Kredi Kartı

Kredi Kartı

Son dakika kredi kartı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kredi kartı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kredi kartı haber sayfamızda...

Kredi Kartı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.873 kredi karti haberi bulunmuştur.
BusinessCard’a yüzde 5 indirim
BusinessCard’a yüzde 5 indirimVakıfBank ile Op Grup arasında gerçekleştirilen işbirliğiyle VakıfBank BusinessCard’lılara OPET istasyonlarından Opet Otobil aracılığıyla yapacakları her akaryakıt harcamasında yüzde 5 indirim sağlanıyor.
19.01.2021Ekonomi
Evler ‘butik’ internet vitrin
Evler ‘butik’ internet vitrinSosyal medya son dönemde cıvıl cıvıl. Evde ürettiğini internetten satanlara gelen vergi muafiyetinin de motivasyonuyla yapılan kurabiyeler, reçeller, sabunlar göz dolduruyor
16.01.2021Ekonomi
Sahte tezden sonra sahte diploma
Sahte tezden sonra sahte diploma!YÖK, parayla tez konusunda harekete geçti ancak bir taraftan da sahte diploma sorunu var. Öyle ki hukuktan mühendisliklere her bölüm için parayla diploma satılıyor. Bölüm ve üniversitelere göre ücreti, 5 bin 500 TL’den başlıyor, 80 bin TL’ye kadar çıkıyor. Güvenirliği konusunda garanti verilen diplomalar, 7 günde teslim ediliyor
15.01.2021Eğitim
Bankacılık sektörü kredi hacmi geçen hafta geriledi
Bankacılık sektörü kredi hacmi geçen hafta gerilediBankacılık sektörünün kredi hacmi, geçen hafta 31 milyar 145 milyon lira azalarak 3 trilyon 544 milyar 779 milyon liraya indi.
14.01.2021Ekonomi
Bankacılık sektörü kredi hacmi geriledi
Bankacılık sektörü kredi hacmi gerilediBankacılık sektörünün kredi hacmi, geçen hafta 31 milyar 145 milyon lira azalarak 3 trilyon 544 milyar 779 milyon liraya indi.
14.01.2021Uzmanpara
E-ticaret sınırları kaldırıyor
E-ticaret sınırları kaldırıyorEge Genç İş İnsanları Derneği (EGİAD) üyelerinin pandemiyle değişen dünya ticaretine adaptasyonunu hızlandırmak için yeni yılın ilk toplantısında e-ticaret konusunu işledi.
12.01.2021Ege
ING’LİLER TÜRKİYE GENELİNDE 12 BİN ATM’Yİ ÜCRETSİZ KULLANABİLECEK
ING’LİLER TÜRKİYE GENELİNDE 12 BİN ATM’Yİ ÜCRETSİZ KULLANABİLECEKING Türkiye, özel bankalar ile gerçekleştirdiği iş birlikleriyle ATM ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye İş Bankası’nın ardından Akbank ile de iş birliği yapan ING, 12 binden fazla ATM’yi ING müşterilerinin hizmetine sunuyor. Yeni iş birliğiyle birlikte ING’lilerin ATM’ye erişiminin 12 kat arttığını söyleyen ING Türkiye Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Yücel Ölçer, müşterilerinin bu iki bankanın Türkiye genelindeki tüm ATM’lerini hiçbir koşul ve ek ödeme olmadan kullanabildiğini ifade etti.
11.01.2021Marka Haberleri
Dolandırıcıların aşı randevusu yöntemine karşı avukattan uyarı
Dolandırıcıların 'aşı randevusu' yöntemine karşı avukattan uyarıKoronavirüs aşısının gündemde olduğu bugünlerde dolandırıcılar, sağlık üzerinden vatandaşı mağdur ediyor. Farklı meslek gruplarında çalışanların sosyal medyadaki profil fotoğraflarını kullanan dolandırıcılar, o isimlerle de başka hesap açarak, takipçilerine 'aşı randevusu oluşturma' adıyla link gönderiyor. Linke girilmesi halinde GSM operatörleri aracılığıyla kesilen para da vatandaşın faturasına yansıyor. Avukat Mehmet Altın, böyle mağduriyet durumunda mesajlaşma içeriğinin silinmemesi ve ekran görüntüsünün alınması gerektiğini belirterek, "Kendisini dolandıran veya mağdur eden kişinin profil bilgilerinin de ekran görüntüsünü ismi tam çıkacak şekilde almalarını tavsiye ediyoruz. Bu görüntüleri aldıktan sonra zaman kaybetmeden karakola veya savcılığa gitmek lazım" dedi.
