kazanmak için mücadele verecek yarışmacılar, Petit Four yapacak. İzleyiciler ise Petit Four tarifi nedir, Petit Four ne demek arayışına geçti. İşte Petit Four hakkında merak edilenler...
31.10.2020Tatlılar
2 MİLYAR CİROYA ULAŞAN 43 YILLIK SERÜVEN
2 MİLYAR CİROYA ULAŞAN 43 YILLIK SERÜVEN1977’de Türkiye'nin ilk entegre katı yakıt sobası üretimi ile faaliyete başlayan Simfer, süreç içerisinde ürün yelpazesini ısıtıcı – pişirici ve soğutucu grubu ürünlere çevirerek 43 yıldır hız kesmeden büyümeye devam ediyor. 150’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve yıllık ihracatı 150 milyon dolara ulaşmış grup, Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu sıralamasında 314.sırada yer alan şirkete de sahip.
30.10.2020Marka Haberleri
Kullandığımız plastik malzemeler sağlığımızı nasıl etkiliyor
Kullandığımız plastik malzemeler sağlığımızı nasıl etkiliyor?Mutfak malzemelerinden, tekstil ürünlerine, bebek bakım ürünlerinden, inşaat malzemelerine, oyuncaklardan pet şişelere kadar kullandığımız pek çok şey plastikten üretiliyor. Ancak dikkat! Plastiğin içerisinde yer alan kimyasallar hormonların yapısını, etkisini veya metabolizmasını bozarak başta üreme, tiroit, pankreas gibi birçok hormonal bezdeki dengeyi altüst edebiliyor. Peki, plastik ürünleri hayatımızdan nasıl çıkarabiliriz? Plastik kullanımını azaltmak için hangi yollara başvurmalıyız? Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doç.Dr. Mahmut Muzaffer İlhan cevapladı
29.10.2020Genel Sağlık

Yazar Sonuçları

Sina KoloğluMilliyet Yazarı
DÜNYA ÇAPINDA BİR MÜZE!Çağlar Boyu Aydınlatma Isıtma Koleksiyonları Müzesi...
25.12.2020Cadde
Doç. Dr. Aydın KÖŞÜŞMilliyet Yazarı
Endometriozis (çikolata kisti) tedavisi: Medikal mi, cerrahi mi?Endometirozis tedavisi ilaçla yada cerrahi yöntemle yapılmaktadır...
15.12.2020
Filiz AygündüzMilliyet Yazarı
Sizin makara oyununuz ne?Freud’un en tartışmalı makalesi hiç kuşkusuz “Haz İlkesinin Ötesinde”dir...
29.11.2020PN Yaşam
Dr. Gökhan GülerMilliyet Yazarı
Adet ağrısı nasıl geçer?Adet ağrısı nasıl geçer sorusu birçok kadının sıkça sorduğu bir sorudur...
15.11.2020PN Sağlık
Hanife BaşMilliyet Yazarı
Son model tekno oyuncaklar!Pandemiye karşın teknolojide inovasyon hız kesmiyor...
1.11.2020
Y G AMilliyet Yazarı
Barış Arıcı: Türkiye’ye yenilenebilir enerji merkezi olmak yakışmaz mı?Covid-19 etkisi ile geri planda kalmış gibi görünse de tüm dünyanın iklim değişikliği ile topyekün mücadelesi devam ediyor...
30.10.2020

Benzer Haber Etiketleri

Son haberseraegeçeşmeyılbaşı

Isıtma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.