Kredi Kartı

Kredi Kartı

Son dakika kredi kartı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kredi kartı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kredi kartı haber sayfamızda...

Kredi Kartı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.996 kredi kartı haberi bulunmuştur.
Oltalama yöntemiyle 64 kişiyi dolandıran şebekeye operasyon!
Oltalama yöntemiyle 64 kişiyi dolandıran şebekeye operasyon!Diyarbakır merkezli Ankara ve Mersin’de düzenlenen dolandırıcılık operasyonunda, ‘oltalama’ yöntemiyle 69 kişiyi 1 milyon 200 bin lira dolandıran 5 şüpheli yakalandı.
4.12.2023Gündem
Bankada parası olanlar dikkat: Faiz oranları güncellendi! 1 milyon TL’ye 50 bin lira getiri
Bankada parası olanlar dikkat: Faiz oranları güncellendi! 1 milyon TL’ye 50 bin lira getiriMerkez Bankası TL’yi cazip kılmak adına adımlarını atmaya devam ediyor. Son faiz artırımı sonrasında bankalarda mevduat ve kredi faizleri de güncellendi. Peki şu anda aylık mevduattan ne kadar kazanılıyor? İşte detaylar...
2.12.2023Ekonomi
Kartlı ödeme tutarı belli oldu
Kartlı ödeme tutarı belli olduKartlı ödeme tutarı Ekim ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 122 artarak 836,4 milyar TL oldu.
29.11.2023Ekonomi
Kartlı ödeme tutarı arttı
Kartlı ödeme tutarı arttıKartlı ödeme tutarı ekim ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 122 artarak 836,4 milyar TL oldu.
29.11.2023Uzmanpara
Merkez Bankası Başkanı Erkan'dan döviz kuru mesajı
Merkez Bankası Başkanı Erkan'dan döviz kuru mesajıMerkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan, canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Erkan, "Büyükşehirlerde kiralık ev ilanlarındaki fiyat artışlarında belirgin yavaşlama sinyali alıyoruz." dedi.
29.11.2023Haberler
Merkez Bankası Başkanı Erkan'dan döviz kuru mesajı
Merkez Bankası Başkanı Erkan'dan döviz kuru mesajıMerkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan, canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Erkan, "Büyükşehirlerde kiralık ev ilanlarındaki fiyat artışlarında belirgin yavaşlama sinyali alıyoruz." dedi.
29.11.2023Ekonomi
KREDİ KARTLARINDAKİ faiz oranları değişti mi, aynı mı? İşte kredi kartları faiz oranları hakkında son açıklama
KREDİ KARTLARINDAKİ faiz oranları değişti mi, aynı mı? İşte kredi kartları faiz oranları hakkında son açıklamaMerkez Bankası faiz kararı belli oldu. TCMB Para Politikası Kurulu (PPK), politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını 500 baz puan artırarak yüzde 40'a çıkardı. Gündeme ise kredi kartları geldi. Peki Kredi kartı faiz oranları değişti mi? Kredi kartı faiz oranları son dakika durum
24.11.2023Bilgi Rehberi
Bakan Şimşek: Rezervlerimiz güçlendi, ülke risk primi düştü
Bakan Şimşek: Rezervlerimiz güçlendi, ülke risk primi düştüHazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sosyal medya hesabından Türkiye ekonomisine ilişkin açıklamalarda bulundu.
23.11.2023Ekonomi
Haluk Görgün paylaştı: Milli güvenliğimiz için önemli görevler üstlenecek
Haluk Görgün paylaştı: Milli güvenliğimiz için önemli görevler üstlenecekASELSAN, SİPER hava savunma sisteminin 2024 yılında Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın kullanımına sunulacağını açıkladı.
23.11.2023Ekonomi
Bakan Özhaseki: 'Hedefe ulaşmak için gece gündüz gayret ediyoruz'
Bakan Özhaseki: 'Hedefe ulaşmak için gece gündüz gayret ediyoruz'Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "İklim değişikliğiyle mücadeleyi siyaset üstü ve sınır tanımayan konular olarak ele alıyoruz. Gökyüzünde bombaların değil; kuş cıvıltılarının olduğu yemyeşil bir dünyaya giden lokomotifin öncülüğünü yapmak istiyoruz. 2053 net sıfır emisyon ve yeşil kalkınma hedeflerini başaracağız. Çocuklarımıza yeşil süper güç Türkiye'yi, miras olarak bırakacağız" dedi.
23.11.2023Ekonomi
Merkez Bankası rezervleri 9 yılın zirvesine çıktı
Merkez Bankası rezervleri 9 yılın zirvesine çıktıMerkez Bankası haftalık rezerv miktarlarını açıkladı. Merkez'in toplam brüt rezervleri 128,6 milyar dolardan 134 milyar 468 milyon dolara çıkarak son 9 yılın en yüksek seviyesine ulaştı
23.11.2023Ekonomi
Faiz kararı vatandaşın cebine nasıl yansıyacak? Ekonomistler merak edilen soruyu cevapladı
Faiz kararı vatandaşın cebine nasıl yansıyacak? Ekonomistler merak edilen soruyu cevapladıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını 500 baz puan artırarak yüzde 40'a çıkardı. Peki bu karar vatandaşa nasıl yansıyacak? İşte detaylar...
23.11.2023Ekonomi
Kredi kartı azami faiz oranları sabit kalacak