11.01.2021Gündem
861 milyon TL’lik tüketici sorununu hakemler çözdü
861 milyon TL’lik tüketici sorununu hakemler çözdüTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, geçen yıl tüketici hakem heyetlerine yapılan toplam 594 bin 270 başvurunun yüzde 87.8’inin karara bağlandığını belirterek, “Bu kapsamda 860 milyon 778 bin 208 lira değerinde uyuşmazlık değerlendirildi” dedi.
11.01.2021Ekonomi
Tüketici hakem heyetleri 861 milyon liralık uyuşmazlığa çözüm getirdi
Tüketici hakem heyetleri 861 milyon liralık uyuşmazlığa çözüm getirdiTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, geçen yıl tüketici hakem heyetlerine yapılan toplam 594 bin 270 başvurunun yüzde 87,8’inin karara bağlandığını belirterek, "Bu kapsamda 860 milyon 778 bin 208 lira değerinde uyuşmazlık değerlendirildi." dedi.
10.01.2021Ekonomi
ING’lilerin ATM’ye  erişimi 12 kat arttı
ING’lilerin ATM’ye erişimi 12 kat arttıING Türkiye, özel bankalar ile gerçekleştirdiği iş birlikleriyle ATM ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye İş Bankası’nın ardından Akbank ile de iş birliği yapan ING, 12 binden fazla ATM’yi ING müşterilerinin hizmetine sunuyor. Yeni iş birliğiyle birlikte ING’lilerin ATM’ye erişiminin 12 kat arttığını söyleyen ING Türkiye Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Yücel Ölçer, müşterilerinin bu iki bankanın Türkiye genelindeki tüm ATM’lerini hiçbir koşul ve ek ödeme olmadan kullanabildiğini ifade etti
10.01.2021Ekonomi
SKY Limitliler 1 milyona ulaştı
SKY Limitliler 1 milyona ulaştıVakıfBank’ın limit yönetimini müşterilerin belirlemesine imkân veren yenilikçi ürünü SKY Limit tanımlanan müşteri sayısı 1 milyona ulaştı.
8.01.2021Ekonomi
Bankacılık sektörünün kredi hacmi geriledi
Bankacılık sektörünün kredi hacmi gerilediBankacılık sektörünün kredi hacmi, geçen hafta 17 milyar 674 milyon lira azalarak 3 trilyon 575 milyar 923 milyon liraya indi.
7.01.2021Ekonomi
Bankacılık sektörünün kredi hacmi azaldı
Bankacılık sektörünün kredi hacmi azaldıBankacılık sektörünün kredi hacmi, geçen hafta 17 milyar 674 milyon lira azalarak 3 trilyon 575 milyar 923 milyon liraya indi.
7.01.2021Uzmanpara
Halk Bankası ATO üyelerine düşük faizli finansman desteği verecek
Halk Bankası ATO üyelerine düşük faizli finansman desteği verecekAnkara Ticaret Odası, Türkiye Halk Bankası Ankara Bölge Müdürlüğü ile "Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi" iş birliği protokolü imzaladı.
6.01.2021Ekonomi
1.5 milyon işletmeye tahsilat güvencesi
1.5 milyon işletmeye tahsilat güvencesiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Halkbank arasında imzalanan anlaşmayla, ülke çapında faaliyet gösteren 1.5 milyon işletme, tahsilat güvencesi ve vadeli ödeme esnekliği imkanlarından faydalanacak
6.01.2021Ekonomi
TOBBdan KOBİleri rahatlatacak adım
TOBB'dan KOBİ'leri rahatlatacak adımTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Halkbank arasında "Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması" imzalandı. Satıcıya tahsilat güvencesi, alıcıya da 18 aya kadar vade imkanıyla ödeme esnekliği sunan anlaşmadan TOBB çatısı altındaki 1,5 milyon işletme yararlanabilecek.
