Kredi Kartı

Kredi Kartı

Son dakika kredi kartı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kredi kartı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kredi kartı haber sayfamızda...

Kredi Kartı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.097 kredi kartı haberi bulunmuştur.
ALIŞVERİŞ HABERİ 🛍 KREDİ KARTI TAKSİT SINIRLAMASI var mı, nelerde var? 2024 Kredi kartı aidatı nasıl geri alınır? İşte kredi kartı ile ilgili son durum
ALIŞVERİŞ HABERİ 🛍 KREDİ KARTI TAKSİT SINIRLAMASI var mı, nelerde var? 2024 Kredi kartı aidatı nasıl geri alınır? İşte kredi kartı ile ilgili son durumKredi kartı ile ilgili sorular gündemden düşmüyor. Kredi kartlarına ilişkin düzenleme beklentisi, kullanıcıları meraklandırıyor. İlk olarak kredi kartı aidatı hakkında bilgi almak isteyenler, Kredi kartı aidatı nedir, yasal mı? Kredi kartı aidatı ne zaman, nasıl geri alınır? sorularına cevap arıyor. Kredi kartı taksit sınırlaması hakkında bilgi almak isteyenler ise kredi kartı taksit sınırlaması 2024 geldi mi, hangi ürünlerde? sorularına cevap arıyor. Konuyla ilgili en net açıklamayı Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yaptı. İşte detaylar
29.02.2024Bilgi Rehberi
Bakan Uraloğlu'ndan hızlı tren müjdesi! 7 saat süren yol 2 saat 45 dakikaya inecek
Bakan Uraloğlu'ndan hızlı tren müjdesi! 7 saat süren yol 2 saat 45 dakikaya inecekUlaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Hızlı tren ağımızı artık Karadeniz'e ulaştıracağız. Kırıkkale-Çorum-Samsun Hızlı Tren Hattı ile önce Kırıkkale'den Çorum'a, sonra da Samsun'a hızlı tren getireceğiz" dedi. Bakan Uraloğlu yeni hızlı tren ile iki şehir arası seyahat süresini de açıkladı.
28.02.2024Ekonomi
Kurum'dan İmamoğlu'na: Bir otobüs koymaktan acizler
Kurum'dan İmamoğlu'na: Bir otobüs koymaktan acizlerAK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Kartal’da Uğur Mumcu Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Kurum'un gündeminde kentsel dönüşüm projeleri ve ulaşım vardı.
28.02.2024Gündem
Resmi Gazete'de yayımlandı: Dövizle ödeme yasağı esnetildi
Resmi Gazete'de yayımlandı: Dövizle ödeme yasağı esnetildiHazine ve Maliye Bakanlığı, Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında 32 Sayılı Karara İlişkin Tebliğ'de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ'i Resmi Gazete'de yayımladı.
28.02.2024Ekonomi
Kredi kartı kullananlar dikkat: 1500 liraya çıkarıldı!
Kredi kartı kullananlar dikkat: 1500 liraya çıkarıldı!Kredi kartlarına ilişkin düzenleme beklentisi kamuoyundaki gündemini koruyor. Son günlerde kredi kartlarına bir taksit sınırı getirileceğine yönelik haberler medyada sıkça yer alıyordu. Konuyla ilgili en net açıklamayı Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yaptı. Peki kart aidatlarına ödenen ücretler geri alınır mı? İşte detaylar...
28.02.2024Ekonomi
‘Yarısı Bizden’de kademeli ödeme
‘Yarısı Bizden’de kademeli ödemeİstanbul’da kentsel dönüşüm kapsamında konut ve işyerleri için yürürlüğe giren “Yarısı Bizden” kampanyasında ilk ödemeler binaların temelinin yapımında, ikinci taksitler ise kolon, kiriş, döşeme ve duvarların bitiminde yatırılacak.
28.02.2024Ekonomi
Hepsiburada ve Yapı Kredi’den alışverişe yeni bir boyut: “Hepsiburada Premium Worldcard”
Hepsiburada ve Yapı Kredi’den alışverişe yeni bir boyut: “Hepsiburada Premium Worldcard”Hepsiburada ve Yapı Kredi Bankası iş birliğinde hayata geçirilen Hepsiburada Premium Worldcard kullanıcılarına özel avantajlar sunuyor. Hepsiburada Premium Worldcard sahipleri peşin fiyatına 3 ay erteleyip 6 taksitle ödeme imkanı ve birçok ek avantajdan faydalanabiliyor.
27.02.2024Advertorial
Emekliler dikkat: Yüksek promosyon fırsatı için sayılı günler kaldı
Emekliler dikkat: Yüksek promosyon fırsatı için sayılı günler kaldıBankalarda promosyon hareketliliği sürüyor. Emekli maaşı promosyonlarında 29 Şubat’a kadar başvuru yapılabilecek.
27.02.2024Ekonomi
Bakan Şimşek'ten kredi kartlarına taksit sınırlamasıyla ilgili açıklama