Kredi kartı azami faiz oranları sabit kalacakMerkez Bankası açıklamasına göre kredi kartı azami faiz oranları ve üye işyeri komisyon oranlarında yıl sonuna kadar değişim gerçekleşmeyecek.
23.11.2023Uzmanpara
Merkez Bankası'ndan kredi kartı faizlerine ilişkin yeni karar!
Merkez Bankası'ndan kredi kartı faizlerine ilişkin yeni karar!Merkez Bankası kredi kartı faizleri ile ilgili önemli bir karar aldı. Buna göre kredi kartı azami faiz oranları ve üye iş yeri azami komisyon oranlarında aralıkta değişiklik olmayacak.
23.11.2023Ekonomi
Zincir marketler pazar günü kapanıyor mu? Dikkat çeken gelişme
Zincir marketler pazar günü kapanıyor mu? Dikkat çeken gelişmeİstanbul'da zincir marketlerin üyesi olduğu İTO Perakende Meslek Komitesi'nde yapılan oylama 'zincir marketlerin pazar günü kapalı olması' yönünde sonuçlandı. Zincir marketlerin pazar günü kapanması mümkün mü? İşte detaylar...
23.11.2023Haberler
Zincir marketler pazar günü kapanıyor mu? Dikkat çeken gelişme
Zincir marketler pazar günü kapanıyor mu? Dikkat çeken gelişmeİstanbul'da zincir marketlerin üyesi olduğu İTO Perakende Meslek Komitesi'nde yapılan oylama 'zincir marketlerin pazar günü kapalı olması' yönünde sonuçlandı. Zincir marketlerin pazar günü kapanması mümkün mü? İşte detaylar...
23.11.2023Ekonomi
Faiz kararı yarın açıklanıyor! Bankada parası olanlar dikkat: Kazancı etkileyecek
Faiz kararı yarın açıklanıyor! Bankada parası olanlar dikkat: Kazancı etkileyecekKredi, kredi kartı ve mevduat faizlerine etki edecek olan Merkez Bankası’nın faiz kararı yarın açıklanacak. Peki yarınki beklentilere göre mevduat faizleri ne kadar yükselir, 100 bin TL parası olan aylık ne kazanıyor? İşte detaylar...
22.11.2023Haberler
Faiz kararı bugün açıklanıyor! Bankada parası olanlar dikkat: Kazancı etkileyecek
Faiz kararı bugün açıklanıyor! Bankada parası olanlar dikkat: Kazancı etkileyecekKredi, kredi kartı ve mevduat faizlerine etki edecek olan Merkez Bankası’nın faiz kararı bugün açıklanacak. Peki bugünkü beklentilere göre mevduat faizleri ne kadar yükselir, 100 bin TL parası olan aylık ne kazanıyor? İşte detaylar...
22.11.2023Ekonomi
İstanbul'da operasyon! Kredi kartı bilgilerini böyle ele geçirdiler
İstanbul'da operasyon! Kredi kartı bilgilerini böyle ele geçirdilerİstanbul'da ekipler, bir ihbar üzerine yaptıkları çalışmada, şüphelilerin, yabancı uyruklu kişilerin bilgilerini 'Mail Order' yöntemiyle ele geçirdiğini, bu bilgilerle hesaplarındaki paraları çektiklerini belirledi.
21.11.2023Gündem
ABD'de yeni kredi talebi azaldı
ABD'de yeni kredi talebi azaldıNew York Fed tarafından yayınlanan bir ankete göre ABD'de yeni kredi talebi geçen yıl azaldı ve gelecekte de muhtemelen azalacak.
21.11.2023Uzmanpara
İstanbul'da pos cihazıyla 2 milyon liralık vurgun!
İstanbul'da pos cihazıyla 2 milyon liralık vurgun!İstanbul'da ATM’den kredi kartıyla para çekmeye çalışan kişiye, sözde yardım bahanesiyle yaklaşan iki şüpheli, yanlarındaki pos cihazlarını kullanarak 2 milyon lira çekti. Olayla ilgili şüpheliler yakalandı.
20.11.2023Gündem
Polat çiftinin şüpheli gezileri ortaya çıktı! İşte suç kayıtları
Polat çiftinin şüpheli gezileri ortaya çıktı! İşte suç kayıtlarıCNN Türk İstanbul Haber Müdürü Nihat Uludağ, Dilan Polat soruşturmasına ilişkin son gelişmeleri aktardı.
13.11.2023Haberler
Son dakika: Dilan Polat için 'koğuş' kararı! Cezaevine gidenler dikkat çekti
Son dakika: Dilan Polat için 'koğuş' kararı! Cezaevine gidenler dikkat çektiCNN Türk İstanbul Haber Müdürü Nihat Uludağ, Dilan Polat soruşturmasına ilişkin son gelişmeleri aktardı. Öte yandan Dilan Polat'ın hapishane günlerine ilişkin de yeni detaylar ortaya çıktı.
13.11.2023Gündem
İşte Dilan-Engin Polat'ın para trafiği! 49 sayfalık MASAK raporu CNN Türk'te
İşte Dilan-Engin Polat'ın para trafiği! 49 sayfalık MASAK raporu CNN Türk'teDilan ve Engin Polat çiftinin soruşturmasında oluşturulan 49 sayfalık MASAK raporunu CNN TÜRK İstanbul Haber Müdürü Nihat Uludağ tarafından açıklandı. İşte detaylar...
10.11.2023Gündem
Enflasyon raporu ne anlatıyor? Tasarrufa ilgi artmalı güçlü iletişim sürmeli
Enflasyon raporu ne anlatıyor? Tasarrufa ilgi artmalı güçlü iletişim sürmeliEnflasyonu kontrol altına almak uzun ve zorlu bir süreç. Yeni ekonomi yönetimi bu konuda harekete geçti. Enflasyonu normal düzeylere çekmek için yapılması gerekenler belli. Peki bu “gerekenler” listesinde neler var?
7.11.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Kredi Kartı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.