5.01.2021Uzmanpara
TOBB ve Halkbank, KOBİleri rahatlatacak finansman anlaşması imzaladı
TOBB ve Halkbank, KOBİ'leri rahatlatacak finansman anlaşması imzaladıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Halkbank arasında "Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması" imzalandı. Satıcıya tahsilat güvencesi, alıcıya da 18 aya kadar vade imkanıyla ödeme esnekliği sunan anlaşmadan TOBB çatısı altındaki 1,5 milyon işletme yararlanabilecek.
5.01.2021Ekonomi
Kartlı harcamalar ilk kez 1 trilyon lirayı geçti
Kartlı harcamalar ilk kez 1 trilyon lirayı geçtiİstanbul Ticaret Odası’nın araştırma sonuçlarına göre, geçen yıl banka ve kredi kartlarıyla yapılan alışveriş tutarı 1 trilyon 61 milyar liraya ulaştı.
5.01.2021Uzmanpara
Siber dolandırıcıların yeni yöntemi parayla aşı randevusu
Siber dolandırıcıların yeni yöntemi parayla aşı randevusuDolandırıcıların yeni tuzağı koronavirüs aşıları oldu. Vatandaşların cep telefonuna ya da maillerine mesaj gönderen internet dolandırıcıları, para karşılığı aşı randevusu vereceklerini belirterek, kredi kartı ve kimlik bilgilerini çalıyor.  Uzmanlar ise özellikle aşının ücretsiz yapılacağına dikkat çekiyor. Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz, aşı uygulamasının e-Nabız uygulaması ve 184 numaralı hat üzerinde yapılacağını belirterek, "Aşıyla ilgili bir kısa mesaj gelmesi veya elektronik posta gelmesi söz konusu değildir. Zaten şu anda da ülkemizde aşılama başlamış değildir. Eğer size böyle bir mesaj veya elektronik posta gelirse bunun şüpheli olduğunu göz önünde bulundurmalısınız ve kesinlikle bu mesajlardaki bağlantıya tıklayarak kişisel bilgilerinizi vermemelisiniz. Kimlik bilgileriniz olabilir, banka hesap numaralarınız olabilir, kredi kartı bilgileriniz olabilir, bunları kesinlikle paylaşmamalısınız. Sağlık Bakanlığı sizden banka hesap numaranızı, kredi kartı numaranızı kesinlikle talep etmez" uyarısında bulunuyor.
5.01.2021Gündem
EXXEN üyelik işlemleri sayfası EXXEN fiyatı ne kadar Yeni dijital platform hakkında merak edilenler
EXXEN üyelik işlemleri sayfası! EXXEN fiyatı ne kadar? Yeni dijital platform hakkında merak edilenlerYeni dijital platform hakkında merak edilenleri bir araya topladık. EXXEN üyelik işlemleri nasıl yapılır? EXXEN fiyatı ne kadar? Aylık, yıllık, reklamlı, reklamsız paket fiyatlarını derledik. İşte EXXEN hakkında merak edilen her şey...
4.01.2021Gündem
Ruhsatsız kafeye şok baskın 16 kişiye 50 bin lira ceza
Ruhsatsız kafeye şok baskın! 16 kişiye 50 bin lira cezaİstanbul Sultangazi'de bir kafeye düzenlenen baskında yasak olmasına rağmen iskambil oynayan ve nargile içen 16 kişiye, 50 bin 400 lira ceza kesildi.
4.01.2021Gündem
‘Kredi kartı dağıtır gibi üye yapmıyoruz’
‘Kredi kartı dağıtır gibi üye yapmıyoruz’CHP’nin Örgütten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, siyasi partilerdeki üye sayısı tartışmasına ilişkin, “Biz, kredi kartı dağıtır gibi üye yapmıyoruz. Üye hedefi koymamamızın nedeni nitelikli üye çalışması. Ama üyemiz olmayan köy kalmasın diyoruz” dedi.
4.01.2021Siyaset
Noterlerde yeni dönem 600 milyon TL’lik işlem kredi kartıyla yapıldı
Noterlerde yeni dönem! 600 milyon TL’lik işlem kredi kartıyla yapıldıAdalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından tanıtımı yapılan “Noterlik İşlemlerinde Güvenli Ödeme Sistemi ve Noter Ücretlerinin Kredi Kartı ile Ödenmesi” uygulaması kapsamında kredi kartıyla 2 milyon 224 bin 648 işlem gerçekleştirildi. Kredi kartıyla gerçekleştirilen işlemlerin toplam hacmi ise 597 milyon 592 bin 328 lira oldu.