Bakan Şimşek'ten kredi kartlarına taksit sınırlamasıyla ilgili açıklamaHazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Kurala dayalı ve öngörülebilir politikalarımız seçim sonrası dönemde de aynen devam edecektir" ifadelerini kullandı.
27.02.2024Haberler
Bakan Şimşek'ten kredi kartı açıklaması
Bakan Şimşek'ten kredi kartı açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kredi kartlarında taksitin kaldırıldığı yönünde yapılan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Vatandaşlarımızdan istirham ediyorum; lütfen bizden duymadığınız hiçbir habere itibar etmeyiniz” dedi.
27.02.2024Uzmanpara
Bakan Şimşek'ten kredi kartlarına taksit sınırlamasıyla ilgili açıklama
Bakan Şimşek'ten kredi kartlarına taksit sınırlamasıyla ilgili açıklamaHazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kredi kartlarına taksit sınırlaması ile ilgili önemli bir açıklama yaptı.
27.02.2024Ekonomi
'Kredi kartına taksit kaldırıldı' iddiasına DMM'den açıklama
'Kredi kartına taksit kaldırıldı' iddiasına DMM'den açıklamaDezenformasyonla Mücadele Merkezi'nce, bazı sosyal medya hesaplarında yer alan 'Kredi kartına taksit kaldırıldı' iddiasının doğru olmadığı açıklandı.
26.02.2024Ekonomi
Emekliler dikkat: Bankalardan ‘promosyon’ ayarı! Başvuru için son gün 29 Şubat
Emekliler dikkat: Bankalardan ‘promosyon’ ayarı! Başvuru için son gün 29 Şubat Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren promosyon tutarları için geri sayım başladı. Ocak ayı itibarıyla promosyon tutarlarını güncelleyen bankalar emekli müşterilerini bekliyor. Son gün ise 29 Şubat, peki bankalarda promosyon tutarları ne kadar oldu? Kredi ve kredi kartı borcu olanlar banka değiştirebilir mi? İşte detaylar...
26.02.2024Ekonomi
Umre hayaliyle başına gelmeyen kalmadı: Beni cezbetti, mağdur oldum
Umre hayaliyle başına gelmeyen kalmadı: Beni cezbetti, mağdur oldumBolu'da, Umut Şenduygu (41), sosyal medyada 'Taksitli hac ve umre fırsatı' ilanını görüp linke tıkladıktan sonra, banka ismini taşıyan sahte internet sitesine, kimlik numarası ve kredi kartı şifresi gibi bilgileri girdi. Hesabından 31 bin 500 TL çekildiğini fark edip dolandırıldığını anlayarak şikayetçi olan Umut Şenduygu, "Hep duyuyorduk böyle şeyleri. Hac ve umre çekilişi olması beni daha çok cezbetti. Mağdur oldum, kimse mağdur olmasın" dedi.
23.02.2024Haberler
Umre hayaliyle başına gelmeyen kalmadı: Beni cezbetti, mağdur oldum
Umre hayaliyle başına gelmeyen kalmadı: Beni cezbetti, mağdur oldumBolu'da, Umut Şenduygu (41), sosyal medyada 'Taksitli hac ve umre fırsatı' ilanını görüp linke tıkladıktan sonra, banka ismini taşıyan sahte internet sitesine, kimlik numarası ve kredi kartı şifresi gibi bilgileri girdi. Hesabından 31 bin 500 TL çekildiğini fark edip dolandırıldığını anlayarak şikayetçi olan Umut Şenduygu, "Hep duyuyorduk böyle şeyleri. Hac ve umre çekilişi olması beni daha çok cezbetti. Mağdur oldum, kimse mağdur olmasın" dedi.
23.02.2024Gündem
Merkez Bankası'nın faiz kararı piyasaları nasıl etkileyecek?
Merkez Bankası'nın faiz kararı piyasaları nasıl etkileyecek?Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) faiz kararını açıkladı. TCMB, şubat ayında politika faizini beklentilere paralel yüzde 45'te sabit tuttu. Peki bu karar piyasaları nasıl etkileyecek? İşte detaylar...
22.02.2024Ekonomi
Alüminyum folyo dolandırıcıları üzecek! Kıyafetleri dümdüz yapıp tüm kirleri yok ediyor
Alüminyum folyo dolandırıcıları üzecek! Kıyafetleri dümdüz yapıp tüm kirleri yok ediyorAlüminyum folyonun mutfağın olmazsa olmazı olduğunu biliyoruz. Yalnızca mutfakta değil evin birçok alanında kullanılması mümkün olan alüminyum folyo bakın nerelerde işe yarıyor.
22.02.2024Püf Noktası
12 ilde düzenlenen Kafes operasyonuyla 3 çete çökertildi