2.01.2021Ekonomi
Exxen.com erişim linki | Exxen indirme işlemi nasıl yapılır, ücreti ne kadar Hangi içerikler var
Exxen.com erişim linki | Exxen indirme işlemi nasıl yapılır, ücreti ne kadar? Hangi içerikler var?Exxen.com 1 Ocak itibariyle erişime açıldı. Büyük merakla bekleyen izleyiciler araştırmaya koyuldu. Exxen indirme işlemi nasıl yapılır, ücreti ne kadar soruları en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Peki Exxen platformunda hangi içerikler var? İşte Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformu Exxen hakkında merak edilenler ve bilinmesi gerekenler...
2.01.2021Cadde
Dolandırıcıların gösterdiği ilgiden memnun kaldı Üç dakikada 19 bin lirası gitti
Dolandırıcıların gösterdiği ilgiden memnun kaldı! Üç dakikada 19 bin lirası gittiTelefon dolandırıcılarının hedefinde bu kez İstanbul’da yaşayan diş hekimi Zafer Gültekin (58) yer aldı. Dolandırıcılık şebekesi Gültekin’e ait sanal kartın bilgilerini ele geçirdi. Üç dakika içinde Gültekin’in hesabından 19 bin liralık iki cep telefonunu Ankara’dan alan şüphelilerin 3 dakikada gerçekleştirdikleri vurgunun yöntemi ise şaşırttı.
2.01.2021Ekonomi
Tasarruf için altın öneriler
Tasarruf için altın önerilerPandeminin darbe vurduğu ekonominin, 2021’de toparlanma sürecine gireceği öngörülüyor. Uzmanlar ise vatandaşa tedbir uyarısı yaptı, “Cebinizde olmayan parayı harcamayın” dedi
2.01.2021Ege
Bankacılık sektörünün kredi hacmi azaldı
Bankacılık sektörünün kredi hacmi azaldıBankacılık sektörünün kredi hacmi, geçen hafta 15 milyar 317 milyon lira azalarak 3 trilyon 593 milyar 597 milyon liraya indi.
31.12.2020Uzmanpara
Bankacılık sektörünün kredi hacmi azaldı
Bankacılık sektörünün kredi hacmi azaldıBankacılık sektörünün kredi hacmi, geçen hafta 15 milyar 317 milyon lira azalarak 3 trilyon 593 milyar 597 milyon liraya indi.
31.12.2020Ekonomi
Hibe, kredi ve eğitim destekleri, Kovid-19un iç ticaretteki etkilerine panzehir oldu
Hibe, kredi ve eğitim destekleri, Kovid-19'un iç ticaretteki etkilerine "panzehir" olduYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ticaret hayatına etkilerini azaltmak için hükümet 2020'de gelir kaybı, kira, düşük faizli kredi, vergi ve SGK prim kolaylığı ile çeşitli eğitim destekleriyle esnaf ve sanatkarın yanında oldu.
31.12.2020Ekonomi
40 günde 76 milyar liralık alacak yapılandırıldı
40 günde 76 milyar liralık alacak yapılandırıldıVergi ve diğer bazı alacakların  yapılandırılması amacıyla çıkarılan düzenleme kapsamında bugüne kadar 6 milyon  575 bin mükellef başvuruda bulunurken, 40 günlük süreçte 76 milyar 45 milyon 643  bin liralık alacak yapılandırıldı.
28.12.2020Uzmanpara
40 günde yaklaşık 76 milyar liralık alacak yapılandırıldı
40 günde yaklaşık 76 milyar liralık alacak yapılandırıldıVergi ve diğer bazı alacakların  yapılandırılması amacıyla çıkarılan düzenleme kapsamında bugüne kadar 6 milyon  575 bin mükellef başvuruda bulunurken, 40 günlük süreçte 76 milyar 45 milyon 643  bin liralık alacak yapılandırıldı.
28.12.2020Ekonomi
Yargıtaydan önemli kredi kartı kararı
Yargıtay'dan önemli 'kredi kartı' kararıYargıtay, kart sahibinin bilgisi dışında, kredi kartıyla POS cihazından "mail order" yoluyla yapılan dolandırıcılıktan bankayı sorumlu tuttu.
28.12.2020Uzmanpara
Flaş taksit kararı Televizyon, beyaz eşya, mobilya, altın...
Flaş taksit kararı! Televizyon, beyaz eşya, mobilya, altın...Gelen son dakika haberine göre, Ticaret Bakanlığı, televizyon, beyaz eşya, mobilya ve kuyum satışlarında taksit sayılarını düşürdü.
26.12.2020Ekonomi
Tüketicilerin korunmasına yönelik idari para cezaları artırıldı
Tüketicilerin korunmasına yönelik idari para cezaları artırıldıTüketicinin Korunması Hakkında Kanun’da öngörülen idari para cezaları yeniden değerleme oranında artırıldı.
26.12.2020Ekonomi
Bankacılık sektörünün kredi hacmi geriledi
Bankacılık sektörünün kredi hacmi gerilediBankacılık sektörünün kredi hacmi, geçen hafta 27 milyar 11 milyon lira azalarak 3 trilyon 608 milyar 913 milyon liraya indi.
24.12.2020Uzmanpara
Son dakika: Kredi kartında büyük artış Hücum ettiler...
Son dakika: Kredi kartında büyük artış! Hücum ettiler...Gelen son dakika haberine; Koronavirüs sürecinde bulaş riski ve online alışverişe yönelim kredi kartı başvurularına da yansıdı. Kasım 2020’de kredi kartı başvuruları geçen yılın kasım ayına oranla yüzde 321 oranında artış gösterdi. 2020 yılının 11 ayında ise 2019’a göre bireysel kredi kartı başvurularında yüzde 79’luk artış dikkat çekti.
24.12.2020Ekonomi
Siber saldırgan olta ve fidyeyle avladı
Siber saldırgan olta ve fidyeyle avladıPandemi sürecinde internet kullanımı ve e-ticaretteki patlama siber saldırıları artırdı. Kimlik avı ve fidye saldırıları çok sık görülürken, uzaktan çalışanlar hedef haline geldi. Tehditlerin 2021’de de süreceği belirtiliyor
23.12.2020Ekonomi
Kredi Notu Nedir Bankalarda Kredi Notu Nasıl Yükseltilir
Kredi Notu Nedir? Bankalarda Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?Müşterilerin, kredi kartı ve kredili mevduat hesabına ait olan borçlarına yönelik; ödeme alışkanlıklarına, borç durumlarına ve kredi kullanım bilgilerine göre hesaplanmakta söz konusu olan nota Kredi Notu denilmektedir. Sizin için Kredi notu nedir? Bankalarda kredi notu nasıl yükseltilir şeklindeki soruların yer almakta olduğu konuları tüm detayları ile birlikte sizin için derledik.
Nakit Avans Nedir, Nasıl Çekilir Ve Nasıl Ödenir
Nakit Avans Nedir, Nasıl Çekilir Ve Nasıl Ödenir?Bankaların müşterilerinin nakit gereksinimlerini karşılamak amacı ile sunduğu kredili hizmet ürünlerden biri nakit avans. Nakit avans sistemi sayesinde hesapta para olmasa bile banka müşterileri hesaplarından ya da kredi kartlarından hemen nakit çekerek nakit ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabiliyorlar. İşte nakit avans nedir, nasıl çekilir ve nasıl ödenir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
Mortgage Nedir Mortgage Kredisi Ne Anlama Gelir
Mortgage Nedir? Mortgage Kredisi Ne Anlama Gelir?Mortgage, bir konut kredisidir. Diğer konut kredilere göre faiz oranları daha düşüktür. Bununla birlikte bu gayrimenkul finans sisteminde müşterilere sunulan vade süreleri çok daha uzundur. Mortgage'in dünya genelinde uygulanmasıyla on binlerce kişiye kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuldu. Mortgage kredisi ne anlama gelir? Vade süreleri ve faiz oranları ne kadar? İşte, merak edilen tüm detaylar.
e-ticaret 2020yi rekorlarla geride bırakıyor
e-ticaret 2020'yi rekorlarla geride bırakıyorElektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ekmekçi, pandeminin etkisiyle e-ticaretin bu yıl rekor bir büyüme gerçekleştirdiğini ifade ederek, e-ticaretin Türkiye'de 2020 yılını yüzde 65 büyüme ve 250 milyar TL'lik hacimle kapatmasını beklediklerini, bu rakamın 2021 yılında 400 milyar TL'yi geçmesini öngördüklerini bildirdi.