12 ilde düzenlenen Kafes operasyonuyla 3 çete çökertildiAydın, Kastamonu ve Balıkesir merkezli 12 ilde Kafes operasyonu düzenlendi. Operasyonlar neticesinde Aydın'da Teoman Avcı ve Ferdi Kayhanlı'nın, Kastamonu'da Ömer Çınar'ın, Balıkesir'de ise Salih Babayiğit'in liderliğini yaptığı 3 organize suç örgütü çökertildi.
22.02.2024Haberler
Son dakika! 12 ilde düzenlenen Kafes operasyonuyla 3 çete çökertildi
Son dakika! 12 ilde düzenlenen Kafes operasyonuyla 3 çete çökertildiAydın, Kastamonu ve Balıkesir merkezli 12 ilde Kafes operasyonu düzenlendi. Operasyonlar neticesinde Aydın'da Teoman Avcı ve Ferdi Kayhanlı'nın, Kastamonu'da Ömer Çınar'ın, Balıkesir'de ise Salih Babayiğit'in liderliğini yaptığı 3 organize suç örgütü çökertildi.
22.02.2024Gündem
Konutunu akrabaya kiralayana vergi! Ev sahipleri dikkat: Ödeme yapılmazsa cezası var mı?
Konutunu akrabaya kiralayana vergi! Ev sahipleri dikkat: Ödeme yapılmazsa cezası var mı?Kira geliri elde eden milyonlarca mülk sahibini yakından ilgilendiren gelir vergisi beyanname dönemi 1 Mart itibarıyla başlıyor. Peki beyannameler nasıl verilecek? Nereye başvuru yapılıyor? Ayrıca bazı akrabalara ücretsiz tahsis edilen evler için de vergi verilmesi gerekebiliyor. Peki hangi akrabalara verilen evlerden kira vergisi alınıyor? İşte detaylar...
22.02.2024Ekonomi
2024 SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI-KILAVUZU-ÜCRETİ: 📌 Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alımı başvurusu branş dağlımı nedir?
2024 SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI-KILAVUZU-ÜCRETİ: 📌 Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alımı başvurusu branş dağlımı nedir?Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alımı başvurusu adaylar tarafından merak ediliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kılavuz hakkında açıklama yaptı. Bakan Koca'nın açıklaması sonrasında ise Sağlık Bakanlığı personel alımı kılavuzu beklenmeye başlandı. Sağlık Bakanlığı, 27 bin sözleşmeli personel alımı için ilana çıktı. Sağlık Bakanlığı personel alımı kılavuzu yayımlandı ve başvuru ekranı açıldı. Peki Sağlık Bakanlığı 27 bin personel alımı başvurusu nasıl yapılır?
21.02.2024Bilgi Rehberi
Ev alacaklara 500 bin TL destek! Başvuru için gelir detayına dikkat
Ev alacaklara 500 bin TL destek! Başvuru için gelir detayına dikkatAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sosyal yardım kapsamında ev alacak vatandaşlara 500 bin TL destek sağlayacak. Peki destek paketinden kimler yararlanabiliyor? Konuyla ilgili merak edilenleri Sosyal Güvenlik Müşaviri Emin Yılmaz tek tek açıkladı.
21.02.2024Ekonomi
Kredi kartı kullananlar dikkat! İşte masadaki 'kısıtlama' seçenekleri
Kredi kartı kullananlar dikkat! İşte masadaki 'kısıtlama' seçenekleriSabit dar ve sabit orta gelirli vatandaşların son dönemde yoğun olarak kullandığı kredi kartlarına ilişkin bir sınırlama getirileceği piyasada tarafından konuşuluyor. Konuyla ilgili son açıklamayı geçtiğimiz haftalarda Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan yaptı.
21.02.2024Ekonomi
'Ağlanacak halimize gülüyoruz' diyerek anlattı: Arkadaşlarım bana yaşayan ölü diyor
'Ağlanacak halimize gülüyoruz' diyerek anlattı: Arkadaşlarım bana yaşayan ölü diyorHatay'da yaşayan Ahmet Artan, devlet kayıtlarında yanlışlıkla 'ölü' olarak kaydedilmesinin ardından yaşadığı karmaşayı 2 ay süren çabalar sonucu atlatabildi. Aynı ismi taşıyan ve depremde vefat eden başka bir vatandaş yerine kendisinin sisteme ölü olarak girildiğini ifade eden Artan, şimdiyse banka kayıtlarındaki hatanın düzeltilmesini bekliyor.
20.02.2024Haberler
Kredi kartı büyüklüğünde plastik tüketiyoruz! Mutfaklarda kullanılan ürünlere dikkat
Kredi kartı büyüklüğünde plastik tüketiyoruz! Mutfaklarda kullanılan ürünlere dikkatFarkında olmayan yiyecekler yoluyla vücudumuza giren mikroplastikler ciddi sağlık sorunlarına yol açıyor. Uzmanlara göre ise her hafta farkında olmadan 1 kredi kartı büyüklüğünde mikroplastik tüketiyoruz.
20.02.2024Püf Noktası

Benzer Haber Etiketleri

Kredi Kartı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.