21.12.2020Ekonomi
Nakit Avans Nedir, Nasıl Çekilir Ve Nasıl Ödenir
Nakit Avans Nedir, Nasıl Çekilir Ve Nasıl Ödenir?Bankaların müşterilerinin nakit gereksinimlerini karşılamak amacı ile sunduğu kredili hizmet ürünlerden biri nakit avans. Nakit avans sistemi sayesinde hesapta para olmasa bile banka müşterileri hesaplarından ya da kredi kartlarından hemen nakit çekerek nakit ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabiliyorlar. İşte nakit avans nedir, nasıl çekilir ve nasıl ödenir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
Bsmv Nedir, Nasıl Hesaplanır Bsmv Açılımı Ne Demektir
Bsmv Nedir, Nasıl Hesaplanır? Bsmv Açılımı Ne Demektir?Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi kısa tabiri ile BSMV, bankaların elde etmiş oldukları durumda komisyon ve ücret gelirlerinin yanı sıra, sigorta şirketlerinin poliçelerinde göstermiş oldukları prim tutarlarının yüzde 5’i kadar oranında alınan vergiyi ifade eder. Sizin için BSMV nedir, nasıl hesaplanır? BSMV açılımı ne demektir konularını detayları ile birlikte derledik.
Brüt Takas Nedir Borsada Hisse Senedi Brüt Takas Ne Anlama Gelir
Brüt Takas Nedir? Borsada Hisse Senedi Brüt Takas Ne Anlama Gelir?Brüt takas bir çeşit tedbir amaçlı uygulamaya alınmış bir işlemdir. Yatırımcıları korumak amacıyla geliştirilmiştir. Bu uygulama sayesinde yatırımcıları zor sokan netleştirme uygulaması kaldırılmış yerine, brüt takas uygulaması geçmiştir. Bu bakımdan önemli olan brüt takas nedir? Borsada hisse senedi brüt takas ne anlama gelir? Neden brüt takas uygulaması yapılır ve benzeri bilgileri derledik.
E-Ticaret Nedir, Nasıl Yapılır E-Ticaret Yapmak İçin Gerekenler Nelerdir
E-Ticaret Nedir, Nasıl Yapılır? E-Ticaret Yapmak İçin Gerekenler Nelerdir?Çeşitli ürün ve hizmetlerin internet üzerinden satışa çıkarılmasına e-ticaret ya da elektronik ticaret adı verilir. 2000'li yılların başından itibaren alışverişlerini internetten yapan sayısı artış göstermiştir. 2020 yılı itibariyle Türkiye'de e-ticaret sitelerinden en az bir kez alışveriş yapanların sayısı 40 milyonun üstündedir. E-ticaret nedir, yapmak için neler gerekir? Merak edenler için tüm yönleriyle derledik.
Son Dakika Haberi: Kredi kartı kullananlar dikkat Yeni karar...
Son Dakika Haberi: Kredi kartı kullananlar dikkat! Yeni karar...Yılın son günleriyle birlikte banka ve kredi kartlarında biriken puanların 2021 yılına devredilip devredilmeyeceği merak konusu oldu. Bankacılık sektörünün uzmanları vatandaşları uyararak detayları anlattı.
18.12.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Şebnem BurcuoğluMilliyet Yazarı
2021 seyahat ajandası“Doya doya seyahat etmek kim bilir bir daha ne zaman kısmet olur?” diye hayıflananlar, bugünkü yazım sizleri yakından ilgilendiriyor...
3.01.2021Pazar
Melih AşıkMilliyet Yazarı
Anılar... Anılar... SABAHA KARŞIDün sabaha karşı pencereden boş caddelere bakarken...
2.01.2021Gündem
Cem KılıçMilliyet Yazarı
Ücreti nasıl koruyacağız?Hukuk işçilerin asgari gelirini belirlemekle birlikte bu gelirin eksiksiz elde edilmesini de güvence altına alır...
30.12.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

krediekonomibankakredi kartınedir

Kredi Kartı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.